Şimdi Ara

SAMSUNG NP350V5C-S0FTR İlk İzlenimler (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
242
Cevap
6
Favori
38.733
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ortofoto

yaklaşık 10gündür crisis 2 full ayarlarda oynuyorum sol altta dışında birşey görmedim... takılma gecikme ıvır zıvır gerçekten ama gerçekten yok... çok anlamam ama bana yetti bu laptop... :)

Isınmamı ,bi önceki laptopum Toshiba A200 ü kullandıktan sonra bu niye ısınmıyo diyodum.
    tabi tosibada yumurta pişirecek sıcaklıkları görünce SAMSUNG NP350V5C-S0FTR em İ7 olmasına ragmen
    sanki içinde klima var .Aman maşallah diyelim hep böyle kalır inşallah

• ben de assassins creed 3 oynuyorum kaç gündür, bilgisayarın sol alt tarafı bende de ısınıyor bu bütün hepsinde aynı demek ki :) aslında fan iyi dönüyor ama orası da niye ısınıyor anlayamadım :D

ortofoto oynarken bilgisayarı prizde mi tutuyorsun pille mi oynuyorsun? prizde bi sıkıntı yaşamadım, pildeyken yüksek performansa almak gerekiyor takılmaması için.
  • değiştirilebilir grafikleri yapılandır menüsündendi sanırım ayarlanıyordu sanırım bu...

ben prizde yüksek performans şeklinde kullanıyorum dolayısıyla oyun açtığımda prize takıyorum...

oyun dışında pilde ve ekonomi modunda...
  • arkadaslar bende teknosadan indirimle SAMSUNG NP350V5C-S0FTR NOTEBOOK aldım .10 gündür dogru dzgün kulalnmiorm. ama mavi ekran sorunu belirdi diyor ve ona tıkladigimda sabit disk sıfırlanıo ve format atıo bilgisayar kendine.
    birde ben crossfire diye bir oyun oynuyorm ozellikleri düsük bi oyun olmasina rağmen takılıyo sürekli.oyunun video ayarlarini düsürüyorm yine takılıyor.lütfen yardimci olursanz sevinirim bilgilendirin arkadaslar
  • o sıkıntılı bir durum... teknosa ya götürsen sistemi onlar bi restore etseler... alır almaz pek hoş birşey değil bu...
  • Arkadaşlar bizim makinelerin yeni Bios güncellemesi SW Updatede görünüyor indirme işlemi başlattıktan sonra
    '' Sunucu bağlantısı kesildi : Ağ da sorun olup olmadığını kontrol edin ve yeniden deneyin '' uyarısı alıyorum bir önceki Bios güncellemesinde
    her hangi bir sorun yaşamamıştım ,sizin makineleriniz de bir sorun var mı? Bios güncellemesinde siz sorun yaşıyormusunuz ?
    Bana kalırsa sorun SW Updatenin serverlarından kaynaklanıyor, sizin fikirleriniz nedir ? Bir çözüm önerisi olan varsa lütfen paylaşsın.
  • Merhaba,

Sw Update zaman zaman servere bağlanmada sıkıntı yaşayabiliyor ondan dolayı ara sıra yeniden dene mümkünse gece biraz geç saatlerde dene bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: sinan0421

Merhaba,

Sw Update zaman zaman servere bağlanmada sıkıntı yaşayabiliyor ondan dolayı ara sıra yeniden dene mümkünse gece biraz geç saatlerde dene bence

Denedim ancak olumsuz ,zaten güncelleme boyutuda 1 Bayt görünüyor ,bu kadar küçük bir güncelleme olabilirmi bir sorun var samsungda
    gerçi şuan için bir sorun yok makinede onun için beklemede kalıcam ilerde çözerler .
    Genede cevabınız için teşekkürler.
  • Arkadaşlar bizim modelin yeni BİOS güncellemesi SW Update gelmiş (P08ABE ) 3,95 Mb sorunsuz bir şekilde güncelledim ,Bilginize.
  • arkadaşlar bende de var bu bilgisayardan ama windows 8'den hiç memnun değilim..

catia v5r21 programını çalıştıramadım ayrıca ne zaman açsam bilgisayarı güncelleme yapıyor.. sizce win7 64 bit ya da windows xp 64 bit, windows 8'e göre daha verimli olur mu?
  • bende sıkıntı çekiyorum win8 den özellikle bazıbağlantı notalarında garip bir şekilde wi fi bağlanmıyor... sanırım win 8 kaynaklı cidden sinir bozucu ama ben biraz daha kullanmaya kararlıyım güncellemelerden umutluyum
  • Bence acele etmeyin Win 8 gayet stabil çalışıyor bende ,sadece güncellemeleri yapın ,xp,vista,win7 ve win 8 kullandım içlerinde en hızlı ve dengeli olanı Win 8 derim.
    Hem orjinal sisteminizin İmajını almadan başka işletim sistemi kurmamanızı öneririm
  • arkadaşlar ben de aldım bu pcden.. crysis 3 ya da sniper ghost warrior 2 oyununu kurup oynayan var mı? adamla ilerlerken görüntü bulanıklaşıyor.. durunca netleşiyor. bi ayar mı yapmam lazım acaba?
  • Merhaba ben de bu laptopu alalı 2-3 hafta oluyor. Genel itibariyle memnunum. Şimdiye kadar karşılaştığım problemler şöyle sıralayabilirim. Win8 de uykudan uyanınca bazen klavye ve touch pad i görmeme problemi oluyor. Harici mausu görüyor ama.bios güncellemesiyle düzelir mi bilmiyorum? Touchpadle spacebarın arasında ki kaplama ile kasanın birleşme yerinde çok hafif esneme ve kalkıklık var . Bazı mağazalarda inceledim, np350v5c kasalarının çoğunda bu kalkıklık var. Çok rahatsız etmese de kasanın dandikliğini ortaya koyuyor. Win 8 puanları mağaza da incelediğimden düşük çıksa da bios güncellemesi ve ayarlarıyla yükselebileceğini düşünüyorum. Oyun denemesi yapmadım. Zaten oyun oynamak için almadım. Ama oyunlar için idare edeceğini düşünüyorum. Isınma konusunda ise win8 de 49-50 lerde geziniyor boşta ve hafif işlerde. Ubuntu da ise 12.10 64 bit için son güncellemeleri ile 54-55 civarı geziniyor boşta ve hafif işlerde. Ekran mat, pikseller görülüyor olsa da hoş diyebilirim, gözü yormuyor. Bu arada ölü piksel çıkmadı şansıma. Başka laptopta Full hd denemem de oldu ama full hd görüntü olarak daha hoş gelse de gözümün daha fazla yorulduğunu hissettim. İlk izlenimlerim bunlar. Diğer çoğu şeyi arkadaş anlatmış zaten. Laptopa fazla para vermem, ama son teknolojiyi de yakalayayım diyorsanız kesinlikle tavsiye ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: My_Libido

Merhaba ben de bu laptopu alalı 2-3 hafta oluyor. Genel itibariyle memnunum. Şimdiye kadar karşılaştığım problemler şöyle sıralayabilirim. Win8 de uykudan uyanınca bazen klavye ve touch pad i görmeme problemi oluyor. Harici mausu görüyor ama.bios güncellemesiyle düzelir mi bilmiyorum? Touchpadle spacebarın arasında ki kaplama ile kasanın birleşme yerinde çok hafif esneme ve kalkıklık var . Bazı mağazalarda inceledim, np350v5c kasalarının çoğunda bu kalkıklık var. Çok rahatsız etmese de kasanın dandikliğini ortaya koyuyor. Win 8 puanları mağaza da incelediğimden düşük çıksa da bios güncellemesi ve ayarlarıyla yükselebileceğini düşünüyorum. Oyun denemesi yapmadım. Zaten oyun oynamak için almadım. Ama oyunlar için idare edeceğini düşünüyorum. Isınma konusunda ise win8 de 49-50 lerde geziniyor boşta ve hafif işlerde. Ubuntu da ise 12.10 64 bit için son güncellemeleri ile 54-55 civarı geziniyor boşta ve hafif işlerde. Ekran mat, pikseller görülüyor olsa da hoş diyebilirim, gözü yormuyor. Bu arada ölü piksel çıkmadı şansıma. Başka laptopta Full hd denemem de oldu ama full hd görüntü olarak daha hoş gelse de gözümün daha fazla yorulduğunu hissettim. İlk izlenimlerim bunlar. Diğer çoğu şeyi arkadaş anlatmış zaten. Laptopa fazla para vermem, ama son teknolojiyi de yakalayayım diyorsanız kesinlikle tavsiye ederim.

Öncelikle hayırlı olsun , uykudan uyanınca yaşadığın sorunlar bende yok ,güncellemeleri yaparsanız sorun kalkıcaktır, SW Update zaten bu konuda iyi ugraştırmıyor.Isı konusunda dediğin gibi degerler iyi.Kasa kalitesi Fiyata göre normal bence metal olsa yada klavye aydınlatmalı olsaydı ona göre fiyatta artıcaktı .
    Benim kullanan arkadaşlara sorum bazen nette yada bişeyle ugraşırken Cd Romdan Ciiuvvvv diye ses geliyor bi sıkıntı oluşturmadı şimdiye kadar ama neden oluyor anlamadım.Ama aldıgıma pişman degilim hatta rahatlıkla tavsiye ediyorum.
    (Oyun için beklentinizi ancak orta seviyede karşılar.)

• quote:

Orijinalden alıntı: borcuhan77

quote:

Orijinalden alıntı: My_Libido

Merhaba ben de bu laptopu alalı 2-3 hafta oluyor. Genel itibariyle memnunum. Şimdiye kadar karşılaştığım problemler şöyle sıralayabilirim. Win8 de uykudan uyanınca bazen klavye ve touch pad i görmeme problemi oluyor. Harici mausu görüyor ama.bios güncellemesiyle düzelir mi bilmiyorum? Touchpadle spacebarın arasında ki kaplama ile kasanın birleşme yerinde çok hafif esneme ve kalkıklık var . Bazı mağazalarda inceledim, np350v5c kasalarının çoğunda bu kalkıklık var. Çok rahatsız etmese de kasanın dandikliğini ortaya koyuyor. Win 8 puanları mağaza da incelediğimden düşük çıksa da bios güncellemesi ve ayarlarıyla yükselebileceğini düşünüyorum. Oyun denemesi yapmadım. Zaten oyun oynamak için almadım. Ama oyunlar için idare edeceğini düşünüyorum. Isınma konusunda ise win8 de 49-50 lerde geziniyor boşta ve hafif işlerde. Ubuntu da ise 12.10 64 bit için son güncellemeleri ile 54-55 civarı geziniyor boşta ve hafif işlerde. Ekran mat, pikseller görülüyor olsa da hoş diyebilirim, gözü yormuyor. Bu arada ölü piksel çıkmadı şansıma. Başka laptopta Full hd denemem de oldu ama full hd görüntü olarak daha hoş gelse de gözümün daha fazla yorulduğunu hissettim. İlk izlenimlerim bunlar. Diğer çoğu şeyi arkadaş anlatmış zaten. Laptopa fazla para vermem, ama son teknolojiyi de yakalayayım diyorsanız kesinlikle tavsiye ederim.

Öncelikle hayırlı olsun , uykudan uyanınca yaşadığın sorunlar bende yok ,güncellemeleri yaparsanız sorun kalkıcaktır, SW Update zaten bu konuda iyi ugraştırmıyor.Isı konusunda dediğin gibi degerler iyi.Kasa kalitesi Fiyata göre normal bence metal olsa yada klavye aydınlatmalı olsaydı ona göre fiyatta artıcaktı .
    Benim kullanan arkadaşlara sorum bazen nette yada bişeyle ugraşırken Cd Romdan Ciiuvvvv diye ses geliyor bi sıkıntı oluşturmadı şimdiye kadar ama neden oluyor anlamadım.Ama aldıgıma pişman degilim hatta rahatlıkla tavsiye ediyorum.
    (Oyun için beklentinizi ancak orta seviyede karşılar.)

Eyvallah kardeş. Şimdi uykudan uyandı sorun yok şimdilik. 1-2 saat önce son güncellemeleri yapmıştı herhalde o zaman düzeldi. İnşallah bir daha yapmaz. Dediğin gibi kasa iyi olsaydı fiyat artardı. İyi ki kasa gibi, aydınlatma gibi çok da gerekli olmayan yerlerden kısmışlar, fiyatı makul yapmışlar. Harbi cdrom öyle bir ses çıkartıyor. Yazını okurken tam da o sesi çıkartıyordu. Pek dikkatimi çekmemişti. Sürücü kontrolü ile ilgili bir şey olsa gerek. Önemli bir şey olduğunu sanmam. Boş ver güzel bi ses bence.

• arada dvd sürücüden o ses bende de geliyor... kontrol gibi bişi sanırım cidden...

bir de bir sorum var size arkadaşlar chrome la kullanıyorum ben bilgisayarı birsorunla karşılaşıyorum:

bazı web sayfalarını eksik yüklüyor adres satırından siteyi refresh yapınca tam yüklüyor neden olabilir bu sizce? fikri olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ortofoto

arada dvd sürücüden o ses bende de geliyor... kontrol gibi bişi sanırım cidden...

bir de bir sorum var size arkadaşlar chrome la kullanıyorum ben bilgisayarı birsorunla karşılaşıyorum:

bazı web sayfalarını eksik yüklüyor adres satırından siteyi refresh yapınca tam yüklüyor neden olabilir bu sizce? fikri olan var mı?

Flash Playeri güncellemeyi dene bazen bende oluyordu son 2-3 haftadır bir sorun yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cnryldz

Öncelikle hayırlı olsun. Ben de NP350v5c S0dTR modelini kullanıyorum. i5 işlemci olan model.

W8 sistemli makinelerde dvd vermiyorlar. Format atman gerekirse recovery bölümünden atabiliyorsun. Eğer o bölümü de silersen servisten yeniden yüklüyorlarmış.
    Bence fan sesi biraz fazla geliyor ama beni rahatsız etmiyor.
    Oyun performansı orta seviyede diyelim. Çokta iyi değil yani. Assassin's Creed 2 oyununu ortalama 20 fps ile oynadım.Pes gibi grafik istemeyen oyunlarda sorun yok ama biraz grafik isteyen oyunlarda en fazla 25 fps gördüm.
    Güncellemeleri kesinlikle yükleyin. Güncelleme yüklemeden boşta makina 55-60 derece civarında geziyordu.

Size tavsiyem T01TR konusunu incelemeniz. NP350V5C genel konusu gibi oldu :)

kesinlikle katılıyorum

• bir diğer yeni izlenim... üstünde gelen dvd sürücü ile bugün bir audio cd yazdım yani şöyle söyliyim içinde helikopter rotoru dönüyormuş efektiyle ses verdi..bütün kasayı titretmesi de ayrı konu...

deneyen varmı cd dvd yazmayı????
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.