Şimdi Ara

Samsung Note 4 32 Gb Kutulu Faturalı ------SATILDI------

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
1
Favori
546
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    1
    1 Samsung Note 4 32 Gb Kutulu Faturalı ------SATILDI------
    Cihazda fotoğraflardada göründügü üzere boya atmaları mevcuttur. Kozmetik 10 üzerinden 8.5 Alır.
    Temizlik olarak fazla birşey beklemeyin. Çalışmasında herhangi bir sorun yoktur
    Ekran koruyucusuz kullanılmamıştır.
    Cihazın bataryası yeni değişmiştir. Zaten 2015den bu yana aynı bataryayı kullanmak imkansız. (DEJİ batarya satın alınmıştır.)
    Ürünün yanında kutusu,faturası,kalem uçları,şarj aleti verilecektir.
    Fiyat SATILDIII

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 650 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Kocaeli, Körfez Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• fiyat bariz çok yüksek note 5 64 gb 2.el fiyatı neredeyse...!
  • dj_312d0 D kullanıcısına yanıt
    Yanlışınız var düzgün note 5ler 1200-1500 arasinda satiliyor.
    Note 4lerin piyasasinada bakabilirsiniz sahibinden.comdan.
    Ayriyetten fiyat teklifiniz varsa özelden yazabilirsiniz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Burada yüksek fiyata yüksek derim bilen bilir. Bu cihazda en temizlerde bile batarya bitiktir ve orjinalinin fiyatı 100 TL'den aşağı değil. Üzeeinde Samsung yazan orjinal diye satılanlar bile orjinal degildir ve Kadıköyde ve Tahtakale'de orjinal Samsung Note 4 batarya diye 80-90 TL'ye satılır. Orjinali Aliexpress'den bir mağazadan getirtilir ve fiyatı 100 TL'yi geçmektedir.
    Arkadaş açık ve dürüstçe cihazın durumunu söylemiş. Bu telefonu birkaç yıl kullandım,evde duruyor. 2 kere orjinal pil aldım,şuan yine arıyorum. Piyasasını da sahibinden.com'dan takip ediyorum neredeyse sitedeki tüm Note 4'lerin fiyatını bilirim zira çok uyguna 500 TL'ye çatarsa bir tane daha alacağım. 750 TL piyasasında 2.elde internette bu kadar hızlı bir model yok ara sıra sinyal gitmesi dışında. Şuan kasası temiz ve pili normal olanların piyasası kesinlikle 900 TL'den aşağı degil. Çok temizler ve bataryası yeni olanlar 1000 TL'den aşağı satılmıyor. Arkadaşın fiyatı da pahalı değil,uygun diyebilirim. Bu cihazın kasası çok temizde zaten şüphelidir,kasa degişmiş olabilir. Mutlaka boya atması olur. Benim evde yatan Note 4 bundan kötüdür belki ama 800'e ver deseler vermem. Müthiş seri bir model. Operator üzerinden görüntülü görüşme ve 4.5G internet. Pil 3220 mAh. Daha ne olsun bu fiyata. Temiz bulsam kullanmasam bile telefonum aniden bozulursa kullanirim diye evde dursun diye 1 tane alacagim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emekli Komutan -- 14 Temmuz 2019; 8:14:6 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Doğubank telefon dolu. İlan sahibine yaranacam diye girmediğin pozisyon kalmamış. Utanmalısın.

• Yanlış bir fiyattan sattığımı düşünmüyorum. Gelenede 650den bırakıyorum zaten cihazın kasası n11 vb sitelerde 55-70tl arasında satılıyor. Eli tornavida tutan herkes degiştirebilir kasasısını gerek varmı konusu tartışılır telefon gerçekden halen çok stabil çalışıyor. Exynos işlemciden olsa gerek.
  • El Fuego kullanıcısına yanıt
    1996 yılındam beri sürekli Doğubank'da ve Tahtakale'de işim olur,çok sîk uğrarım. Eskiden Türkiye'de bulunmayan yurt dışı cihazlar burada ve yakınındaki birkaç dükkanda bulunurdu. Alternatifi yoktu. Artık Doğunbank'ın bir avantajı yok.
    Artık Doğubank sahte,çakma ve tamir edilmiş ürünlerin sıfır diye satıldığı yer oldu. Bu konuda çok eminim. Tekrar yazîyorum anlamanız açısından,Doğubank "tamir edilmiş,kasası değiştirilmiş" ürünlerin sıfır,kullanılmadı diye satıldığı bir yer. Ayrıca sahte çakma malların orjinal diye satıldığı bir yerdir artık. Yalnız halâ dürüstçe çalışan 2 yada 3 dükkan var.
    Ayrıca Doğubank'ta Samsung Note 4 temizleri 1000 TL'den başlıyor. İlan sahibinden dürüstçe indirim istemek yerine bu tür yalanlara,çakallıklara başvurmayın.Alabileceginiz fiyatı açıkca söylersiniz,olursa olur.Burada bu işin adabı budur.

Ílan sahibinin hesabına hiç bakmadım,şuan bile ilan sahibi kim,ilan sahibinin hesabı ne bilmiyorum,dikkat etmedim. Yazdığın çok acımasızca. Sen burada sadece pahalımı degil mi yazabilirsin,bana hakaret edemezsin.Forumda tecrubeli biri olarak bunu yapmaman gerektigini bilmen lazım.

Bir arkadaş da Note 5 ile karşılaştırmış,Note 5'e hafızakartı takılamıyor,bu handikapı var ama Note 5 daha elde şık duran,ve daha seri Note 4'e göre. Hafıza kartı takılamadığı için Note 5 serisi,alıp kullanmadigim tek Note serisi telefondur.Note 4 hem pili kendim degistirebildigim için,hem hafıza kartı kullanilabildigi için Note 5 ile aynı fiyattan satılsa yine de Note 4 tercih ederim. Yalnız Note 5 daha seri ve elde daha iyi duruyor. Tercih ve zevk meselesi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emekli Komutan -- 14 Temmuz 2019; 17:25:17 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.