Şimdi Ara

Samsung NF210 Kullanıcıları (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
6.925
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kesinlikle 2 güne kadar alacağım netbook bu olacak. akakçe.com sitesinde fiyatlara baktığınız zaman çok uyguna bulunuyor. (620TL) peşin fiyatına 12 taksit seçenekleride mevcut.
  • Evet ürün elime ulaştı. İlk izlenimlerim çok olumlu yönde. Daha önce LGX120 kullanmış biri olarak tasarımın harika olduğunu söyleyebilirim. Özellikle klavyesi muhteşem kullanışlı. Ancak touch pad el ile ayırt edilemediği için touch pad kullanan arkadaşlara başta sorun çıkarabilir.

Tabii ürünün windows 7 starter ile beraber geliyor olmasından performansı için şu an bir şey deyemeyeceğim. Starter'ın ne kadar kötü olduğunu hepimiz biliyoruz. Şu an Windows 7 Ultimate kuruyorum. Performansı ile ilgili daha sonra tekrar yazarım. Ama iyi olduğuna eminim.
  • ultimate kurdunmu hocam durum nedir?
  • Evet ultimate kurdum ve kesinlikle muhtesem stabil calisiyor. Cift cekirdekli bir netbook kullanirken kesinlikle notebook ya da masaustu ihtiyaci duymuyorum.
  • boot ederken nası yaptın usb hdd i birinci sıraya cekerekmi yaptın yoksa farklı bi yöntemmi uyguladın

starterla gercekten kısıtlanıo netbook bende ultimate kurmak istiorm ilk aldığım zaman bi denedim ama ultimate de sorunlar oldu driverları faln görmedi pek uğraşmadım gerci tekrar starter a döndüm
  • beyler cihazı uzun süredir kullanana biri olarak;

+ 720p film izleniyor güzelce (tabi ki hdd de kayıtlı)
    + şarj süresi
    + tasarım çok başarılı
  • pil ne kadar dayaniyor?yani gercekten normal bir kullanimda kac saat gidiyor?
  • bende almayı düşünüyorum ama tek pil süresinin ne kadar gittiği konusunda bilgi yok..tabiki kullannalar tarafından ...süre tutan varsa bizide bilgilendirirmisiniz?nett kaç saat gider? acaba
  • yüksek performans da sürekli kullanımda 4 5 saat gidiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: hmoz

yüksek performans da sürekli kullanımda 4 5 saat gidiyor

çok teşekkürler. ayrıca çözünürlüğü nasıl? web siteleri sayfaları ekrana sığıyormu?yoksa kaydırmak zorunda mı kalıyoruz?pc den book dökümanlarını sayfaya sığarak rahat okuyabilirimiyiz acaba?ilk defa netbook almayı düşünyorum bilmiyorum.şimdiden çok teşekkürler
  • en iyi çözünürlük ayarı diğer netbooklarda olduğu gibi 1024X600 en kaliteli görüntü bu çözünürlükte sağlanıyor. ama diğer netbooklara göre artı bi özellik olarak 1024x768 ve 1152x864 secenekleri var cok sağlıklı görüntü sağlamasada o dediğinz durumlarda rahat iş görür

• İşlemci: 3,1
    Bellek (Ram): 4,7
    Grafikler: 2,8
    Oyun Grafikleri: 3,0
    Birincil Sabit Disk: 5,6

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dicklers -- 21 Nisan 2011; 8:05:03 >
  • Vatan dan 555 tl 5 taksit ile aldım ... Tek kusuru bence işletim sistemi ...
  • iyi günler arkadaşlar ;
    ben de bu bilgisayardan aldım içindeki 7 starteri silip 7 ultimate kurdum. fakat şöyle bir sorun var kart okuyucuya kart taktığım zaman aygıt yöneticisinde görebildiğim halde bilgisayarım penceresinde göremiyorum ve içindeki dosyalara ulaşamıyorum . aygıt yöneticisi açık değilse hiç bir şey takmamışım gibi gözüküyor.Kısacası Kartı okumuyor; driveri nerden bulunabilir ya da bu kart okuyucunun markası vs nedir ben indirsem driveri ya da başka bir sorun mu vardır. Bilen varsa bi yardım eli :D
  • arkadaşlar bende samsung nf210 ile nc110 arasında kararsız kaldım aslında tamamen beyaz olan bir netbook istiyordum ama nf210 nun tasarımı sanki 110 dan daha şık geldi gözüme birde aralarında ağırlıkları arasında bir fark var bn sürekli yanmda taşımayı istiyrm size bir sıkıntı olr mu bir de ısınma sorunu her hangi birinde var mı acaba
  • Ben nf210 kullaniyorum. İsinma problemi yasamiyorum. Ama bir onceki netbookuma gore lgx120 daha agar.
  • öncelikle hayırlı olsun. ben de bugun aldım ürünü.
    ilk olarak masaüstünü sağ tıkladığım zaman, kişileştirme özelliği yok ekran çözünürlüğü ve araçlar var bu konuda yardım istiyorum mümkünse.

ikincisi; 720p lerde takılma sorunu var. bazı codec paketlerini yükledim ama olmadı. çok fazla inceleyemedim göze çarpanlar bunlar oldu.
  • win7 starter kurulu ise masaüstü resmini değiştiremezsiniz. üçüncü parti program yüklemeniz gerekir. guugıl'da aratınca çıkar.
  • Bana acil olarak bunun recovery tuşu lazım :S hangi tuşlara basıp formatı gerçekleştiriyoruz :s ???
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.