Şimdi Ara

Samsung N7100 Galaxy NOTE 2 için Sıcak Fırsatlar (159. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.851
Cevap
63
Favori
331.297
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 157158159160161
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gittigidiyor da idealsecim adlı kullanici yada dükkan diyelim. .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hepsiburada 150 tl çek veriyor, bu çekleri 80tl satarsanız

2-3 tl'lik ürün ekleyip bonus kartla alırsanız 100tl bonus verecek

1500-100-80 : 1320 tl ye mal olur :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: ruuuuud

quote:

Orijinalden alıntı: vestelfare

Arkadaslar media mark takı satış elemanı ie konuştum vaktin varsa karneleri bekle dedi. Mutlaka birisi karne indirimi yapar herhalde. Bu arada forumdaki DELTA adlı arkadasa delta garantili note 2 satan bir yer soylermisiniz dedim Ses Seda çıkmadı. Sizler biliyor musunuZ. ??

Ben de sordum aynı şeyi, tık yok

gittigidiyor'da idealsecim kullanıcısı adıyla satılıyor hocam 1315 lira.Açıklamada garanti kısmında 24 AY DELTE TEKNIK SERVİS GARANTİSİNDE yazıyor.DELTE dedikleri DELTA sanırım.Mesaj olarak sordum yanlışmı yazdınız DELTA mı diye ama şuan cevap atmadılar.DELTA teknik yetkilisi varsa açıklık getirebilirmi.Burdan almak istiyorum başka alan varmı yada önerisi olan

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-pda/samsung-note-2-n7100-cep-telefonu-beyaz-amp-gri-86043539

• Kelime oyunumu yapıyorlar acaba :)

• İdealseçim var bir de ceppaket vardı o kayboldu ortadan :)

Ben gidip elden alabileceğim biyer sormuştum aslında, neyse birazcık daha bekliyim sonunda alıcam heralde internetten..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • idealsecimden note2 yada başka bir telefon alan varmı acaba ve 1315 tl DELTA TEKNİK servisi ile nasıl bir fiyat sizce?
  • Hiçbirine güvenim kalmadı. Hep yarım yamalak rica minnet bilgi öğreniyoruz. Bilselerki burada almak isteyen ne kadar potansiyel var. Gg daki bı adamda gelip burada bizimle muhatap olsa. Sorulara cevap tatminkar cevap verse inanını o kadar cok müşteri kazanır ki.

• Babalar günündede indirim olur arkadaşlar onuda bekleyebilirsiniz.
  • fiyati düşmeyen tek telefon bu galiba konu başında da 1500 lira yine 1450_1500 lira

• http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-pda/samsung-note-2-n7100-cep-telefonu-beyaz-amp-gri-86043539

şu ürün delta teknik garantisi altındamı hiç alan sorgulayan yokmu,alıcam ama buradan?
  • Arkadaşlar bugün Forum Ankara Samsung Bayii'nden 1480 liraya satın aldım.Maksimum karta 10 taksit ve 3 ay erteleme yaptılar.Kendi anlaşmalı garanti şirketleri vardı zaten,sıkıntı olmayacağını düşünüyorum o konuda.IMEI kaydına baktım,hiçbir sıkıntı yok.Ayrıca Kore üretimi görünüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: grey_fox

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-pda/samsung-note-2-n7100-cep-telefonu-beyaz-amp-gri-86043539

şu ürün delta teknik garantisi altındamı hiç alan sorgulayan yokmu,alıcam ama buradan?

Merhaba,

Delta Servis garantili ürün.

Saygılarımızla,

DeltaServis
  • quote:

idealsecimden note2 yada başka bir telefon alan varmı acaba ve 1315 tl DELTA TEKNİK servisi ile nasıl bir fiyat sizce?

Ben cumartesi gunu aldim..3 iş gunu kargo demesine ragmen bugun yani ilk iş gunu kargoya verilmis..Kismetse yarin urun elime gecince foto koyup gerekli aciklamalari yazicam..

• quote:

Orijinalden alıntı: ruuuuud

İdealseçim var bir de ceppaket vardı o kayboldu ortadan :)

Ben gidip elden alabileceğim biyer sormuştum aslında, neyse birazcık daha bekliyim sonunda alıcam heralde internetten..

Merhaba,

Ceppaket devam ediyor satışlarına.Note 2 kalmamış olabilir ellerinde hızlı tükeniyor ürünler ama düzenli olarak ürün geliyor.Yurtdışı stok ve fiyat durumunun da ürün ithalatında önemli olduğunu belirtmek isterim.Elden alacak yer konusunda daha doğrusu ürün alınacak yer konusunda yönlendirme yapamıyorum umarım anlayışla karşılarsınız.İthalatçıların büyük bölümüne destek verirken yönlendirme yapmak etik olmayacaktır.

Saygılarımızla,
    DeltaServis
  • quote:

Hiçbirine güvenim kalmadı. Hep yarım yamalak rica minnet bilgi öğreniyoruz. Bilselerki burada almak isteyen ne kadar potansiyel var. Gg daki bı adamda gelip burada bizimle muhatap olsa. Sorulara cevap tatminkar cevap verse inanını o kadar cok müşteri kazanır ki.

Merhaba,

Teknik olarak sorabileceğiniz bir konu varsa ben de yardımcı olabilirim.

Saygılarımızla,
    DeltaServis
  • quote:

Orijinalden alıntı: Delta Servis

quote:

Hiçbirine güvenim kalmadı. Hep yarım yamalak rica minnet bilgi öğreniyoruz. Bilselerki burada almak isteyen ne kadar potansiyel var. Gg daki bı adamda gelip burada bizimle muhatap olsa. Sorulara cevap tatminkar cevap verse inanını o kadar cok müşteri kazanır ki.

Merhaba,

Saygılarımızla,
    DeltaServis

Arıza durumlarında tamamen destek verebilecek altyapınız mevcut mu? Distribütörlere göre eksikliğiniz var mı bu konuda?
  • quote:

Orijinalden alıntı: CooLasFcuK

quote:

Orijinalden alıntı: Delta Servis

quote:

Merhaba,

Saygılarımızla,
    DeltaServis

Arıza durumlarında tamamen destek verebilecek altyapınız mevcut mu? Distribütörlere göre eksikliğiniz var mı bu konuda?

Merhaba,

Kesinlikle alt yapı arıza ve onarım konusunda,müşteri ilişkilerini yönetebilme adına eksiksiz olarak kurulmuş durumda.Distribütörden daha düzenli ve rahat çalışma imkanımız var.Bu da müşterilere daha hızlı dönüş anlamına geliyor.

Fark konusuna gelince ben sadece dezavantajımızı belirtmek istiyorum çünkü avantajlarımızı zamanla müşteri yorumlarının göstermesi daha sağlıklı olacaktır.Erişim Noktaları eksikliği. Yani sadece iki şehirde servisimiz bulunmakta " şu an" için. Altyapı eksikliği bu konuda yaşanıyor ancak çok kısa zamanda hızla artan erişim noktalarına sahip olacağız.

Saygılarımızla,

DeltaServis

• quote:

Orijinalden alıntı: engurlu

quote:

idealsecimden note2 yada başka bir telefon alan varmı acaba ve 1315 tl DELTA TEKNİK servisi ile nasıl bir fiyat sizce?

Ben cumartesi gunu aldim..3 iş gunu kargo demesine ragmen bugun yani ilk iş gunu kargoya verilmis..Kismetse yarin urun elime gecince foto koyup gerekli aciklamalari yazicam..

bende şuan 1 adet sipariş verdim.heralde yarın kargolanır.bakalım inşallah sorunsuz bir şekilde elimize ulaşır.

• quote:

Orijinalden alıntı: respectrespect

http://www.hepsiburada.com/liste/samsung-note-ii-n7100/productDetails.aspx?productId=telcepsamn7100&categoryId=371946&SKU=TELCEPSAMN7100-G&navq=fh_location%3d%252f%252fcatalog01%252ftr_TR%252fbrand%253d%257bsamsung%257d%252fcategories%253c%257bcatalog01_2147483642%257d%252fcategories%253c%257bcatalog01_2147483642_371965%257d%252fcategories%253c%257bcatalog01_2147483642_371965_371946%257d%26fh_view%3ddetail%26fh_reftheme%3d1b6b30bc-6795-4192-a891-d1b7e40760bc%252cdetail%252c%252f%252fcatalog01%252ftr_TR%252fbrand%253d%257bsamsung%257d%252fcategories%253c%257bcatalog01_2147483642%257d%252fcategories%253c%257bcatalog01_2147483642_371965%257d%252fcategories%253c%257bcatalog01_2147483642_371965_371946%257d%26fh_refview%3dlister%26fh_sort_by%3d-item_sale_count_pl%26fh_secondid%3dtelcepsamn7100%26fh_secondid2%3dTELCEPSAMN7100-G%26categoryid%3d371946

Hepsiburada samsung türkiye garantili
    fiyat: 1498 lira (100 lira bonus için 1500 lirayı aşması lazım iki farklı ürün toplamında oluyor sanırım aksi yönde açıklama yok çünkü)

-100 lira bonus
    -150 lira hediye çeki

Samsung Türkiye garantili 1250 civarında bir fiyata geliyor. çekleri nakit olarak düşünürseniz gri renge hanımı ikna edersem alacağım

100 lira bonus ve 150 lira hediye çeki nerede yazıyor ben bunu göremedim sepetime 1500ü geçen iki ürün koydum fakat satın alma sayfasına kadar böyle birşe çıkmadı biraz aydınlatırsanız bende bu şekilde bir telefon almayı düşünüyorum

• 
Sayfa: önceki 157158159160161
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.