Şimdi Ara

Samsung N7100 Galaxy NOTE 2 için Sıcak Fırsatlar (158. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.852
Cevap
63
Favori
331.297
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 156157158159160
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: The Perfect Element1

dubai bilişimde 1249 lira şuan,diğer sitelere baktım en uygunu gibi gözüküyor.

http://www.n11.com/samsung-galaxy-n7100-note-ii-16gb-beyaz-P11621055

1325 yazıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: soldierkan

quote:

Orijinalden alıntı: The Perfect Element1

dubai bilişimde 1249 lira şuan,diğer sitelere baktım en uygunu gibi gözüküyor.

http://www.n11.com/samsung-galaxy-n7100-note-ii-16gb-beyaz-P11621055

1325 yazıyor

dün gece o fiyattı hocam ss almak aklıma gelmedi keşke alsaydım

• quote:

Orijinalden alıntı: ruuuuud

Migros'ta 1449TL

Paralel mi dist. mü bilmiyorum

Edit: gule gule kullan engurlu

Migros paralel satiyor

Bu arada tesekkur ederim kardesim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CooLasFcuK

Arkadaşlar ben ithalat garantili düşünüyorum. Sırf imei kaydı için ithalat düşünüyorum. Yoksa garanti konusunda bir beklentim yok. Arıza çıkarsa gerçekten ilgilenip, tamir ediyorlar mı güzelce? Konuda konuşuldu mu bilmiyorum konuşulduysa bakar bulurum ama hangi ithalatçı daha iyidir? Teşekkürler.

Bi ara Medcell populerdi ama fazla ilgisiz olduklari icin su an en ilgili ve guvenilir firma DELTA diye biliyoruz..Verdik siparisi bakalim.. zaten cihaz kutudan saglam ciktiktan sonra durduk yere pek bisey olmuyor..
    Ben Galaxy S i Almanyadan alali 3 sene oldu cihazin tek basina gelen cercevedeki boya atmasi, onun disinda Samsung larin masallahi var..
    İphone gibi home tusum gitti ekranim soldu sarardi cizgi cizgi oldu derdi yok sukur

• hb de samsung garantili 1500 liraya düştü gibi. Beyaz ve mavi hariç 1500 lira. Eğer son günlerde çek gelirse 100 bonus+100 çekle alma imkanı olabilir ilgilenene

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi invisible -- 27 Mayıs 2013; 15:11:47 >
  • kliksa.com
    Samsung tr garantili
    1549 tl
    100 tl bonus var.
    Ne dersiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: engurlu

quote:

Orijinalden alıntı: CooLasFcuK

Arkadaşlar ben ithalat garantili düşünüyorum. Sırf imei kaydı için ithalat düşünüyorum. Yoksa garanti konusunda bir beklentim yok. Arıza çıkarsa gerçekten ilgilenip, tamir ediyorlar mı güzelce? Konuda konuşuldu mu bilmiyorum konuşulduysa bakar bulurum ama hangi ithalatçı daha iyidir? Teşekkürler.

Bi ara Medcell populerdi ama fazla ilgisiz olduklari icin su an en ilgili ve guvenilir firma DELTA diye biliyoruz..Verdik siparisi bakalim.. zaten cihaz kutudan saglam ciktiktan sonra durduk yere pek bisey olmuyor..
    Ben Galaxy S i Almanyadan alali 3 sene oldu cihazin tek basina gelen cercevedeki boya atmasi, onun disinda Samsung larin masallahi var..
    İphone gibi home tusum gitti ekranim soldu sarardi cizgi cizgi oldu derdi yok sukur

Teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: l0stc0ntr0l

kliksa.com
    Samsung tr garantili
    1549 tl
    100 tl bonus var.
    Ne dersiniz?

gayet iyi. ben 1500 e aldıktan sonra herkes 1500 ün altına vemeye başladı
  • Hangi rengini önerirsiniz. Bana mavisi çok hoş geldi ama güneş altında falan hangisi daha hoş gelir bilemiyorum. Renkler arasında fiyat farkı oluyor mu? Böyle saçmalıklar gördüm bazı yerlerde o yüzden soruyorum.
  • Electro World'de Samsung Türkiye Garantili 1449 TL
    Bilginize

• Morhipo'dan indirim çekiyle 1227 liraya satın aldım bakalım maximum parakoddan da 50 lira puan yüklenirse güzel bi alışveriş olacak. Cihaz delta garantili mi gelecek bakalım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://www.n11.com/samsung-galaxy-note-2-n7100-16gb-titanyum-gri-P12556318 1299 tl ithalat garantili bizdeuygun.com da ise 1268tl beyler galiba giderek düşüyor biraz daha sabır :)
  • Beyler bugün kızılay necatibeye tekrar gittim. Teknik servisteki arkadaşlarla bile konustum. Imei atılınca güncelleme sıkıntısı oluyor bildiğiniz gibi. Her güncelleme de tekrar imei atmak lazım. Ayrıca garanti sorunu da cabası. Hatta satanlar bile biz seni tanımayız diolar eğer bir sorun çıkarsa. Zaten 1100 diyen adam bile bugün 1130 liraya bıraktı. Fiyatta da anlaşamayınca vazgeçtim.

Şu anda idealseçim en mantıklı seçenek gibi duruyor. Bonusuyla beraber 1215 liraya denk gelior. Yurtdışı da 1130 lira. Arada 85 lira fark var ve garanti ve imei sorunu yok. Bence iyi fiyat. Ancak idealseçimden alan arkadaslar yorum yaparsa sevinirim. Yarın büyük ihtimal ordan alacağım eğer fiyat aynı kalırsa. Teşekkürler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: djinn_inc

Morhipo'dan indirim çekiyle 1227 liraya satın aldım bakalım maximum parakoddan da 50 lira puan yüklenirse güzel bi alışveriş olacak. Cihaz delta garantili mi gelecek bakalım.

ben de aynı şekilde morhipodan aldım inşallah sıkıntı çıkmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: muh.sar

quote:

Morhipo'dan indirim çekiyle 1227 liraya satın aldım bakalım maximum parakoddan da 50 lira puan yüklenirse güzel bi alışveriş olacak. Cihaz delta garantili mi gelecek bakalım.

morhipo hediye çeki olayı ne? açıklayabilir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: GasiOr

quote:

quote:

%15 indirimli hesaplar var hocam. 1430 a satıyor, indirimle 1215 e aldım ben.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GasiOr

quote:

quote:

Bazı hesaplara tüm ürünlerde geçerli %15 indirim çeki tanımlıyorlar, çek alım satım başlığında bu şekilde hediye çeki olan hesaplar satılıyor, ben o şekilde edindim.

• anladım hocam, teşekkürler cevap için. %20 indirim yollamışlar ama geçmiyor telefonlarda.
  • Arkadaslar media mark takı satış elemanı ie konuştum vaktin varsa karneleri bekle dedi. Mutlaka birisi karne indirimi yapar herhalde. Bu arada forumdaki DELTA adlı arkadasa delta garantili note 2 satan bir yer soylermisiniz dedim Ses Seda çıkmadı. Sizler biliyor musunuZ. ??

• quote:

Orijinalden alıntı: vestelfare

Arkadaslar media mark takı satış elemanı ie konuştum vaktin varsa karneleri bekle dedi. Mutlaka birisi karne indirimi yapar herhalde. Bu arada forumdaki DELTA adlı arkadasa delta garantili note 2 satan bir yer soylermisiniz dedim Ses Seda çıkmadı. Sizler biliyor musunuZ. ??

Ben de sordum aynı şeyi, tık yok

• 
Sayfa: önceki 156157158159160
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.