Şimdi Ara

Samsung MU 7000/ 7350 Kullanıcıları Kulubü (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.823
Cevap
44
Favori
144.716
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mu7000/sony xe8005 (49inch) arasında kaldım hangisini önerirsiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://forum.donanimhaber.com/fb.asp?fromMobile=yes&fromZero=yes&m=129194987

MU7000 serisinin ve mesela 43MU7000'in VA yerine PLS (IPS) panel ile geldiği doğru mu? Bkz. YUKARIDAKİ link.

• programmer_onur kullanıcısına yanıt
    Söz konusu samsung ise hertürlü çakallık muhtemel.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhabalar , 4 gün önce samsung 50mu7000 televizyonunu satın aldım.Yalnız şöyle bir sıkıntı var sesli komut kullanım klavuzunda türkçe olmasına rağmen benim televizyonumda ingilizce olarak algılıyor ve kullanamıyorum müşteri hizmetlerini aradım türkçe destek olmadığını söylediler nasıl bir saçmalıksa sizde nasıl?Hadi bunu geçtim google ve youtube da sesli aramayı kullanamıyorum malum televizyonda kumandayla klavyede yazmak biraz zahmetli sesli arama gayet paratik ama malesef onu da kullanamıyorum hata veriyor ?Sizde nasıl deneyimlerinizden faydalanmak isterim..
  • Arkadaşlar bu televizyonun ayarlarını nasıl yapacağız gelişmiş ayarlar yok.

Ben bulamadım.

Yabancı sitelerde bulunan ayarları yapmak istiyorum ama bulamıyorum.

mu7000 ayarlarını bana anlatabilecek yardımcı olacak bir arkadaş var mı acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gaybo55

Arkadaşlar bu televizyonun ayarlarını nasıl yapacağız gelişmiş ayarlar yok.

Ben bulamadım.

bende bu tv den almak istiyorum 50' lik olanını nasıl memnunmusunuz ?
  • Hizli bi kararla, vatan indirimiyle 50Mu7000 aldim. Normalde cok arastiririm, bu sefer hizli oldu biraz. Umarim pisman olmam :)

• quote:

Orijinalden alıntı: sharkemre

quote:

Ben bulamadım.

Kesinlikle değilim.

Bir kere futbolda adamların titremesi çok kötü önüne geçemiosun.

HD kalitesinde yayınlarında çok iyi olduğunu düşünmüyorum.

Zaten bu seri avrupada 6300 die geçiomus sanırım.

TV alacaksanız gerçek hz mutlaka 100 olsun ve 10bit ekran olsun . Deniyor.

Bunda 8 bit oda 6bit + frc ve 50 hz.

Bununda etkisi vardır kesin.

Ben Lg 49sj8000v düşünüyordum ama babam bana sormadan bunu almış.

bu serinin ekran ayarı en uygun nedir bilen varsa benimlede paylaşırsa sevinirim.

• quote:

quote:

quote:

Ben bulamadım.

Kesinlikle değilim.

Bir kere futbolda adamların titremesi çok kötü önüne geçemiosun.

HD kalitesinde yayınlarında çok iyi olduğunu düşünmüyorum.

Zaten bu seri avrupada 6300 die geçiomus sanırım.

TV alacaksanız gerçek hz mutlaka 100 olsun ve 10bit ekran olsun . Deniyor.

Bunda 8 bit oda 6bit + frc ve 50 hz.

Bununda etkisi vardır kesin.

Ben Lg 49sj8000v düşünüyordum ama babam bana sormadan bunu almış.

bu serinin ekran ayarı en uygun nedir bilen varsa benimlede paylaşırsa sevinirim.

evet 6300 diye geçiyor ama 6300 ünde rting sitesindeki incelemelerde giriş seviyesi için gayet iyi denmiş sizdeki titreme bence biraz abartı çünkü maç izledim geçenlerde böyle bir titreme yoktu bence sizin ayarlarda bir problem olabilir ayırca sizin bahsettiğiniz ürün 4 bin küsür fiyatı var yani mu7000 e denk bir cihaz değil bu fiyat aralığında lg uj651 ve 630 lar var ancak onlarda da çok şikayet var

• yazın dünya kupasını bu tv ile izleyeceğim inşallah kısmet olursa 4K maçlar bizi bekliyor
  • Güncel hazır kanal listesi var mı? ayrıca samsung destek kısmında 1144 güncellemesi mevcut tv de güncelleme için arattıgımda güncelleme bulamıyor 1124 yüklü sizlerde de öyle mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yaprağın Çilesi -- 11 Ekim 2017; 0:17:47 >
  • sharkemre kullanıcısına yanıt
    usa mu7000
    ingilterede mu6400 oluyor tvyi dar açıdan izlicekseniz samsung tercih edin
    bendeki 40mu6470
  • Yaprağın Çilesi Y kullanıcısına yanıt
    destek sayfasından indirmen gerekiyor usb type diye geçiyor 1.2gb kadar.Boyut büyük olduğu için onlıne olmuyor.
  • sharkemre kullanıcısına yanıt
    Bana samsung ayarlarınızı gönderebilirmisiniz ?

Samsung için doğru ekran ayarları nedir ?

herkes başka bir ayar yapmıs . Özellikle bu titreme yavaşlama olayı aşılabiliyor mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: selimyzc

destek sayfasından indirmen gerekiyor usb type diye geçiyor 1.2gb kadar.Boyut büyük olduğu için onlıne olmuyor.

anladım hocam deniyeyim o zaman sagolun. güncel kanal listesi mevcut mu sizde?
  • gaybo55 G kullanıcısına yanıt
    suraya bir bak http://www.rtings.com/tv/reviews/samsung/mu6300
    Yurtdışı TV'lerle Türkiye'dekiler aynı model olsa bıle farklı donanım kullanmışlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi selimyzc -- 12 Ekim 2017; 5:40:12 >
  • selimyzc kullanıcısına yanıt
    Bu ne saçmalıktır iphone 7 heryerde 7,samsung 7400 heryerde farklı tam çakalkar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: selimyzc

suraya bir bak http://www.rtings.com/tv/reviews/samsung/mu6300
    Yurtdışı TV'lerle Türkiye'dekiler aynı model olsa bıle farklı donanım kullanmışlar.

Neyse olan oldu TV yi aldıkda doğru bir ayar tutturamadık.

HDR modu açıkmı olmalı kapalı mı kalmalı

En düzgün ayarlar nedir bir türlü karar veremedim bulamadım
  • Arkadaşlar 6 gün önce 50mu7000 aldım gittigidiyor teknosa kampanyası ile 2759 tl ye geldi artı bonus kartıma da 100+50 bonus yüklendi ve tv yi 2600 çınarı bir rakama almış oldum neyse tv den memnunum ancak smart mağazası çok yetersiz youtube ve netfix hariç birşey yok oturma odamda 3 yıllık eski smart sistemli lg 42 580n var ve onun marketinde basta beinsport olmak üzere bir suru uygulama var dun aksam yeğenime gittim ondada samsung un eski seri smart larından var tizenmi bilmiyorum ama kanal d nin falan uygulamaları var bende ne kanal d nede başka bir uygulama yok birtek trt1 uygulamasi var kanal d nin sitesinde tüm samsung smart larda olduğu bilgisi var yardımcı olacak var mi

• quote:

Arkadaşlar 6 gün önce 50mu7000 aldım gittigidiyor teknosa kampanyası ile 2759 tl ye geldi artı bonus kartıma da 100+50 bonus yüklendi ve tv yi 2600 çınarı bir rakama almış oldum neyse tv den memnunum ancak smart mağazası çok yetersiz youtube ve netfix hariç birşey yok oturma odamda 3 yıllık eski smart sistemli lg 42 580n var ve onun marketinde basta beinsport olmak üzere bir suru uygulama var dun aksam yeğenime gittim ondada samsung un eski seri smart larından var tizenmi bilmiyorum ama kanal d nin falan uygulamaları var bende ne kanal d nede başka bir uygulama yok birtek trt1 uygulamasi var kanal d nin sitesinde tüm samsung smart larda olduğu bilgisi var yardımcı olacak var mi

aratma kısmına yazarak deneyin.baktığımda digitürkplay da görünmüyordu.arttırdım bulmuştu 2 ay kadar önce.yeni update de çıktı dün.yüklenebilir durumda.1.250 mb usb ile yapın.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.