Şimdi Ara

Samsung MU 7000/ 7350 Kullanıcıları Kulubü (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.824
Cevap
44
Favori
144.675
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tv problemli iade et kardeş vakit kaybetme servis normal der ona göre

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: operadakises

Hiç uğraşmayın.Satıcıyı bilgilendirip iade edin.zaten mesafeli sözleşme gereği cayma hakkınız var 14 gün içerisinde.

Bende öyle yapcam zaten yarın samsung u arıycam servis geldi deldi yoksa kutusuna koyup direkt olarak adrese gönderecem.Aldığım yerin telefon adres bilgileri var onlarıda arayıp ürünü iade etmek zorunda kaldığımıda belirtmek gerekiyormu? Bu gibi sorun yaşayan ve paranın iadesine geri nasıl alındığını biliyormusun?
  • X5 Tech kullanıcısına yanıt
    Samsung ile hiç uğraşma.direk satıcıya bildir.zaten kanunen "Alıcı, hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk üstlenmeksizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin, satın aldığı Mal/Hizmeti teslim tarihten itibaren 14 (ondört) gün içerisinde cayma hakkını kullanarak iade edebilir."böyle bir hakkın var.paranıda yanlış hatırlamıyorsam malı iade ettikten sonra ki 10 gün içerisinde hesabına yatırmak zorunda satıcı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçmiş olsun. Ürüne onay vermeyin ve iade sürecini başlatın. Galiba n11 veya GG'den aldınız. Servisin rapor tutması çok iyi olmuş.

Bu arada banding / ışık sızması ve ölü piksel testlerini biz istemeden servis kendi direkt yapıyor mu arkadaşlar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 6 Ağustos 2017; 19:59:2 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: programmer_onur

Geçmiş olsun. Ürüne onay vermeyin ve iade sürecini başlatın. Galiba n11 veya GG'den aldınız. Servisin rapor tutması çok iyi olmuş.

Bu arada banding / ışık sızması ve ölü piksel testlerini biz istemeden servis kendi direkt yapıyor mu arkadaşlar?

Bana gelen servis zaten bu noktayi gordu ben fark etmedim bile ve abi urunu iade edebilirsin dedi cok sagolsun.Size randevu veren servise kesinlikle bu testleri yaptiracaginizi soyleyin ben oyle dedim ve testleri yaptik ve sonucta sadece bi nokta siyahlik var oda ilerde sıkıntı yapabilir dusuncesiyle iade edecegim.Iade surecini dun baslattim.Simdi yarin benim ne yapmam gerekir? Servisi beklemek yerine urunu tekrar adrese gondereyim mi? Odeme icin onay hala vermedim.Servisin raporunu fotokopi cekip kutuyla gondereyim diyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi X5 Tech -- 6 Ağustos 2017; 20:45:30 >

• barbarossa18 kullanıcısına yanıt
    Allah allah o zaman mkv formatının bazılarını açıyor ben de x265 hevc fury filmini de açtı o da mkvydi

• memedim27 M kullanıcısına yanıt
    Vatan'dan alıcaz sanırım bizde. 2799TL iyi gibi duruyor.
  • 50MU7000 kullanıyorum yaklaşık 2 haftadır. Geçen yazılım güncellemesi yapayım dedim ama sonlara doğru hata verip güncelleme yapmıyor. Bugün yine denedim aynı. Yükleme başarısız diyip iptal ediyor. Sıkıntı ne olabilir? Vede güncelleme yapmaya gerek varmı, ne artısı var bana?
  • alperyaman kullanıcısına yanıt
    siz sony aldınız sanırım hocam ben bilgi amaçlı yazıyorum..

türkiyede mu7000 modelleri aslında mu7000 değil yurtdışında mu6170 koduyla satılan giriş seviyesi model burada mu7000 diye satılıyor..yurtdışındaki mu7000 modelinin karşılığı türkiyede mu7400 modelidir bilginiz olsun.
  • XR9 kullanıcısına yanıt
    Usbden film izlemede mkv dosyalarını destekliyor, arayüzde hızlanma var

• Mkv dosyalarını izlemede problemim yok zatende güncelleme hatası canımı sıkıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XR9 -- 11 Ağustos 2017; 17:7:39 >
  • RNNN kullanıcısına yanıt
    MU7400 ün 43 ü yok sanırım.
    Bu arada TR deki MU7000 in karşılığı MU6300 diye biliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gümüş_süvari -- 12 Ağustos 2017; 15:26:17 >
  • Selamlar,

Geçen hafta 43" MU7000 aldım ve PS4 Pro'da test ettim.

HDMI 1'i UHD olarak aktiflestirip HDR'yi hem TV den hemde PS4 Pro'nu görüntü ayarlarından aktiflestirdim.

Video çıkış bilgileri

Çözünürlük : 3840 X 2160 - 60 Hz

Renk formatı : RGB

Tv'de HDR : 2K/4K Destekli

HDCP : 2.2

Öncelikle görüntü inanılmaz.

Denediğim oyunlar

Tom Clancy's Ghost Recon

BF1

Unchertad 4

FIFA 17

Dediğim gibi görüntü olağan üstü buraya kadar herşey güzel ama

Aşağıda oyun içinden çektiğim video'da net görüleceği üzere

garip bir titreme gibi birşey var lag mı titreme mı anlayamadım.

Oyun online değildir yani bağlantı hatası olarak değerlendirmesin diye offline mod dan video aldım

Ozellikle Top oyuna ilk girerken sanki top değilde birden fazla top ardında izler bırakıyormus gibi bir görüntü bırakıyor.

Kuzenim de KU7000 vardı. Onda bunu görmüştüm herhalde yeni modelde bu olmaz diye düşünerek yeni versiyonu aldım.

KU7000 kadar gozlemlemesemde MU7000 de de bu tür bir sıkıntı var sanırım. Benim dışimda bu gözlemi yapan var mı yada bunu önlemenin bir ayarı var mı?

Görüntüyü 1080 P ye çektim aynı HDR'yi kapattım yine aynı yarın Samsung'u arayıp sorucam ama ilk foruma bir sorayım dedim

Video linki

https://youtu.be/3fCICxrAfiA

• Bu 50 hz bir model olduğu için 4k 60 hz de zorlanır. Belki titreme bundandır. Ya 1080p 60 hz e ayarlayın, ya da 4k 25 hz e ayarlayıp öyle deneyin. Motion ayarını da en sona getirip denemeler yapın.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Slm arkadaşlar, http://www.epey.com/televizyon/samsung-55mu7000.html bu ürünün gerçek
    hz sini ve panel bilgisini nasıl öğrenebiliriz.(pc deki gibi bakabileceğimiz bir yer var mı?)

Bu modelin iki versiyonu var UA olan 60Hz UE olan 120Hz.yenilemecı sitedeki ile bizdeki farklı ürün deniliyor.

1.https://www.displayspecifications.com/en/model/3b6db04 120hz

2.https://www.displayspecifications.com/en/model/f4f8aa4 60Hz

3.http://www.epey.com/televizyon/samsung-55mu7000.html bu da Türkiye'deki

Bi aydınlatırsanız memnun olurum.
    @RNNN @yenerbalcı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmet271 -- 22 Ağustos 2017; 14:1:32 >

• Videoda hiçbir sıkıntı göremedim kardeşim 1080p ile telefondan izleyerek.

• quote:

Orijinalden alıntı: 19karabulut07

Selamlar,

Geçen hafta 43" MU7000 aldım ve PS4 Pro'da test ettim.

HDMI 1'i UHD olarak aktiflestirip HDR'yi hem TV den hemde PS4 Pro'nu görüntü ayarlarından aktiflestirdim.

Video çıkış bilgileri

Çözünürlük : 3840 X 2160 - 60 Hz

Renk formatı : RGB

Tv'de HDR : 2K/4K Destekli

HDCP : 2.2

Öncelikle görüntü inanılmaz.

Denediğim oyunlar

Tom Clancy's Ghost Recon

BF1

Unchertad 4

FIFA 17

Dediğim gibi görüntü olağan üstü buraya kadar herşey güzel ama

Aşağıda oyun içinden çektiğim video'da net görüleceği üzere

garip bir titreme gibi birşey var lag mı titreme mı anlayamadım.

Oyun online değildir yani bağlantı hatası olarak değerlendirmesin diye offline mod dan video aldım

Ozellikle Top oyuna ilk girerken sanki top değilde birden fazla top ardında izler bırakıyormus gibi bir görüntü bırakıyor.

Kuzenim de KU7000 vardı. Onda bunu görmüştüm herhalde yeni modelde bu olmaz diye düşünerek yeni versiyonu aldım.

KU7000 kadar gozlemlemesemde MU7000 de de bu tür bir sıkıntı var sanırım. Benim dışimda bu gözlemi yapan var mı yada bunu önlemenin bir ayarı var mı?

Görüntüyü 1080 P ye çektim aynı HDR'yi kapattım yine aynı yarın Samsung'u arayıp sorucam ama ilk foruma bir sorayım dedim

Video linki

https://youtu.be/3fCICxrAfiA

PS4 de bir ayar var.onu açmış olabilirsiniz..zaten ayarlarken de söylüyor oyun esnasında bu tarz durum olursa kapatınız diye.o özelliği açmış olabilirsiniz ps4 den belkide.

• Acaba hangi özellik YouTube da maç videosu izlerken de top titriyerek gidiyor

• sistemde oyunlarda performans yükseltme diye bir yer var.eğer açıksa kapatıp bunu deneyin.birde tv nin hareketli sahneler için yaptığınız ayarı kişisel yapın.içerisindeki değeride 8 veya 9 yapın deneyin bakalım yapacakmı.ben pes 2017 denedim iyidi görüntü.
  • klasik
    teknosadan 43mu7000 aldım eve geldim ölü pixel var servis iade formu oluşturdu. ilk defa incelemeden ürün aldım şimdi gördüm 50hz miş panel. büyük ihtimalle almam aynı ürünü. 43 inch tavsiye ürününüz var mı 100 hz panel?
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.