Şimdi Ara

Samsung Ml-1640 , ML-2240 ve ML-1660 çip resetleme yöntemleri (YENİLENDİ) (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
989
Cevap
20
Favori
367.959
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oldu kardeşler benimkide Allah hepinizden razı olsun =)
  • Arkadaşlar rusların daha önce verdiğim fake yani sahteymiş imdi verdiğim doğru firmware diğerini siliyorum.Yeni firmware daha doğrusu gerçek olan.Selamlar

http://hotfile.com/dl/78172625/58935f6/1660v30.zip.html

cool111 Arkadaşım romenlerin ilk crackınıda sildim.Yeni verdiğim daha stabil ve iyiymiş,yazıcı olmadığından deneyemedim,Deneyen arkadaşlar sonucu yazarsa ilk sayfayı güncellersen iyi olur .Tekrar Selamlar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yurdasal1 -- 25 Ekim 2010; 9:54:45 >

• quote:

Orijinalden alıntı: yurdasal1

Arkadaşlar rusların daha önce verdiğim fake yani sahteymiş imdi verdiğim doğru firmware diğerini siliyorum.Yeni firmware daha doğrusu gerçek olan.Selamlar

cool111 Arkadaşım romenlerin ilk crackınıda sildim.Yeni verdiğim daha stabil ve iyiymiş,yazıcı olmadığından deneyemedim,Deneyen arkadaşlar sonucu yazarsa ilk sayfayı güncellersen iyi olur .Tekrar Selamlar..

kardeşim teşekkür ederim bu yazılım işe yaradı saolasın

• quote:

Orijinalden alıntı: sembusek

quote:

Arkadaşlar rusların daha önce verdiğim fake yani sahteymiş imdi verdiğim doğru firmware diğerini siliyorum.Yeni firmware daha doğrusu gerçek olan.Selamlar

Arkadaşım hızlı yanıt için teşekkürler

Deneyip yapan başka arkadaş varsa ilk sayfaya atalım

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sembusek

quote:

Arkadaşım hızlı yanıt için teşekkürler

Deneyip yapan başka arkadaş varsa ilk sayfaya atalım

kardeş iki yazıcıda denedim ikisinde de sonuç olumlu. ve yazıcılar da yeni 1 haftalık.
    tekrar teşekkür ederim beni büyük bir dertten kurtardın.

• Selam son dosyayı denedim ilk once firmwareyi sonrada patch yi tıklıyoruz dimi
    firmwareyi tıklayınca downloading doluyor bitiyor yazıcı bir 5 sn kapanıp açılır gibi oluyor ardından patch yi tıklıyorum ışık yanıp sönüyor
    ardından tık yok üstündeki dügmeden rapor cıktısı alıyorum hala 868 sayfa cıktı alınmıs gözüküyor sayac sıfırlanmamıs

nerde hata yapıyorum sizde

bu arada toner tam bitmişti suan yazdır dedıgımde yenı toner alın dıyor
  • super yardım
    1660 v30 denedim şimdi
    sonuç olumlu
    teşekkürler

yurdasal1

verdiği dosya çalışıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pirincsoft -- 25 Ekim 2010; 14:05:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gspino

Selam son dosyayı denedim ilk once firmwareyi sonrada patch yi tıklıyoruz dimi
    firmwareyi tıklayınca downloading doluyor bitiyor yazıcı bir 5 sn kapanıp açılır gibi oluyor ardından patch yi tıklıyorum ışık yanıp sönüyor
    ardından tık yok üstündeki dügmeden rapor cıktısı alıyorum hala 868 sayfa cıktı alınmıs gözüküyor sayac sıfırlanmamıs

Arkadaşım sadece f1660.exe dosyasını çalıştıracaksın....Selamlar

Bu arada söylemeyi unuttum tonerin üzerindeki chipi selobantla kapatın...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yurdasal1 -- 25 Ekim 2010; 14:09:48 >

• Samsung ml-3470d için kullanabileceğimiz bir program var mı acaba?
  • quote:

quote:

F1160.exe yi açınca iki tane buton var onları sırası ile tıklamıyormuyuz

• quote:

quote:

quote:

F1160.exe yi açınca iki tane buton var onları sırası ile tıklamıyormuyuz

Arkadaşım bir taraf orjinal firmware yani garantiye gönderme durumunda yüklemek için diğeri patchlı firmware...

• Merhaba arkadaşlar, daha önce kullandığım yazıcılarda çip güncelleme diye bir şey yoktu fakat toner dolumunu yaptırdığım yerde yeni yazıcılara bu şekilde dolum yapıldığını söylediler ve çip güncellemeye 50 Tl para istediler

Benim yazıcım Samsung ML 2851ND, bu yazıcıya uygun yazılımı nereden bulabilirim ve nasıl yükleneceğinide açıklarsanız sevinirim.Yazıcı yazılımını forumda arattım ama bulamadım.Yardımlarınızı bekliyorum,şimdiden teşekürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alpheratz86 -- 26 Ekim 2010; 0:33:53 >
  • http://hotfile.com/dl/78172625/58935f6/1660v30.zip.html buumu yoksa cool 111 arkadsın sadece bunu çalısıtırınımı yuklıcez ayrıntılı anlatırsanız sevınırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: kenan87

http://hotfile.com/dl/78172625/58935f6/1660v30.zip.html buumu yoksa cool 111 arkadsın sadece bunu çalısıtırınımı yuklıcez ayrıntılı anlatırsanız sevınırım

Evet bu dosya çkan menüde sağ taraftakini çalıştırın.Selamlar..
  • teşekkurler
  • tonerin üzerindeki çipin üzerini bantlamayı unutmayın arkadaşlar.
  • http://hotfile.com/dl/78172625/58935f6/1660v30.zip.html verilen yazılımı indirdim tonerin cipini bantla kapattıp f1660 yazılımı çalıştırdım cihaz kırmızıdan turuncuya döndü sonra tekrar sarı oldu herhalde yazılım atmayı başaramadım yazılımdan sonra kırmızı kalması gerekiyordu sanırım rapor yazdır dediğimde sayı sıfırlanmıyor sürekli artıyor bu arada cihazdan daha 40 sayfa çıkartım.
  • peki yazılımdan sonra cipin üzerindeki bantı çıkartıyor muyuz
  • bu foruma üye değildim sırf yurdasal kardeşime teşekkür edebilmek için oldum ewet 1660 yeni almıştım en son 563. kopyada toner ışığı yandı.1660v30 proramını yükledim ve şu an toner %1oo gözüküyor yalnız kopya sayısı sıfırlanmıyor mu onu merak ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: setnet

peki yazılımdan sonra cipin üzerindeki bantı çıkartıyor muyuz

Arkadaşım daha ben deneyemedim ama prg yi aldığım rusca çeviriden anladığım kadarıyla selobantı firmware yükledikten sonra yapıştırıyorsunuz.Yani demo kartuş haline geliyor.İlk dolumda dolduran yere söylerseniz tonerdeki çipi kolayca çıkarıyorlar.
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.