Şimdi Ara

Samsung M51 - 3499 TL (+200 TL Geri Ödeme) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
1
Favori
4.258
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Hocam 400 tl iade için nasıl bir yol izlememiz gerek

• quote:

Orijinalden alıntı: sleeptalkercat

Şöyle bir yorum var;

Merhaba kardeşim

M51 cihazı kağıt üstünde iyi ama maalesef one uı core Olduğu için bazı özellikeler maalesef cihazda yoktur

Eğer M51 alıcaksan sana tavsiyem A71 almanı tavsiye ederim

kardeşim A71 deki yeni pil teknoloji var ve 4500 çok rahat yetecektir M51 de ise lipo pil var yani çok eski pil teknoloji 7000 mah şuan 190 mb lik günceleleme ile 6000 mah e düşmüştür yani M51 kesinlikle tavsiye etmem lütfen kağıt üstündeki bilgilere inanmayınız

https://r2.community.samsung.com/t5/Galaxy-M/M51-nas%C4%B1l-bir-telefon/td-p/5674527

Batarya süresi açısından A71 M51 ile yarışamaz hocam. A71'in bataryası sıfıra indiğinde M51'in yüzde 45 seviyesinde kalıyor. Yani hangi pil teknolojisine sahip olursa olsun fark etmez. Bu yüzden uzun batarya süresine öncelik verenler için M51 doğru seçim olacaktır. Bunun dışında A71 daha fazla güncelleme alacak diyorlar. O konuda büyük bir fark yaratır mı bilemiyorum. Bunun dışında arayüz özellikleri hakkında pek fikrim yok.

Özellikle bu fiyattan alanlar ve hatta indirimlerden yararlananlar çok uygun fiyata iyi telefon aldıklarını düşünüyorum. Li-poymuş Li-ion muş çok takılmayın derim.

• M31 ile arasındaki farklara 1000 tl fazla vermek istemedim.

Değer miydi bilmiyorum, bir de daha büyük ve ağır olması vazgeçirdi beni.
    Şimdi m31 ile mutluyum, 2 gün gidiyor şarj

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 7 bin pilli android yerine 2 bin pilli aypon alın aynı gidiyor tuğla taşımayın.

• quote:

Orijinalden alıntı: 111222333hhh

M31 ile arasındaki farklara 1000 tl fazla vermek istemedim.

Değer miydi bilmiyorum, bir de daha büyük ve ağır olması vazgeçirdi beni.
    Şimdi m31 ile mutluyum, 2 gün gidiyor şarj

Hayırlı olsun. Mutluysanız gerisinin önemi kalmıyor. İhtiyaçlarınıza, beklentinize ve geçmiş alışkanlıklarınıza bağlı olarak çok değişken mevcut. Ama 2 telefon aynı segmentin telefonu değil. Bu yüzden kıyaslamak doğru olmaz. Ama size yetiyorsa ve mutlu ediyorsa neden daha fazla veresiniz ki?

Mesela anneme 2500 liradan Realme 6 almıştık. Gayet güzel telefon. Ben 2.5 seneyi geçti Xiaomi kullanıyorum. Halen memnunum. Abime M51 aldık. O da memnun :)

• mersinaki M kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Küçük bi telefondan geçince m31 bile devasa geldi. Keşke firmalar daha ergonomik modeller de üretse.
  • Pahali yinede 2500 olsa super olacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: Akhenatonnn

7 bin pilli android yerine 2 bin pilli aypon alın aynı gidiyor tuğla taşımayın.
    Tabi tabi
    patronumda iPhone 7 plus var akşama kadar prizin yanından ayrılamıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: sleeptalkercat

Şöyle bir yorum var;

Merhaba kardeşim

M51 cihazı kağıt üstünde iyi ama maalesef one uı core Olduğu için bazı özellikeler maalesef cihazda yoktur

Eğer M51 alıcaksan sana tavsiyem A71 almanı tavsiye ederim

kardeşim A71 deki yeni pil teknoloji var ve 4500 çok rahat yetecektir M51 de ise lipo pil var yani çok eski pil teknoloji 7000 mah şuan 190 mb lik günceleleme ile 6000 mah e düşmüştür yani M51 kesinlikle tavsiye etmem lütfen kağıt üstündeki bilgilere inanmayınız

https://r2.community.samsung.com/t5/Galaxy-M/M51-nas%C4%B1l-bir-telefon/td-p/5674527

Güncelleme ile 6000 e mi düşürmüş samsung ilk kez duydum..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• a71 çok güzel 6.7 inc isteyenler m serisi yerine a71 i tercih edebilir . samsung satıcısı en çok arızaya giden seri olduğunu soyledi ne kadar doğru bilemem. ama a71 çok hoş birde 6.4 inc olsaymış

• Ordan Geçenbay kullanıcısına yanıt
    söyle SE modelini alsın

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.