Şimdi Ara

Samsung M5 32 inç ful hd Smart monitör ( TV olarak kullanılabilir)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
1
Favori
417
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Osmaniye İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    1
    1 Samsung M5 32 inç ful hd Smart monitör ( TV olarak kullanılabilir)

Not :TV ekranınjn tüm özelliklerini içerir hoparlörü çok güçlüdür renkler canlı ve parlak ve TV lerdeki Samsung Smart yazılımı vardır. Kumandası Vardır. TV olarak adının geçmemesinin nedeni ise anten girişi ve uydu alıcısı yoktur. Ancak Smart üzerinde digitürkten Vodafone Turkcell vs ne kadar ücretli TV platformları varsa uygulaması içinde vardır. Yeter ki internet olsun. Yada arkasına uydu alıcı takılabilir. Her türlü 32 inç full hd bir LED TV den ucuza gelir ve Samsung kalitesi vardır.

Ağustos ayında aldım net hatırlamıyorum tarihi, siparişlerime bakarım alıcı çıktığında.

Geldiğinde açtım kurdum kurcaladım menüleri, geri paketledim.

Evlenmeden hemen önce aldım mutfağa veya başka bir odaya koyarım internetten TV izlerim Netflix vs için kullanırım diye düşünüyordum. Kiraladığımız evde mutfak küçük olduğu için ihtiyaç dışı kaldı. Satış sebebi ihtiyaç fazlası olması.

32 inç ve full HD dir. Samsung M5 olarak geçer adı .

Samsungun tvlerdeki Smart yazılımı bunda da vardır. PC olmadan word Excel gibi uygulamalar kullanılabiliyormuş denemedim. Hoparlörü USB girişleri HDMI girişleri bolca vardır. Ekran çok çok güzel ben çok beğendim. Detaylı inceleme YouTube da var.

Garantisi devam ediyor. Çiziği geç toz bile bulamazsınız. Full kutu içeriği duruyor.

fiyatta pazarlık payı yok sıfır fiyatlarına göre uygun yazdım ve zaten sıfırdan tek farkı kutuyu açıp denemiş olmam.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Fiyat : 1 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Osmaniye Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : Yurtiçi Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• fiyat fazla gibi ama yine de iyi satışlar.

• Merhaba Pm attım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mesajlar cevaplandı.
    Fiyat konusunda sıfırı mı kutusu açılmış sıfırı mı bunu tercih edeceksiniz buna karar vermelisiniz. alıp kâr edecek kişiye uygun değil.

• Forum üzerinden satılmıştır.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.