Şimdi Ara

Samsung m23 yorumları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
3.083
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba başlıktaki telefonu düşünüyorum ancak forumda anakonusunu veya internette pek bir inceleme bulamadım. Kullananlar var mıdır hiç sıkıntı yaşayan oldu mu genel olarak nasıl bir telefon merak ediyorum. İşlemcisi fena değil gibi duruyor 5g si de var 4500 tllik fiyatla iyi gibi görünüyor.

https://www.epey.com/akilli-telefonlar/samsung-galaxy-m23-5g.html

• Ben de merak ediyorum kullanıcısı olup olmadığını. Kağıt üzerinde baktığımız zaman tek eksiği 4 gb ram olması. 6 gb olsaymış(aslında var ama Tr'ye getirmemişler) düşünmeden alınırmış.

M33 var mesela, o 6 gb ramli. Ama 1000 küsür lira daha pahalı ve yurt dışı portallarda ısınma sorunu olduğu konuşuluyor. M33'te exynos işlemci var, muhtemelen yine/yeni bir vaka.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Serpico. -- 29 Mayıs 2022; 21:35:27 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet hocam 4gb ram sıkıntı olmaz gibi düşündüm zaten sanal ram de var sanırım ancak hiç kullanıcısını bulamadım forumda malzeme kalitesi veya bir problem yaşayan var mı merak ediyorum m52 gibi ekrandan mutsuz olmayalım şimdi bir de pls nasıl birşey onu bile bilmiyorum

• bende merak ediyorum bu modeli

forumda konusunu açmamışlar

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-91EE1B1DA -- 30 Temmuz 2022; 4:0:49 >
  • Ben bugün sipariş verdim, 7 yıllık G355 HQ kullanıcısıyım.

Telefon için Samsung Türkiye'de görevli bir abimiz zam gelecek, 6 bin TL olacak dedi 2 tane sipariş geçtim birini yatırımlık aldım. 

• Ana konumuza gel SS at reyiz.

• Telefondan memnun musun bi eksiği falan var mı bende o telefonu almayı düşünüyorum

• Hakan Özgen H kullanıcısına yanıt

Ben aldım gelmeden iptal ettim. Yerli, yabancı bütün yorumları dikkatlice oku derim hocam. 20 yorumun 16sı kötüydü ve aynı sorunlardı. Tesadüf olamaz diye düşünüyorum

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.