Şimdi Ara

Samsung Lg arası seçim kararsızlığı-Yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
417
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

10 yılı aşkın süredir kullanmakta olduğumuz Tv artık ömrünü doldurduğu son zamanlarda az biraz tv araştırması yapmaya çalıştım.
    Çok uzun zamandır'da nedense Lg gözüme daha hoş geldiğinden hep bir sempatim oldu.
    Aslında ihtiyaçlarım doğrultusunda Bütçe ve kullanım alanından dolayı önüme çıkan cihaz Lg 43UJ701 modeli oldu,Sonrasında bir arkadaşımın Samsung'u övmesi üzerine birazda Samsung modellerine baktım ondada yine aynı kriterlere uygun olarak UE43MU7000 modeli uygun gibi geldi.

Şuan hem iki marka hemde iki model arasında kalmış durumdayım birde sizin fikrinizi almak istedim.

Uzun yıllar tüplü Tv sonrası yeni nesil Uhd tv'ler bir hayli kafamı karıştırdı açıkçası,Panel,Herz,Kanal geçişleri,Kumanda özellikleri vs. Liste ciddi anlamda uzayıp gitmekte :)

Sizden ricam varsa bu 2 modeli kullanan düşüncelerini paylaşırlarsa sevinirim,Ayrıca varsa farklı bir Tv önerisi onada açığım.

• Bu 2 model hakkında hiç bilgisi fikri olan yokmu acaba arkadaşlar kıyas yönünden ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: descrip

Bu 2 model hakkında hiç bilgisi fikri olan yokmu acaba arkadaşlar kıyas yönünden ?
    Hocam burası çok ilginç bir yer bend yeni yeni anladım ki eğer 5-10 bin liralık pahallı cihazlarla ilgili birşey sormuyorsan nedense kimse iplemiyor bi tuhaf...
  • quote:

Orijinalden alıntı: mukassir

Hocam burası çok ilginç bir yer bend yeni yeni anladım ki eğer 5-10 bin liralık pahallı cihazlarla ilgili birşey sormuyorsan nedense kimse iplemiyor bi tuhaf...

Alıntıları Göster
    Sanki biraz öyle hocam,garip belkide konuyu okuyan kişilerin konu hakkında fikri olmayadabilir bilemedim :)
  • tv yi aldınızmı bilmiyorum ama lg nin bu sene oled harici tv lerinden uzak durun sj850v modeli altındaki tüm modellerde rgbw dizilim kullanıyor sj850v de alınmaz 6-6.5 verilipte ips panel almanın pek mantığı yok aceleniz yoksa biraz bekleyin philipsin direct led va panel modeli gelecek 43pus7303

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RNNN -- 27 Nisan 2018; 23:44:36 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • birde konuyu genel değilde tv tavsiye kısmına açarsanız daha çok denk gelen olur cevap gelir

• LG'nin camur gibi renkleri , berbat hareketli sahne performansindan ötürü; samsung urununu tavsiye ederim... Hatta samsung da 43mu7000 urunu degil. 40mu7000 . yani 40inc ekranini alirsaniz VA panel almis olursunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hayansame -- 28 Nisan 2018; 23:8:9 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.