Şimdi Ara

***Samsung LCD Kulübü*** (35. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.642
Cevap
11
Favori
288.516
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: yunus_s

quote:

Orjinalden alıntı: .TaneR.
    1100 ytl ve 32m87
    eğer doğru ise kars a bile gidilir.

taner,sanırım izmir karşıyakalısın.
    pazar günü ESES-Kafkaf maçı var,buyur gel eskişehir'e,kalmışsa 32m87'inide alır dönersin İzmir'e.(indirimli satışlar cuma günü yapılıyor,stokta kalmışsa satış devam ediyormu bilmiyorum.bu üründe 100 adet stok satışa sunulmuştu cuma günü.)

evet karşıyakalıyım.
    inan gerçek olduğunu ve alabileceğimi bilsem şu an yola çıkarım. ama o kadar yolu boşa gelmek istemem ve o tv'yi de asla 1100 ytl ye vermezler. ne kadar açılış vs. olsa da. ben inanmıyorum.

• quote:

quote:

quote:

1100 ytl ve 32m87
    eğer doğru ise kars a bile gidilir.

taner,sanırım izmir karşıyakalısın.
    pazar günü ESES-Kafkaf maçı var,buyur gel eskişehir'e,kalmışsa 32m87'inide alır dönersin İzmir'e.(indirimli satışlar cuma günü yapılıyor,stokta kalmışsa satış devam ediyormu bilmiyorum.bu üründe 100 adet stok satışa sunulmuştu cuma günü.)

evet karşıyakalıyım.
    inan gerçek olduğunu ve alabileceğimi bilsem şu an yola çıkarım. ama o kadar yolu boşa gelmek istemem ve o tv'yi de asla 1100 ytl ye vermezler. ne kadar açılış vs. olsa da. ben inanmıyorum.

bende inanamıyorum açıkçası

YUNUS arkadaşım yarın bakacak, ondan haberleri bekliyoruz...

• yarın sabah kendim bizzat gidip bakayım media markt'a.
    aynı ürün mü,kalmış mı bakayım.
  • samsung ile ilgili diğer başlıklarada aktardım,dün yazdığım fiyat doğrudur.ancak sanırım burada satılan model 100 herz değil,arkasında 50 herz yazıyordu ve slovak yapımı.

Samsung LE32M87:1111 ytl/peşin,slovak malı,panel üzerinde hiçbir sticker ve özellik gösteren ibare yoktu.
    LE32R71B modeli:1199 ytl/peşin,macar malı,
    32s81b modeli ise:1499 ytl/peşin

m,r ve s serilerinin fiyatlarında bir tutarsızlık var gibi,acaba modellerin özellikleri ve panellerin kalitesi yapıldığı ülkeye veya üretim tarihine göre değişiyormu?
  • evet değişiyor yabancı sitelerde araştırırsan hep farklı model isimleri var...
  • quote:

samsung ile ilgili diğer başlıklarada aktardım,dün yazdığım fiyat doğrudur.ancak sanırım burada satılan model 100 herz değil,arkasında 50 herz yazıyordu ve slovak yapımı.

Samsung LE32M87:1111 ytl/peşin,slovak malı,panel üzerinde hiçbir sticker ve özellik gösteren ibare yoktu.
    LE32R71B modeli:1199 ytl/peşin,macar malı,
    32s81b modeli ise:1499 ytl/peşin

m,r ve s serilerinin fiyatlarında bir tutarsızlık var gibi,acaba modellerin özellikleri ve panellerin kalitesi yapıldığı ülkeye veya üretim tarihine göre değişiyormu?

LE32R71B nerde 1199 acaba ?
  • mediamarkt ama malların modelleri, diğer ülkeler göre hazırlanmış o yüzden buradaki modellerle aynı kodlara sahip olsalar bile özellikleri farklı, o yüzden, dandik onlar bakma sen....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metbey -- 8 Aralık 2007; 17:47:33 >
  • peki burdaki ürünlerin özelliklerini görebeileceğimiz bir site falan var mı?
  • yok ne yazıkki...
  • Peki nedir abi bu nasıl böyle bişey yapıyo samgung, içindeki panel falan farklı mıdır? Yani bu lcdyi alsak sadece kasası samsung içi sunny, premier falan gibi bir lcd mi almış olacaz?
  • hayır öyle birşey değil... model kodları hep aynı ürünü temsil etmiyor, oradaki 32m87b belki buradaki 32s6 gibi bi şeyi temsil ediyordur ne bileyim...
  • arkadaşlar benm 40r81 lcd televizyonum war. tv den gayet memnunum. Bilgisayarımı normal pc girişinden bağladığımda görüntü gayet iyi ama hdmi kablosuyla bağladığımda ( bilgisyarımda da hdmi çıkış war ) görüntüyü bir türlü tam oturtamıyorum yani ekrandaki görüntü tv ye tam olarak oturmuyor büyüyerek bi kısmı gözüküyor.
    Acaba daha önce hdmi kablo ile bilgisayarını tv ye bağlayıp deneyen oldumu olduysa görüntüyü ekrana tam oturtabildimi :) bide aldığım kablo biraz dandik bişey olabilir onunda bi etkisi olurmu???
  • quote:

Orjinalden alıntı: ooonurrr

arkadaşlar benm 40r81 lcd televizyonum war. tv den gayet memnunum. Bilgisayarımı normal pc girişinden bağladığımda görüntü gayet iyi ama hdmi kablosuyla bağladığımda ( bilgisyarımda da hdmi çıkış war ) görüntüyü bir türlü tam oturtamıyorum yani ekrandaki görüntü tv ye tam olarak oturmuyor büyüyerek bi kısmı gözüküyor.
    Acaba daha önce hdmi kablo ile bilgisayarını tv ye bağlayıp deneyen oldumu olduysa görüntüyü ekrana tam oturtabildimi :) bide aldığım kablo biraz dandik bişey olabilir onunda bi etkisi olurmu???

Çözünürlüğü düşünerek denersen olacaktır.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Matchbox

quote:

arkadaşlar benm 40r81 lcd televizyonum war. tv den gayet memnunum. Bilgisayarımı normal pc girişinden bağladığımda görüntü gayet iyi ama hdmi kablosuyla bağladığımda ( bilgisyarımda da hdmi çıkış war ) görüntüyü bir türlü tam oturtamıyorum yani ekrandaki görüntü tv ye tam olarak oturmuyor büyüyerek bi kısmı gözüküyor.

walla bütün çözünürlük ayarlarıyla oynadım ama herlde tv nin desteklediği bi çözünürlüğe getiremiyorum ondan oluyo . acaba bu tv nin desteklediği belirli çözünürlükler warmı???

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: Matchbox

quote:

walla bütün çözünürlük ayarlarıyla oynadım ama herlde tv nin desteklediği bi çözünürlüğe getiremiyorum ondan oluyo . acaba bu tv nin desteklediği belirli çözünürlükler warmı???

ekran ayarlarından boyut u 'sadece tara' seçeneğine getirdim şimdi daha iyi oldu, hatta düzeldide denebilir :)

• ****Y-A-R-D-I-M*****ARKADASLAR SELAM..ARANIZA YENİ KATILIYORUM...GEÇEN HAFTA UZUN ARAŞTURMALAR SONUCU 40 R 81 B MODELİ ALDIM.(EN PLUSTAN SEHBA VE DVD HEDİYELİ 3000 YTL )..TLEVİZYONUMDAN MEMNUNUM...ANCAK SİYAH ZEMİNLİ YERLERDE TAM SİYAH DEĞİLDE GRİ TONUNA YAKIN BİR RENK OLUŞTURUYOR SANKİ...AYDINLIK VE DİĞER RENLKERDE İSE RENKLER MUHTEŞEM..ACABA BU SİYAH RENK İÇEREN GÖRÜNTÜLERDE GRİLEŞME NORMALMLİ? (kaliteli yayın verenlerde pek olmuyo) ACABA CİHAZIMMI BOZUK..BU ARADA UYDU ALICIM TOPFİELDDEN DÖNME GOLDMASTER9400 ..TV İLE GELEN SCARTLA BAĞLI..BUNLAR ETKİLERMİİ...YAKINDAN BAKINCA PİKSELLER ÇOK BELİRGİN OLUYOR..BUNLAR LCD TV LER İÇİN NORMAL SANIRIM DEĞİLMİ BİRAZ UZAKTAN İZLEMEK GEREKİYOR SANIRIM..SON SORUM YENİ BİR UYDU ALICI ALMALIMIYIM..HERKESTEN YARIM BEKLİYORUMM..
  • Selam arkadaşlar,
    Bir süredir m87'mi büyük bir zevkle kullanıyorum (nazar değmesin)
    son zamanlarda logitech harmony 555 aldım,evdeki bütün kumandaları kenara kaldırmak amacıyla.Tabii watch tv aktivitesini ilk olarak tanımladım, bir zamandır da bana yetiyordu, fakat gel zaman git zaman aktiviteler arası geçiş yaparken sorunlar yaşamaya başladım. Sorunu araştırınca buldum ki, PS3 kapalıyken inputlardan HDMI1'in disabled olması (açılınca enabled olması) bütün düzenimi alt üst ediyor.Çünkü ister istemez inputların sayısı değişiyor. PS3'ün infrared alıcısının olmaması da cabası.
    Acaba bir şekilde HDMI1'in disabled hale gelmesini engelleyebilir miyim?

Anlayamadığım şey,DVD kapalıyken bile component inputa,hatta ext2 de hiçbişey olmamasına rağmen ext2 ye geçebiliyor, PS3 kapalıyken HDMI'a geçemiyor

Bir çözüm önerisi olan var mı?

• quote:

1920x1080 pixel'e ayarlayıp ardından just scan seçeneğini aktive edersen sorun olacağını zannetmiyorum.

benim tv de henuz gelmedi. gelince test sonuçlarını yazarım

edit:
    pardon ben full hd'ye göre yazmışım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fleshlord -- 13 Aralık 2007; 13:33:49 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: dosage

****Y-A-R-D-I-M*****ARKADASLAR SELAM..ARANIZA YENİ KATILIYORUM...GEÇEN HAFTA UZUN ARAŞTURMALAR SONUCU 40 R 81 B MODELİ ALDIM.(EN PLUSTAN SEHBA VE DVD HEDİYELİ 3000 YTL )..TLEVİZYONUMDAN MEMNUNUM...ANCAK SİYAH ZEMİNLİ YERLERDE TAM SİYAH DEĞİLDE GRİ TONUNA YAKIN BİR RENK OLUŞTURUYOR SANKİ...AYDINLIK VE DİĞER RENLKERDE İSE RENKLER MUHTEŞEM..ACABA BU SİYAH RENK İÇEREN GÖRÜNTÜLERDE GRİLEŞME NORMALMLİ? (kaliteli yayın verenlerde pek olmuyo) ACABA CİHAZIMMI BOZUK..BU ARADA UYDU ALICIM TOPFİELDDEN DÖNME GOLDMASTER9400 ..TV İLE GELEN SCARTLA BAĞLI..BUNLAR ETKİLERMİİ...YAKINDAN BAKINCA PİKSELLER ÇOK BELİRGİN OLUYOR..BUNLAR LCD TV LER İÇİN NORMAL SANIRIM DEĞİLMİ BİRAZ UZAKTAN İZLEMEK GEREKİYOR SANIRIM..SON SORUM YENİ BİR UYDU ALICI ALMALIMIYIM..HERKESTEN YARIM BEKLİYORUMM..

ilk önce hayırlı olsunbi şey merak ettim,40r81b modeli enplus'ın internet sitesinde 3.199 ytl gösteriyor.siz 3000 ytl ye sehpa da almışsınız.tv ve sehpanın fiyatlarını kaça saydılar acaba.bide peşin mi aldınız yoksa taksitlemi?iyi günler...

• quote:

Orjinalden alıntı: fleshlord

quote:

1920x1080 pixel'e ayarlayıp ardından just scan seçeneğini aktive edersen sorun olacağını zannetmiyorum.

benim tv de henuz gelmedi. gelince test sonuçlarını yazarım

edit:
    pardon ben full hd'ye göre yazmışım.

Tammdır hocm saol sadece tara seçeneğine alınca halloldu sorun
  • 
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.