Şimdi Ara

SAMSUNG KS8500 kullanıcıları (64. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.478
Cevap
48
Favori
139.399
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: isa_tr

evet tizen.

logitech uyumlu diye biliyorum.

link sifre istiyor hocam.

malesef logitech k410 klavyeyide tanımıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: towny

bu panele neden bu kadar zam geldi alayım diye düşündüm çok pahalı değil mi önceden bu kadar değildi sanırım

pardon yanlış alıntı yapmışım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugurbjk1903 -- 7 Nisan 2017; 23:31:57 >
  • quote:

ks8500 uyumlu mous varmi bildigniz.

merhaba bende logitech M310 var onu kullanıyorum pc gibi aynı. hiç bir sıkıntı yaşamadım. daha önce bu ve başka foruma hareketli kumandayla alakalı sorular sordum birisi çıkıpta yardımcı olmadı kendim yazıp kendim okuyorum. bende gittim bu mouse aldım şuan çok memnunum tavsiye ederim
  • m310da piyasadan kalkmış;(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • android telefonlarda samsung smart view uygulaması var.

bu uygulamada hem mouse hem klavye çalışıyor ks8500 var bende programin öyle kotu yorumlarina bakmayin calisiyor suan kullanıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oldboy83tr -- 8 Nisan 2017; 2:3:57 >
  • Benim tv de ekran açıklığı oldu. Şimdi bu TV'yi garantiye versem 20 gün gelmez.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim tv de ekran açıklığı oldu. Şimdi bu TV'yi garantiye versem 20 gün gelmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: VolkanElçin

Benim tv de ekran açıklığı oldu. Şimdi bu TV'yi garantiye versem 20 gün gelmez.

Geçmiş olsun. Bu sık oluyor mu acaba. Bende yeni ks8500 aldim

• Ylmz_avsr48 Y kullanıcısına yanıt
    Olan birini daha biliyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: VolkanElçin

Benim tv de ekran açıklığı oldu. Şimdi bu TV'yi garantiye versem 20 gün gelmez.

bendede su sekilde duruyo ilerde acilacak gibi ustteki tirnak bosta normalde kasanin oraya tutturulmasi gerekiyo

• serden kullanıcısına yanıt
    Bende kurulumda servisin yüklediği kanal listesinde planet kanalları vardı, geçende merak edip baktım planet pembe sony channel olmuş ama listede adı planet pembeydi.
  • arkadaşlar düzenlenmiş güzel listesi olan paylaşabilirmi
  • quote:

Orijinalden alıntı: peshtamal

Bende kurulumda servisin yüklediği kanal listesinde planet kanalları vardı, geçende merak edip baktım planet pembe sony channel olmuş ama listede adı planet pembeydi.

Teşekkürler,lakin servisten sonra kanalların bazılarını sildim,demek planetlerde silinmiş.Tvnin kendi ıuydusundan elle taratınca neden tekrar yüklenmez anlamıyorum.
  • serden kullanıcısına yanıt
    Frekanslarını ekleyip aratın. Ya da yukarıda verdiğim kanal listesini yükleyin onda var.

• quote:

Orijinalden alıntı: avantis

quote:

evet tizen.

logitech uyumlu diye biliyorum.

link sifre istiyor hocam.

https://www.mediafire.com/download/lc32xlhjj95290m

hocam bu link bende mi acilmiyor yoksa silinmismi anlayamadim.kullanici tarafindan silinmistir diyor linke ciklayinca

• Başka tarayıcı kullanın link duruyor.
    Şunu deneyin
    https://drive.google.com/file/d/0B8lkpkXkjxIZbVcyRTF6ZnF2Qms/view?usp=drivesdk

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • avantis A kullanıcısına yanıt
    oldu hocam tesekkur ederim. indirdim simdi nasil yuklenecegine netten bakip deneyecegim birazdan

• internete gerek yok. Menü tuşuna basıp yayin-uzman ayarları-kanal listesini aktarın ve pini girin . Dört adet sıfır. Sonra Usbden alın deyin. Dosyayı Flash bellege önceden aktarın. Tvyi yeniden başlatın. Ama öncesinde kendi listenizin yedegini alın.

• Merhabalar. 31.03.2017 de aldığım ve 6.4.2017 de kurulum yaptırdığım 55' ks8500 model tv mi alışamadığım için satıyorum.Uygun fiyata vereceğim .Tvnin herhangi bir sıkıntısı yoktur.Jelatinleri üzerindedir.İsteyen arkadaşlar pm'den ulaşabilir.Yer İst/kartal
  • avantis A kullanıcısına yanıt
    Kardeşim bu liste 60ks8000 için de uyumlu mu yoksa ks8500 için midir?
    Bir de bende servisin yüklediği liste var fakat sadece tv8 hd yerine sd yayın var. tarattım bulamadı bir türlü. Senin listende sıralama nasıl?
  • 
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.