Şimdi Ara

Samsung J7 Pil Testi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
4.051
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba geçenlerde samsung j7 aldım ilk günlerde pili 1 günü zor çıkarırdı fakat pili kendine geldi birçok şey yapıyorum telefonda facebook whatsapp youtube 20dk sesli ve görüntülü arama oyun oynama internette gezinme mobil veri konum wi-fi senkronizasyon mail dahil butun bildirimler açık 3-4saat normal daha sonra güç tasarrufu ile kullandım 16 saate yakın pilde kullanım oldu 5 saatten fazla ekran süresi aldım. Cihazın fiyatı 1100 tl arka kapak açılıyor ve pil çıkabiliyor micro sim ile çalışıyor 3000mah pil mevcut. Android 5.1.1 ile geliyor gayet memnunum cihazdan ekran görüntüsü de almıştım onları da atayım.

Samsung J7 Pil Testi

Samsung J7 Pil Testi
     Samsung J7 Pil Testi Samsung J7 Pil Testi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Scream505 -- 1 Eylül 2015; 20:41:00 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• kardeşim hayırlı olsun bende 3 hafta önce aldım 6 saat 18 dakka ekran süresi aldım.sen az almışın :D
  • Bende bu telefonu almayı düşünüyorum nasıl memnun musun şarjı ne kadar gidiyo hızlı mı donma kasma oluyo mu ?

< Bu mesaj 18.9.15 tarihinde kaybolan verilerden kurtarılmıştır >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ne yapcan

Bende bu telefonu almayı düşünüyorum nasıl memnun musun şarjı ne kadar gidiyo hızlı mı donma kasma oluyo mu ?

Cihazdan memnunum şarj süresini belirttim zaten çok rahat 1 günü çıkarır telefon 1.5 gün gidiyordu bana. Donma kasma zorlarsan olur tabi her samsungda olduğu gibi. Normal stabil çalışıyor arayüz kasması nadiren olur, düzgün kullanırsan pek rahatsız etmez.

• lg g2 min anakartının yanmasından sonra tel arayışındayım bu tel ile c4 arasında kaldım. bu telefonda beni çeken 3000mah pili olması ve ekranın çoğuna garip gelecek ama amoled olması benim için şarj netlikden daha önemli. android 5.01 ile gelmeside kendine çekiyor. c4 çok ısınıyor geç şarj oluyor demeleri beni soğuttu. j7de tek korkum 1.5 ghz işlemci ve 1.5 gb ram. lg g2 den önce samsung kullanmıştım ve rehberi bile 10 saniye geç açtığı olmuştu. derdimi uzunca anlattıktan sonra soruya geleyim :)) ben clash harici oyun oynamam sosyal medya ile haber araştırma için yoğun kullanırım. teli kullandığın sürece kasılma oldu mu ve pil konusunda sanırım geçer not aldı ama tekrar yorumunu merak ediyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: dawerw

lg g2 min anakartının yanmasından sonra tel arayışındayım bu tel ile c4 arasında kaldım. bu telefonda beni çeken 3000mah pili olması ve ekranın çoğuna garip gelecek ama amoled olması benim için şarj netlikden daha önemli. android 5.01 ile gelmeside kendine çekiyor. c4 çok ısınıyor geç şarj oluyor demeleri beni soğuttu. j7de tek korkum 1.5 ghz işlemci ve 1.5 gb ram. lg g2 den önce samsung kullanmıştım ve rehberi bile 10 saniye geç açtığı olmuştu. derdimi uzunca anlattıktan sonra soruya geleyim :)) ben clash harici oyun oynamam sosyal medya ile haber araştırma için yoğun kullanırım. teli kullandığın sürece kasılma oldu mu ve pil konusunda sanırım geçer not aldı ama tekrar yorumunu merak ediyorum.

Kardeşim yazılım olarak sony i tercih ederim onu bir kere başta belirteyim. Malzeme Kalitesi olarakta daha iyidir eminim. Ama C4 kullanmadım kamera pil performansını bilmem. J7 kamerası yeterli diyebilirim. Samsung işlemcisi var 8 çekirdek 1.5 ramide 1.5 gb yeterli cihazda güç tasarrufunda hafif kasma oluyor kullanırken arka plan doluyken tabi. Pil kesinlikle üzmez

• teşekkür ederim. yarın muhtemelen bir kez daha inceleyip kararımı vereceğim dediğim gibi benim için önemli olan pil ve kasılmaması kamerası da çok önemli değil.

• Ben eşime J5 aldım (mevcut telefonu iphone 5 ti) , çok beğendim ve pilinden tatmin olmadığım s6 edge mi satıp kendime de J5 aldım

oyun oynamam ,çok yoğun internet , mail ve konuşma kullanımım var..
    bu şekilde kullanımda s6 edge den hız olarak hiçbir olumsuzluğu yok..
    ve pili süper , S6 edge akşam 6 da biterdi J5 gece 11 de %30 larda

• Ben eşime J5 aldım (mevcut telefonu iphone 5 ti) , çok beğendim ve pilinden tatmin olmadığım s6 edge mi satıp kendime de J5 aldım

oyun oynamam ,çok yoğun internet , mail ve konuşma kullanımım var..
    bu şekilde kullanımda s6 edge den hız olarak hiçbir olumsuzluğu yok..
    ve pili süper , S6 edge akşam 6 da biterdi J5 gece 11 de %30 larda

• Ömeroviç Ö kullanıcısına yanıt
    j7 aldım bende ve ses sondayken ekran kilitlendiğinde kilit sesi neredeyse hiç çıkmıyor müzik dinlerken de 3-4. seviyeye kadar ses çıkmıyor diyebiliriz sende de böyle mi acaba yoksa benim telefonumdan kaynaklı mı
  • ne yapcan kullanıcısına yanıt
    kardo sistem seslerini fulle kilitin sesi gayet yeterli hatta alltaki tuşlara basınca çıkan seslerde rahatsız ediyor insanı .yani bende böyle bi sıkıntı yok kilit açma sesi gayet normal. Kulaklık konusuna gelirsek aynn 3-4 seviyeye kadar az ses otobüste duyamassın kulaklıkta önerilen ses (kulak sağlığı için olan) gayet yeterli. AMA dediğin gibi sessiz ortamda sıkıntı olmuyorda. Kulaklıkta gürültülü yerde 5. seviyeden aşağı dinleyemessin
    Ya kulaklıkda değil normal hoparlörden dinlerken 3. Seviyede 4. Seviyede çok az geliyor hatta tam duymak için 6.7 seviyeye gelmesi gerekiyo ki en sonunda da çok yüksek bi ses yok açıkcası hoparlördeyken de yüksek mi sende

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    malesef aynı dediğin gibi 3-4 ekadar çok az ama ses fuldeyken iyi bende .bazıları yazmış yok sesi duyamıyom zil sesini dışarda duyamıyom öle bişi yok yani gayet iyi .yani korkmana gerek yok bide endişen ne yani ?
    Endişem değil telefonu aldım bende ama daha kullanamadım bu sistem sesleri az çıkıyo felan diye mağazalara gidiyorum sürekli de dün normal dediler tartıştık biraz felan normal mi acaba diye sana da sordum ama sistem sesi normal değil dediğine göre çünkü fulldeyken bile net duyulan bi kilit sesi gelmiyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    ses konusunda katılıyorum sana aynı dediğin gibi ağabeyimde note 4 var tel den film izlerken bende sesiz ortamda 8-9 daki ses seviyesi onda 4-5 civarı. Ama ses fuldeyken gene ses iyi yani.
    Sistem seslerine gelecek olursak sen bi baktır telefonunu
  • J7 alalı 1 hafta oldu pil konusunda gerçekten iyi oyunlara biraz zaafı var bataryanin. diğer türlü nebyaparsaniz yapın günü rahat çıkarıyor . Benim en korkttugu rem di 1.5 gb yağ gibi akıyor. Şu ana kadar gayet memnunum.

• Bendede var arkadaşlar j7 güzel telefon pil gayet iyi. Performans olarak bende j7 öneririm. Ama güncelleme alırmı orası şaibeli. Ama c4 kesin alacak destek açısından c4 daha iyi 6.0 ı kesin alıyor. Ama performans ve kamera olarak ben j7yi daha beğendim.

• geçen hafta kuzenime aldırdım vatandan, gayet memnun, fiyatına göre güzel telefon
  • telefonun görüşme sesi kalitesi nedir
  • merhaba bu telefonle asus zenfone 2 arasında kaldım. bazı özellikleriyle asus j7 daha iyi dediler. mesela 4 gb remin hepsini kullanmıyormuş asusun kamerası daha iyiymiş. ancak j7 de batarya çıkıyormuş. sizce hangisini almalıyım
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.