Şimdi Ara

Samsung J7 [ANA KONU] (45. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: gym_fit , gym_fit Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 1 Misafir - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.649
Cevap
24
Favori
98.510
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar son gelen güncelleme yi yapayimmi yapmayayimmi görüşlerinizi belirtirseniz çok memnun oldum resmen korkuyorum telefonu güncellemekten bozuyorlar teşekkür ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Esenboğa 5 E kullanıcısına yanıt
    Kimse cevap vermiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Esenboğa 5

Arkadaşlar son gelen güncelleme yi yapayimmi yapmayayimmi görüşlerinizi belirtirseniz çok memnun oldum resmen korkuyorum telefonu güncellemekten bozuyorlar teşekkür ederim

ben yaptım samsungJ7(2016) sıkıntı yok
  • arkadaşlar samsung j7 2016 Akıllı Bekleme varmı
    ekrana baktığınızda gözü algılayıpta ekranı açık yutan uygulama
    ben bulamadım
    kolay gelsin..
  • samsung j7 2016 bildirim ışığı ön flaş yapabilen varmı arkadaşlar
    teşekkürler.
  • mustafaaxu M kullanıcısına yanıt
    Birazcık yanilma payı var sizde. Kusura bakmayın ama bir haltlar etmiş bu şam şeytanlari. Alttan alttan ufaktan bir yavaşlama var.Dokunmatik biraz farklılaşmış. Samsung a lanet okuyorum.

Edit: Facebook app manager ve update i devre dışı bıraktım numara şu anda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi expressimo -- 19 Mart 2017; 3:34:38 >
    Öyle bir özellik yok doğru düzgün sensör yok cihazda

• Wipe cache yaptiktan sonra reboot sırasında e fail diyor çözüm önerisi olan? Resmen wipe atamiyorum.
  • Retrica uygulamasında ön kamera flaşını nasıl açarız bilen varmı ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • kyoshocu kullanıcısına yanıt
    umarım yardımcı olur.bendeki 710f.not radyo var ss aldım ama bi türlü atamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zeki277 -- 22 Mart 2017; 8:15:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zeki277

umarım yardımcı olur.bendeki 710f.not radyo var ss aldım ama bi türlü atamadım.

Apk sini bi yere yukleyip linkini atarmisin

• almayı düşünüyorum tavsiye edermisiniz
  • levny L kullanıcısına yanıt
    Ederiz. Nougat ile s7 tadında olacak.

• Arkadaşlar sanırım aynı telefon buda. Kuzenim telefonu düşürmüş bu hale gelmiş ne kadara tamir olur orjinal şekilde bilen var mı?

Kenbu abi ne kadara yapabiliriz bu cihazı? Size özelden meaj atacaktım ama ordan resim göndermeyi bulamadım.@kenbu

Samsung J7 [ANA KONU]

• Selamlar;

Cihaz ile şebeke sorunu yaşayan, çözümünü bilen var mı acaba?
    Telefon bazı noktalarda (özellikle iş yerimde) çekiyor görünmesine karşın aradığında ulaşılamıyor.
    Son zamanlarda çok serzeniş aldım bu durumdan.
  • Arkadaşlar, saatin geri kalma problemini yaşayan var mı ? Çözümü nedir sizce?
  • quote:

Orijinalden alıntı: waybe

Arkadaşlar, saatin geri kalma problemini yaşayan var mı ? Çözümü nedir sizce?

otamatik moda alırsan şebekeden bilgi alınca normal çalışıyor bende
  • quote:

Orijinalden alıntı: 054samet

Öncelikle herkese hayırlı bayramlar dilerim..

Arkadaşlar bendeki cihaz J710FQ modeli ve sanırım NFC yok ve radyoyu da bulamadım. fiyatına gelirsek internette 1000 tl ye rahatça bulunuyor fakat güvenilir olsun diye samsung mağazasından aldığım için haliyle biraz tuzlu oldu. sigorta yaptırdım ve 12 ay taksitle aldım. yani epey bi fiyat farkı oldu. toplam 1500 tl civarına denk geldi. pişmanmıyım kesinlikle değilim. neden pişman olmadığımı bi kaç SS ile anlatayım.

arkadaşlar cihazın pili gerçekten müthiş. eski s3 mini telefonumda 2.5 - 3 saat ekran süresi alıyordum ve şaka gibi ekran süresi şuan 7 saate dayandı ama şarj hala %50 ( benim için inanılır gibi değil ) ve telefonu denemek için antutu geekbench fln bir sürü test yaptım, oyun oynayan biri değilim ama oyun performansı nasıl diye merak ettiğim için en kaliteli oyunları indirip denedim ama ona rağmen şarjı bitiremedim . aslında pili tamamen bitirip öyle ekran süresini yazıcaktım fakat dayanamadım buyrun bu da SS. ( Wi-fi full açık, aspahlt 8 30dk, vegas gangsteri 55 dk, antutu - geekbench gibi telefonu zorlayan testler, gerisi de instagram, whatsapp, tarayıcı vb. )
    Samsung J7 [ANA KONU]Samsung J7 [ANA KONU]

performansına hızlı ve akıcı demiştim ve bunca uygulama indirdikten sonra bile ve arkaplanda 10-15 uygulama sürekli açık olmasına rağmen gram kasma yok ve gayet hızlı. ayrıca açık uygulamalar arasında da geçiş yapmak gerçekten çok hızlı. buyrun bu da tekli ve çok çekirdekli işlemci hızları ( çok çekirdekli performans puanına bayıldım )
    Samsung J7 [ANA KONU]

son olarak antutu puanını da atayım

ve birkaç ss daha

arkadaşlar kusuruma bakmayın bilgilendirici olsun diye biraz fazla uzun yazdım umarım işinize yarar yazdıklarım. ss ler böyle yakında bi kaç foto da atarım ama kamera hakkında şunları diyeceğim. Tabi ki her telefonda olduğu gibi doğru ışığı yakaladığınızda gerçekten güzel fotoğraf çekiyor hani gerçekten amiral gemilerini aratmaz fakat bu fiyat bandında tabiki normal olarak hafif loş ortamlarda kalite düşüyor. zaten öyle olmasa fiyatı 2-3 kat artardı herhade. benim için sorun olmuyor ki olsa zaten gider fotoğraf makinesi alırdım.
    diyeceklerim şimdilik bu kadar. dediklerimin sonuna kadar arkasındayım. Kesinlikle ve Kesinlikle cihazı tavsiye ediyorum.. iyi forumlar..

Edit: arkadaşlar siz sormadan söyleyeyim vegas gangsterini 55dk aralıksız oynadım ve cihaz hiç ısınmadı. bunu da söylemeden geçemedim. hayran kaldım bu cihaz inanılır gibi değil

ustam bende s3 mini kullaniyorum hayirlisiyla yazin j710a gececegim sizin gibi kullanim sureniz boyunca karsilastiginiz bi sikinti var mi? veya burdakilere eklemek istediğiniz?

Otomatik modda da bozulmuştu saat ama tekrar denemek lazım. Teşekkürler.
  • Nougat7 güncellemesi ne zaman gelecek? Hoparlör ahize ve kamera kalitesi nasıl. Lenovo K5 ten sonra tavsiye edermisiniz

• 
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.