Şimdi Ara

Samsung İnternet@TV özelliğini çalıştıran varmı?? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
1
Favori
52.567
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    kullanıcı oluşturdum, facebook için kullanıcı ad ve parolayıda yazdım ama "new update found. please turn tv off and then back on to perform the update" yazıyor ve açılmıyor...
  • Arkadaşlar
    32C6820 televizyonu ile kullanıcı hesabı oluşturmaya çalışıyoruz, ancak hesap oluşturmanıza izin vermiyor.
    "you have no services to log in" olarak bir hata alıyrouz.
    Servislere de bakmak için menüdeki servis ile ilgili ekrana gelince hiç kurulu servisin olmadığını görüyoruz.

Ne yapmamız gerektiğini bir türlü anlayamadık.
    Bu işi becerebilen varsa lütfen yardımcı olun.
    İşin içinden bir türlü çıkamadık!

Teşekkürler.
  • bu televizyonla TiviBU yayınları izleyebiliyormusunuz????
  • quote:

Orijinalden alıntı: mmango34

bu televizyonla TiviBU yayınları izleyebiliyormusunuz????

hayır izlenmiyor iphone mantığı gibi düşünülürse uygun programları yükleyerek youtube twitter vs gibi izleyebilirsin.
  • Arkadaslar bendede Samsung LE40C650L1W var bende internete giremiyorum bi arkadas menu - kurulum - Plug&Play yapın ... diye anlatmıs ama bende kurulumdan sonra Plug&Play bölümüne girmiyor :( onu nasıl düzeltebilirim ??
  • Arkadaşlar 1 hafta önce lg televizyon aldım wifi özelliği var ama ağ ayarlarına girip kiminkinden gireceğimi seçemiyorum ağ ayarı diyor menüde ama gri bir renkle yazılmış ve girilmiyor internete girmesi için ne yapmam lazım ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Yok_edicİ-

Arkadaşlar 1 hafta önce lg televizyon aldım wifi özelliği var ama ağ ayarlarına girip kiminkinden gireceğimi seçemiyorum ağ ayarı diyor menüde ama gri bir renkle yazılmış ve girilmiyor internete girmesi için ne yapmam lazım ?

modemden Tv ye ağ kablosu bağlayarak çözersin, wifi olayını bende çözemedim.
  • merhabalar bende kablolu ağ var bir türlü bağlanamıyor modeme.manuel olarak gireyim diyorum yine olmuyor.yardımcı olacak var mı?
  • kimse yok mu bilgisi olan arkadaslar?
  • arkadaslar pcde utorrent kullanıyorum modemden port u actıgım zaman tv gıdıyor portu kapatıyorum tv nete baglanabılıyor
    konuyla ılgılı yardımcı olacak varmı
    samsung ue40es6340
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.