Şimdi Ara

Samsung İle General Mobile Arasında KarasızımYARDIM EDİN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
676
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • BEYLER KUSURA BAKMAYIN ÖNCELİKLE FORUMDA BU KONU VARMIYDI BİLMİYORUM VARSA BİLGİLENDİRİN !
    EVET ASIL KONUM GENERAL MOBİLE ONE 4G ALMAYI PLANLIYORUM UZUN BİR SÜREDİR. AKRABAMIN BİRİDE SAMSUNG UN ÜSTÜNE TELFON YOK DİYO SALAKMISIN ALICAN GENERAL MOBİLE DİYO BİLMİYORUM NAPICAM VARSA TECRÜBENİZ BU KONUDA SAMSUNG LA GENERAL MOBİLE ARASINDA TAFSİYE VE FİKİR VERİN ACİL BEYLER ŞİMDİDEN SAĞOLUN

• ıkısıde çöp 5 para etmez
  • Samsung'un tepe modelleri iyi sadece özellikle mini modellerinden uzak dur
    Gm 4g'de ise tek artı olarak söyleyebileceğim şey android one cihaz olması
  • İki markada çöp.Tahmin ettiğim kadarıyla bütçen 700 tl civarı üzerine biraz daha ekleyerek üst düzey bir telefon alabilirsin.Mesala Sony Xperia Z1.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • General Mobile One 4 G Bi Çoğu Telfondan İyi Ve Ucuz En İyi Tarafı Bu Bence Ama Benim Merak Ettiğim Şey Destek Alabilirmiyim Samsung Kadar iyi Daha önce hiç General Mobile kullanmadım Ama Kullananan Yakın arkadaşlarım var ve çok Memnunlar Hatta Birisi Garanti Süresi Boyunca Hiç Servise Gitmedi Telefon Arıza Yapmadı Yhani Samsung Iphone Gibi Telefonlar Hava Satıyolar Haksızmıyım Beyler Bütçem 700 Lira Max :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emir.ct -- 7 Eylül 2015; 1:28:36 >
  • Passat ile Anadol arasında kararsız kalmışsın
  • İki marka da isine yaramaz uzgunum..

• Beyler Samsung Telefonlarda Yarısı Hava Satıyor Onu Biliyorum Zaten Fakat General Mobile Neden Kötülüyorsunuz Onu Bilmiyorum Hani Bence Hoş Bi Telefon Kullananlarda Memnun Arkadaşlarım Var Kullanıyor Sorunsuz Güzel Bu kadar Dengesizlik Olamaz Bi konuda Bi Siteye Giriyorum 140 Kişi Tafsiye Ediyor Bi Siteye Giriyorum 50 Kişi Sövüyor Öven Yok Ne Yapmalıyım Bilemedim Şimdi Siz Kötü Diyorsunuz Belli Miktar Param Var Ve Bu Pazar Günü Dışarı Çıkıp Alıcam Teknosa Vatan Neresi Olursa İnternette Bi Dünya Telefon markası Var Bu Paralara Ama Bu Kadar Yüksek Özeliklere Sahip Değiller Aynısını Geçen Arkadaşa Söyledim Aldı s3 mini kullanıyordu Bilader Diyo Uçak Gibi Telefon çok Hızlı Diyo hiç Sıkıntısı yok İnternette Bazı Arkadaşlar Yazmış Karşı Tarafa SeS Gitmiyor Felan Çocuk Kullanıyor Gayette Memnun 2 Haftadır Öve Öve Bitiremiyor Şimdi Bana One 4G nin Kötü Olduğunu Söyleyen Arkadaşlar Sebebleriyle Söyleyin Yada Benim Kafamı karıştırmayın Günaha Girmeyin ;) Yaptığınız ve Yapacağınız Her Yorum İçin teşekürler Hala Bekliyorum Telefonsuz bir Şekilde :D

• Crauls kullanıcısına yanıt
    Sence Ne Almalıyım _?_ Madem İkiside Çöp 700 lira Param Var Ve Acilen Lazım 2 Aydır Telefonsuzum
  • Peki Ne Almalıyım Bu Paralarda Çok Araştırdım One 4G Hoşuma Gitti 1.000 TL Olsaydı Param Fikrim Değişirdi Sizede Hak Verirdim İmkanlarım Bu Beyler Lütfen Saçmalamayalım
  • Eywallah Sağol Yorumun İçin Yukarıda Dediğin Benzetmeyi Dayımda Yaptı O 131 Le Mercedes Aynımı Dedi Samsung İçin Sen Ne İçin öyle yazdın Bilmiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: emir.ct

Sence Ne Almalıyım _?_ Madem İkiside Çöp 700 lira Param Var Ve Acilen Lazım 2 Aydır Telefonsuzum

Xperia E4G,asus zenfone5 yada 6,G3 beat hic degilse bunlardan cok daha az sorunlu hatta sorunsuz cihazlar genelde bunlara bakin birde

• Zenfone 5.nokta.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • BEYLER YARDIM ETMEYE ÇALIŞTIĞINIZ İÇİN TEŞEKÜRLER BEN ONE 4G ALICAM ZARAR VERİCEK Bİ TELEFON DEĞİL EĞER BU KONUYU OKUYAN OLURSA GİDİP HİÇ KİMSEYA ALDIRMADAN GENERAL MOBİLE ONE 4G ALSIN 700 -800 LİRA CİVARINDAKİ KISACASI ORTA HALLİ TELEFONLARIN GELMİŞ GEÇMİŞ EN İYİ TEMSİLCİSİDİR TABİ FİYAT ARTTIKÇA BU TELEFONU KÖTÜLEYEBİLİRSİNİZ KÖTÜLEYEN ARKADAŞLAR 1.500 LİRALIK CİHAZDAN BEKLEDİKLERİNİ BEKLİYOLAR O YÜZDEN ÇÖP FELAN DİYORLAR ALDIRMAYIN ;) HERKEZE HAYIRLI FORUMLAR NOKTA .
  • Kağıt üzerinde bakarsan o fiyata en iyisi android one 4g ama forumdaki ana konusuna baktım birçok kişi şikayetçi. Normalde güncelleme ile sorun çözülür , bunda her güncelleme de daha çok sorun çıkıyor.
  • Turuncu Sakal kullanıcısına yanıt
    BANA O FORUMUN LİNKİNİ ATARMISIN KARDEŞİM
  • quote:

Orijinalden alıntı: emir.ct

BEYLER YARDIM ETMEYE ÇALIŞTIĞINIZ İÇİN TEŞEKÜRLER BEN ONE 4G ALICAM ZARAR VERİCEK Bİ TELEFON DEĞİL EĞER BU KONUYU OKUYAN OLURSA GİDİP HİÇ KİMSEYA ALDIRMADAN GENERAL MOBİLE ONE 4G ALSIN 700 -800 LİRA CİVARINDAKİ KISACASI ORTA HALLİ TELEFONLARIN GELMİŞ GEÇMİŞ EN İYİ TEMSİLCİSİDİR TABİ FİYAT ARTTIKÇA BU TELEFONU KÖTÜLEYEBİLİRSİNİZ KÖTÜLEYEN ARKADAŞLAR 1.500 LİRALIK CİHAZDAN BEKLEDİKLERİNİ BEKLİYOLAR O YÜZDEN ÇÖP FELAN DİYORLAR ALDIRMAYIN ;) HERKEZE HAYIRLI FORUMLAR NOKTA .

kımseyea a ldırma 4g al. hnıma aldık. çok mennun. ses problemı cıkmadı. her telefonun dusmanı vardır. çok satanın daha çok dusmanı vardır.
  • Bu iddali yazilari discovery 1 dede yazan cok kimseler mecidiyekoy yollarinda telef oldu,ikisi çevremde arkadas.

Al hele bi 3~5 aya tekrar gelip konu acarsin zaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Crauls -- 10 Eylül 2015; 18:48:04 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Crauls

Bu iddali yazilari discovery 1 dede yazan cok kimseler mecidiyekoy yollarinda telef oldu,ikisi çevremde arkadas.

Al hele bi 3~5 aya tekrar gelip konu acarsin zaten

Alsın da görsün arkadaş nasılmış gm :-)

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.