Şimdi Ara

Samsung I9300 Galaxy S III Kutu Açılımı İnceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
0
Favori
9.552
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• İYİ SEYİRLER EMEK İÇİN YORUM AT YETER TŞKLER

Samsung Galaxy S III‘ün 3 Mayıs tarihinde İngiltere’de tanıtılmasının ardından, kullanıcıların Galaxy S 3‘ün bilinmeyen detayları hakkındaki merakı halen devam ediyor.

Galaxy S III ile çekilmiş video ve resim örnekleri, Galaxy S 3 kutu içeriği ve Galaxy S 2, HTC One X gibi telefonlarla karşılaştırmalı ilk izlenimlerini yazımızın devamında bulabilirsiniz…

Galaxy S 3‘ün detaylı ve resimli incelemesini, çıkış tarihi, fiyatı ve karşılaştırmalı testlerini, son olarak da Galaxy S3 almak için 14 sebepten detaylı bir şekilde bahsetmiştik.

Samsung Galaxy S 3 ve Detayları

Her ne kadar internete sızan haberlerde telefonun PenTile olmayan ekran ve 12MP kameraya sahip olacağı dedikoduları ortaya atılmış olsa da; S3 8MP’lik kamerası ve PenTile ekranı ile karşımıza çıktı. Fakat ekranda, PenTile ve RGB dizilimi karma kullanılarak hem görüntü kalitesi arttırılmış hem de enerji tüketimi minimuma indirilmiş. Siyah renkte sıfır güç tüketen ve koyu renkleri en gerçekçi sergileyen Super AMOLED ekranın bu konuda henüz rakibi yok. Ayrıca, Galaxy S 2 ile aynı çözünürlükte olsa da; telefonun kamerasında kullanılan sensörün geliştirilmiş olması da bir başka güzellik.

Galaxy S 3‘ün tasarımı, Samsung’un yeni dizaynını yansıtıyor diyebiliriz. Galaxy S 2′de kullanılan plastik ve kırılacakmış hissi veren plastik yerine; iyileştirilmiş ve güçlendirilmiş bir plastik madde olan ve parmak izi gibi şeyleri üzerinde tutmayan Samsung Hyperglaze kullanılmış. Tasarımı sayesinde elde rahatça tutulduğunu da hatırlatmakta fayda var.

Telefonun ekranında kullanılan Super AMOLED HD ışıklı ortamlarda bile güzel bir görüş sağlarken, Gorilla Glass 2 ekranı oldukça sağlam. Galaxy S 3′ün ekranının altında 3 adet buton bulunuyor. Bunlar soldan sağa doğru sırasıyla; Menu, Geri ve Home tuşları.

Galaxy S 3′ü önceki Galaxy serisi telefonları ve diğer akıllı telefonlardan ayıran en önemli özelliği kuşkusuz ki gücü. 1.4GHz hızındaki dört çekirdekli Tegra 3 ARM Cortex-A9 Exynos 4412 çipsetinden güç alan Galaxy S 3 I9300‘ün 2100 mAh’lık uzun ömürlü bataryasından dolayı 133gr olsa da Galaxy S2′den sadece 0.1mm daha kalın.

Galaxy S2′de kullanılan 1650mAh‘lık pil yerine kullanılan 2100mAh‘lık pil istenilen pil ömrünü sağlayacak gibi görünüyor. Telefonun kapağını kaldırdığımızda karşımıza MicroSD kart ve MicroSIM kart yuvaları çıkıyor. Ayrıca, NFC modülünün de yer aldığını hatırlatalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TeknoEmir -- 19 Mayıs 2012; 16:43:18 >

• almaya niyetliydim ama gozle gorulur bi değişim olmadı bana gore tasarım hız kamera bu 3 lü şart bi telefonda zaten samsung tasarım konusunda bişi beklemek yanlış olur heralde. hız konusunda tabikide 4 4 lük
  • Arkası berbat görünüyor inşallah beyazın arkası daha iyi duruyordur.
  • Aynen arkası çin malı telefonlar gibi gözüküyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: KayhanKaan

Arkası berbat görünüyor inşallah beyazın arkası daha iyi duruyordur.

Aynen Hocam Pek Hoş Değil Ayrıca daha iyi yapıla bilirdi :)
  • Tip olarak Galaxy S2 daha iyi bence.S3 u dort gozle bekleyenler cok uzulecek gibi.Keske ics 4.0 a guncelleyenlerinki de s3 teki gibi gorsel efektlere sahip olsa.Ya da ne bileyim touchwiz guncellemesi cikartsin samsung.Adami hasta etmesinler.
  • Mesela gumus alasimlj falan olabilirdi yani ne bileyim
  • Arka yüzünü beğenmedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: semihgrsy

Tip olarak Galaxy S2 daha iyi bence.S3 u dort gozle bekleyenler cok uzulecek gibi.Keske ics 4.0 a guncelleyenlerinki de s3 teki gibi gorsel efektlere sahip olsa.Ya da ne bileyim touchwiz guncellemesi cikartsin samsung.Adami hasta etmesinler.

Custom Romlarla gelir,merak etmeyin
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkcombil

quote:

Tip olarak Galaxy S2 daha iyi bence.S3 u dort gozle bekleyenler cok uzulecek gibi.Keske ics 4.0 a guncelleyenlerinki de s3 teki gibi gorsel efektlere sahip olsa.Ya da ne bileyim touchwiz guncellemesi cikartsin samsung.Adami hasta etmesinler.

Katılıyorum, custom romlarla gelir.

• valla billa tasarım faciası ya. bunu nokia bile yapmaz arkadaş. s2nin yanında çin versiyonu çakması gibi duruyor. iyi ki nexusa geçmişim
  • quote:

ŞİMDİDEN HAYIRLI OLSUN HOCAM
  • quote:

Orijinalden alıntı: inanç_turasay

Arka yüzünü beğenmedim.

Aynen Hocam Bende Beğenmedim
  • Ben oldukca begendim, S2nin boktan tasarımından cok daha güzel
  • Aynı nokia tasarımı en azından onlar kromla falan süslüyor bunda o da yok.
  • her şey tasarım değildir donanımda önemlidir diye egolarımızı tatmin edelim hadi , One X 1 numara gerisi yalan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: beatles33

her şey tasarım değildir donanımda önemlidir diye egolarımızı tatmin edelim hadi , One X 1 numara gerisi yalan.

Htc One X Tasarım konusunda devrim mi yaptı ? Ben bunun tasarımı harika demiyorum ama Htc One Xin de öyle ahım şahım bir tasarımı yok hocam.Performans anlamında zaten piyasadaki en iyi telefon.Bu arada Apple Fanısın galiba Ay Fon 5 nolcak bakalım ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkcombil

quote:

Şuan bana göre en iyi arayüzlü telefon Samsung Galaxy Nexus sırf arayüzü için alırım yani.Touchwiz zaten görsellik açısından çok kötü ama işlevsel olarak iyi ve performans açısından büyük katkı sağlıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: SSDc

quote:

Orijinalden alıntı: beatles33

her şey tasarım değildir donanımda önemlidir diye egolarımızı tatmin edelim hadi , One X 1 numara gerisi yalan.

Htc One X Tasarım konusunda devrim mi yaptı ? Ben bunun tasarımı harika demiyorum ama Htc One Xin de öyle ahım şahım bir tasarımı yok hocam.Performans anlamında zaten piyasadaki en iyi telefon.Bu arada Apple Fanısın galiba Ay Fon 5 nolcak bakalım ?

panpa şu anda HTC en iyi tasarım ve telefona sahip diyorum zira S3 ün tasarımı içler acısı o yüzden donanımı çok iyi olsada tasarımı çok kötü olduğu için + olan özeliklerinide yemiş oluyor malzeme kaliteside içler acısı , pinpon fanı değilim bu arada fansız bir dünya için çalışıom

• Samsungun malzeme kalitesi en üst seviyedir bir tarafınızdan sallamayın. Adamlar hafif olsun diye kaliteli plastik kullanıyor.
    Iphone 4si eline alınca gülle gibi geliyor. GS3 tasarımı oldukca güzel bir telefon. I phone yanında cok eski nesil gözüküyor

Begenmeyen gitsin HTC onex Alsın 5saatte bataryası bitsin telefonun

Samsung I9300 Galaxy S III Kutu Açılımı İnceleme
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.