Şimdi Ara

>>>SAMSUNG I9295 GALAXY S4 Active SüPeR... (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
122
Cevap
4
Favori
7.461
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yalniz ekrandan dolayı sanırım pil çabuk bitiyor cok kurcalayinca bir günü zor çıkartıyor. Bir de aldığım yerde fm radyo uygulama ile var yazıyordu ama ben çalıştıracak uygun bir uygulama bulamadım, bilen varsa söylesin demek istiyorum ama sanırım yok radyo. Site yanlış yazdı bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kuşburnu

quote:

Orijinalden alıntı: TonyM

fiyatı 1000TL civarına inmeye başlamış, ben de sipariş verdim 1099TL ye, 100TL si worldpuan olarak geri gelecek. smsung TR garantili hemde. çok satmamış gibi görünüyor ama Türkiyede satacaktır üçer beşer kampanya yapmaya başlamışlar çünkü. S3 mini nin hala satıldığını düşünürsek.
    demem o ki, anlayan arkadaşlar grup oluştursalar da tecrübelerimizi paylaşsak güzel olur.

Dostum ben de bu telefonu almayı düşünüyorum.

http://www.ereyon.com.tr/urun/samsung-galaxy-s4-active.aspx

http://www.hepsiburada.com/liste/samsung-i9295-galaxy-s4-active/productDetails.aspx?productId=telcepsami9295&categoryId=371946&SKU=TELCEPSAMI9295-M&propertychange=1

En uygun fiyat olarak bunları bulabildim. Bana yardımcı olabilir misin? Sen 1099 liraya nereden buldun. Ya da hepsiburada, ereyon veya senin sipariş verdiğin sitenin güvenilirliği nedir. Teknosadan garantili alayım desem aynı telefon 1500 liraya fırlıyor çünkü.

Geç cevap icin özür dilerim. Ben hizlial dan aldim garantili. Gelen kutuda brightstar etiketi vardi "tek yetkili dağıtıcı" yazıyordu. Icinden desamsung logolu garanti belgesi çıkıyor. Yani samsung Tr garantili oluyor benim cihaz, ben öyle anladım, yanlış yonlendirme olmasin diye bu sekilde izah etmeye çalıştım. Hala da sitede kampanya devam ediyor. Ben alirken hediye ceki kampanyası da devam ediyordu 1000 TL sini 9 taksit yaptım.

• bende bu telefondan aldım mavi rengini. telefon gerçekten süper ben kamerasını da çok beğendim xperia spden daha iyi kamerası.

1250 tlye marmara forum samsungtan aldım.

testlerde htc one ve galaxy s4'ü geçiyor 28-29 bin puan alıyor antutuda. 1.9 ghz snapdragon 600 var sonuçta :)

tek eksiği android 4.2.2 kullanıyor olması ama amerikada kitkat dağıtımı başlamış 1-2 ay içinde buraya da gelir diye umut ediyorum. birde kılıf seçeneği şimdilik çok az :)

gereksiz sensörleri kapatınca şarj 1 günü rahat çıkartıyor. ekran tft yazıyor ama bana ips ekran gibi geldi. renk gerçekçiliği amoledden daha iyi parlaklık seviyesi baya iyi güneş altında çok başarılı.
  • Sensörler belli uygulamalarla sınırlı sanirim. Mesela Chrome'da kendi tarayıcısındaki sensörler calismiyor.

• Sensörler belli uygulamalarla sınırlı sanirim. Mesela Chrome'da kendi tarayıcısındaki sensörler calismiyor.

• quote:

quote:

quote:

fiyatı 1000TL civarına inmeye başlamış, ben de sipariş verdim 1099TL ye, 100TL si worldpuan olarak geri gelecek. smsung TR garantili hemde. çok satmamış gibi görünüyor ama Türkiyede satacaktır üçer beşer kampanya yapmaya başlamışlar çünkü. S3 mini nin hala satıldığını düşünürsek.
    demem o ki, anlayan arkadaşlar grup oluştursalar da tecrübelerimizi paylaşsak güzel olur.

http://www.hepsiburada.com/liste/samsung-i9295-galaxy-s4-active/productDetails.aspx?productId=telcepsami9295&categoryId=371946&SKU=TELCEPSAMI9295-M&propertychange=1

En uygun fiyat olarak bunları bulabildim. Bana yardımcı olabilir misin? Sen 1099 liraya nereden buldun. Ya da hepsiburada, ereyon veya senin sipariş verdiğin sitenin güvenilirliği nedir. Teknosadan garantili alayım desem aynı telefon 1500 liraya fırlıyor çünkü.

Geç cevap icin özür dilerim. Ben hizlial dan aldim garantili. Gelen kutuda brightstar etiketi vardi "tek yetkili dağıtıcı" yazıyordu. Icinden desamsung logolu garanti belgesi çıkıyor. Yani samsung Tr garantili oluyor benim cihaz, ben öyle anladım, yanlış yonlendirme olmasin diye bu sekilde izah etmeye çalıştım. Hala da sitede kampanya devam ediyor. Ben alirken hediye ceki kampanyası da devam ediyordu 1000 TL sini 9 taksit yaptım.

Fiyat ve garanti konusunda içime sinen bir seçim yapacağım artık telefonla ilgili tek soru işareti kaldı aklımda TFT ekran.

Yukarıdaki arkadaş da bahsetmiş ( gelenbevili172hhc ) ekran konusundan ama internette araştırdığım kadarıyla tft ekranın çok eski teknoloji olduğundan ve renklerin soluk olduğundan bahsediliyor.Yani indirimli de olsa cebimizden çıkan parayla bu şekilde bir memnuniyetsizlik yaşamak istemem.Bende s3 mini var şuan ve ekranı süper amoled, yeni aldığım telefonun eskisinden mat olmasını istemem açıkçası.Siz kullananlar olarak ekran konusunu biraz açabilir misiniz? Ya da telefonu note 2 ile kıyaslarsanız yorumlarınız neler olur?

Şu resmi paylaşayım ekran ışığı az gibi ama tabi yanıltıcı bir resim olabilir bilemiyorum;

http://officialrtv.com/wp-content/uploads/2013/07/20130724_162927.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kuşburnu -- 2 Mayıs 2014; 15:35:15 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Fiyat ve garanti konusunda içime sinen bir seçim yapacağım artık telefonla ilgili tek soru işareti kaldı aklımda TFT ekran.

Yukarıdaki arkadaş da bahsetmiş ( gelenbevili172hhc ) ekran konusundan ama internette araştırdığım kadarıyla tft ekranın çok eski teknoloji olduğundan ve renklerin soluk olduğundan bahsediliyor.Yani indirimli de olsa cebimizden çıkan parayla bu şekilde bir memnuniyetsizlik yaşamak istemem.Bende s3 mini var şuan ve ekranı süper amoled, yeni aldığım telefonun eskisinden mat olmasını istemem açıkçası.Siz kullananlar olarak ekran konusunu biraz açabilir misiniz? Ya da telefonu note 2 ile kıyaslarsanız yorumlarınız neler olur?

Şu resmi paylaşayım ekran ışığı az gibi ama tabi yanıltıcı bir resim olabilir bilemiyorum;

http://officialrtv.com/wp-content/uploads/2013/07/20130724_162927.jpg

Bence fena değil ama samoled ekranlarda renkler daha doygun gibi. Bunun da parlaklığı güzel bence. Ekran sizin için önemli ise bence biyerde görüp kiyaslamadan almayın diyeceğim ama heryerde de bulunan bi telefin değil malesef. Siz mutlaka biyerde görüp denemeye çalışın derim ben.

• En iyisi dediğiniz gibi bir göz atayım alışveriş bittikten sonra pişmanlığın faydası olmaz çünkü.

Bir de şöyle bir kıyaslama buldum sayfayı aşağıya kaydırırsanız s4 active in ekranı daha iyiymiş gibi yansıtılmış ama taraflı bir inceleme sanırım.Oturduğum yerden bu kadar oluyor en iyisi kçımızı kaldırıp yerinde bakmak sanırım

http://www.androidpit.com.tr/samsung-galaxy-s4-active-inceleme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kuşburnu -- 2 Mayıs 2014; 15:55:12 >
  • quote:

En iyisi dediğiniz gibi bir göz atayım alışveriş bittikten sonra pişmanlığın faydası olmaz çünkü.

Bir de şöyle bir kıyaslama buldum sayfayı aşağıya kaydırırsanız s4 active in ekranı daha iyiymiş gibi yansıtılmış ama taraflı bir inceleme sanırım.Oturduğum yerden bu kadar oluyor en iyisi kçımızı kaldırıp yerinde bakmak sanırım

http://www.androidpit.com.tr/samsung-galaxy-s4-active-inceleme

Onu ben de gördüm ama o resim yanıltıcı olabilir yani ben arkadaşın eşinde s4 var ordan biliyorum çok da resimde görüldüğü gibii değil bence. Ama güzel telefon, kasma falan hak getire. Ayrica bi dolu sensör var biraz daha inceleyince daha çok hoşuma gitti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TonyM -- 2 Mayıs 2014; 18:50:05 >

• Siparişi verdim bakalım 3-4 güne geçer galiba elime.Teslimat adresi eskişehir.
    Detayları geçersek bence 999 liraya mükemmel bir telefon.Yorumlarımı ilerleyen zamanda buradan paylaşırım
  • quote:

Siparişi verdim bakalım 3-4 güne geçer galiba elime.Teslimat adresi eskişehir.
    Detayları geçersek bence 999 liraya mükemmel bir telefon.Yorumlarımı ilerleyen zamanda buradan paylaşırım

Nerde 999 tl

• quote:

Orijinalden alıntı: Burn in Hell

quote:

Siparişi verdim bakalım 3-4 güne geçer galiba elime.Teslimat adresi eskişehir.

Nerde 999 tl

quote:

Orijinalden alıntı: casper333

Mavi ve Gümüş rengi 1099tl turuncu rengi 1299tl
    100tl world puanı düşünce 999tl

http://www.hizlial.com/samsung-galaxy-s4-active-mavi/10161697

• facebooktan sordum güncellemeyi ve bu cevabı aldım :)
     >>>SAMSUNG I9295 GALAXY S4 Active SüPeR...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gelenbevili172hhc -- 3 Mayıs 2014; 12:44:05 >
  • Guzel haber. Belki şarjına faydası da olur.

• Slm.

Sadece ekranı ile ilgili şüphelerim vardı. Dün kartal Electroworld'de cihazı inceledim. Ekranın TFT olduğunu görünce eski laptopumdaki ekran gibi sağa sola çevirince renkler kayacak kaygım vardı. Ama ekran IPS ekran galiba. Çünkü her açıdan görünüyor, gayet güzel. Yanındaki S4 ile karşılaştırma yaptım. Active'nin beyazları ve parlaklığı çok daha iyi. Amoled ekran hastası biri olarak neden TFT ekran koyduklarını anladım.
    Alttaki tuşların basmatik olması alışılması gereken bir durum. Gerçi S4'te home tuşu da basmatik, sadece sağ soldaki tuşlar kapasitif. 1-2 günlük kullanımda alışılır.
    S4'ün distribütör garantili olarak 1450 TL civarlarında satıldığını düşününce Hızlıal'daki 1099 TL'lik fiyat gayet iyi.
    Dün Electroworld gezimden sonra bugün sipariş vermeyi düşünüyordum. Sabah kredi kartı ödemelerini falan yapınca (gerçekleri görünce) vazgeçtim. Galaxy S Plus kullanmaya devam.
    Bütçeyi ayarlayınca 1100 TL civarlarında markalı ve distribütör garantili daha iyi bir cihaz çıkmazsa almayı düşünüyorum.

• Motorla Moto G mi bu mu ? gerçi arada 300 -400 tl de fark var
  • quote:

Orijinalden alıntı: unpop

Motorla Moto G mi bu mu ? gerçi arada 300 -400 tl de fark var

Moto G 1.2 GHZ (Snapdragon 400), S4 Active 1.9 GHZ (Snapdragon 600)
    Moto G 4.5", S4 Active 5"
    Moto G HD (720x1280), S4 Active Full HD (1020x1920)
    Moto G Gorilla Glass 3, S4 Active Gorilla Glass 2
    Moto G 1 GB Ramli, S4 Active 2 GB ramli
    Moto G Adreno 305 GPUlu, S4 Active Adreno 320 GPUlu
    Moto G 8 MP arka-2 MP ön kamera, S4 Active 5 MP arka-1,3 MP ön kamera

Bence S4 active bir üst sınıf cihaz.

Moto G, sık güncelleme alsın, boyutu da büyük olmasın, 300-400 TL ucuz olsun diyenler için önerilebilir.

Detaylı karşılaştırma için:
    http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=5446&idPhone2=5831

•  >>>SAMSUNG I9295 GALAXY S4 Active SüPeR...

>>>SAMSUNG I9295 GALAXY S4 Active SüPeR...

İlk çıktığından beri kullanıyorum...

• https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=76007355&p=4

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.