Şimdi Ara

_____SAMSUNG i550 -- ANA BAŞLIK (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.843
Cevap
4
Favori
242.707
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Wirelessı olamayan smartphone mu olur bu devirde. Bide bi dolu para isterler buna şimdi.
  • arkadaslar telefon muhtemelen wifi ozellikli olacak merak etmeyiniz.

http://www.telpa.com.tr/?s=gelecek

http://mea.samsungmobile.com/eng/mobile_phone/sgh-i550/specification.jsp

guclu bataryasi ve ozellikleriyle bence n82'den sonra en all-in-one telefon.
  • samsung yavas yavas en ii ye dogru gıtmeye basladı.
  • AMİNNNNN
    quote:

Orjinalden alıntı: thompson

samsung yavas yavas en ii ye dogru gıtmeye basladı.
  • YA BU TELEFON NE ZAMAN PİYASAYA ÇIKACAK?BUGÜN YİNE BİR SÜRÜ YERE SORDUM HİÇ BİR YERDE YOK
  • ZİL SESİ OLARAK MP3 AYARLANAMIYORMUŞ SANIRIM İ550 DE.DOĞRUMU ARKADAŞLAR?
  • hiç bilmiyorum şu an ama kesin yanlıştır bu arada teli boş yere arama hocam piyasada henüz çıkmadı biraz daha beklemek lazım gibime geliyor bu tel için, ayrıca genelde garantili olarak piyasadan daha önce internet sitelerinde çıkıyor,Samsungun telpa-başarı gibi distrübütörlerinin sitelerindende bu konuda bilgi alabilirsin...
  • quote:

Orjinalden alıntı: aliass

ZİL SESİ OLARAK MP3 AYARLANAMIYORMUŞ SANIRIM İ550 DE.DOĞRUMU ARKADAŞLAR?

symbian os 9.2, s60 v3.1 kullandigi icin o sorunlar ortadan kalkmis gozukuyor.telefon yakında ulkemizde olacak.

http://www.ereyon.com.tr/store/ProductDetails.aspx?productId=93389

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi feelindivine -- 4 Şubat 2008; 0:29:59 >
  • ya telpa da kendilerini adamdanmı sayıyorlar.yüz kere mesaj attım adamlara hiç bir cevap yok cevap yazmadılar
    quote:

Orjinalden alıntı: TuRaN.z

hiç bilmiyorum şu an ama kesin yanlıştır bu arada teli boş yere arama hocam piyasada henüz çıkmadı biraz daha beklemek lazım gibime geliyor bu tel için, ayrıca genelde garantili olarak piyasadan daha önce internet sitelerinde çıkıyor,Samsungun telpa-başarı gibi distrübütörlerinin sitelerindende bu konuda bilgi alabilirsin...
  • telpa ya sordum telefon subat sonunda turkiye'de.wireless ozelligi bulunacak.i560'a gore ustun ozelliklere sahip ancak trackball bazıları için kullanissiz olabiliyor.telefonun kulaklik ve hoparlör sesi n82'ye gore daha ustun testlere gore.
  • süper
    quote:

Orjinalden alıntı: madog11

telpa ya sordum telefon subat sonunda turkiye'de.wireless ozelligi bulunacak.i560'a gore ustun ozelliklere sahip ancak trackball bazıları için kullanissiz olabiliyor.telefonun kulaklik ve hoparlör sesi n82'ye gore daha ustun testlere gore.
  • bu arada ''trackball '' ne demek oluyor?
    quote:

telpa ya sordum telefon subat sonunda turkiye'de.wireless ozelligi bulunacak.i560'a gore ustun ozelliklere sahip ancak trackball bazıları için kullanissiz olabiliyor.telefonun kulaklik ve hoparlör sesi n82'ye gore daha ustun testlere gore.
  • quote:

bu arada ''trackball '' ne demek oluyor?
    quote:

yuvarlak,donen,mouse topuna benzeyen yonlendirme araci.bu telefonda menuler icindeki yonlenme ortadaki mavi topla saglaniyor.joystick ya da d-pad kullanilmamis.

_____SAMSUNG i550  --  ANA BAŞLIK

i550 ses performansı:

n82 ses performansı:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi feelindivine -- 6 Şubat 2008; 16:53:32 >

• i550 nin tuşları beni düşündürüyor acaba mesaj yazarken bu küçük tuşlar sorun yaratırmı?
  • quote:

i550 nin tuşları beni düşündürüyor acaba mesaj yazarken bu küçük tuşlar sorun yaratırmı?

Tuşlar, parmakları büyük insanlar için problem oluşturabilir.
  • ya parmakların büyüklüğünden değil hani tuşlar ince ve küçük ya mesaj yazarken ardarda tuşa basmak zor olur gibime geliyor
    quote:

Orjinalden alıntı: ..Knight..

quote:

i550 nin tuşları beni düşündürüyor acaba mesaj yazarken bu küçük tuşlar sorun yaratırmı?

Tuşlar, parmakları büyük insanlar için problem oluşturabilir.
  • wırles kesin var mı...
  • bu topiç unutuldu sanki nerde bu millet yaw
  • bu i550 nin özellikleri g800 ün içinde olsaydı çok süper olurdu.g800 ün dış görünüşü ve kamerası güzel ama i550 nin içi güzel dışı çok güzel değil.i550 nin içi ile g800 ün dışı birleşmiş olsaydı çok süper bir telefon olurdu piyasayı silip süpürürdü
  • quote:

bu i550 nin özellikleri g800 ün içinde olsaydı çok süper olurdu.g800 ün dış görünüşü ve kamerası güzel ama i550 nin içi güzel dışı çok güzel değil.i550 nin içi ile g800 ün dışı birleşmiş olsaydı çok süper bir telefon olurdu piyasayı silip süpürürdü

bunu ne nokia ne samsung yapar.. illa ki bişi eskik olcek...
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.