Şimdi Ara

_____SAMSUNG i550 -- ANA BAŞLIK (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.843
Cevap
4
Favori
242.701
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Öncelikle çok para, bi de şey var ; telefonda hoparlör yeri nerde..Yani klasik D900 gibi mi ... Eğer öyleyse bence çok büyük eksisi var demektir. Çünkü kötü D600'de bile çift hoparlör ve stereo desteği vardı.
  • telefondan iyi ses çıkıyor izlediğim videolarda falan duydum
    quote:

Orjinalden alıntı: morbet

Öncelikle çok para, bi de şey var ; telefonda hoparlör yeri nerde..Yani klasik D900 gibi mi ... Eğer öyleyse bence çok büyük eksisi var demektir. Çünkü kötü D600'de bile çift hoparlör ve stereo desteği vardı.
  • http://www.hizlial.com/uruninceleme.aspx?urunid=02.044.1271.0222 burda hem daha ucz hem de hepsiburadadan daha önce stoklara girecekmiş
  • dostum bu verdiğin site hangi site bir türlü bulamadım
    quote:

Orjinalden alıntı: C@r@nthir

http://www.****.com/uruninceleme.aspx?urunid=02.044.1271.0222 burda hem daha ucz hem de hepsiburadadan daha önce stoklara girecekmiş
  • hizlial :)
  • hizli al
  • OK THANKS
    quote:

Orjinalden alıntı: kaangu

hizli al
  • hepsiburadada worlde %10 indirim ve %5 puan kampanyası var. Ben siparişimi verdim
  • YİNE PAHALI OLUYOR BENCE 1AY İÇİNDE TÜM PİYASADA OLUR BU TELEFON
    quote:

Orjinalden alıntı: kaangu

hepsiburadada worlde %10 indirim ve %5 puan kampanyası var. Ben siparişimi verdim
  • bu telde 3,5 mm kulaklık girişi (Standart kulalık) var.

Neden kimse bu özelliğinide belirtmemiş anlamadım?

Wifi+3,5mm kulaklık+şarj süresi zaten süper, birde üstüne symbian (program yüklerken problem yaşandığından bahsetmiş biri; samsung'un kıllığı devam mı ediyor?)

4-5 ay sonra 600 YTL ye yaklaşır fiyatı... Neden böyle ucuz; kıllanıyor insan......

Ama mevcut özellikler kaliteli ise 2+ yıl kullanılabilecek tel wallaha !!!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi speedygonzales926 -- 15 Mart 2008; 2:41:07 >
  • Artık insanlar kameranın mp sine değer veriyorlar yani mp telefonun fiyatını belirliyor.i550 nin kamerası 3.15 mp olduğu için telefon ucuz çıkıyor.ayrıca senin dediğin gibi program yüklerken inşallah problem yaşanmıyordur symbianın hiçbir özelliği kalmaz o zaman.yada şöyle alabilir belki her programı kaldırmıyordur samsung
    quote:

Orjinalden alıntı: ozdemiralp

Wifi+3,5mm kulaklık+şarj süresi zaten süper, birde üstüne symbian (program yüklerken problem yaşandığından bahsetmiş biri; samsung'un kıllığı devam mı ediyor?)

4-5 ay sonra 600 YTL ye yaklaşır fiyatı... Neden böyle ucuz; kıllanıyor insan......

• i560 daha mı iyi ki pahalı...
  • quote:

Orjinalden alıntı: ferhat zorlu

i560 daha mı iyi ki pahalı...

İkisininde yazılımı aynı gibi arada bazı değişiklikler var bunda wi-fi artı ayrıca kamerada autofocus özelliği, müzik ses kalitesi, ekran büyüklüğü ve kalitesi daha iyi gibi gözüküyor.
    Neden i560 dan ucuz, benim aklıma gelen ihtimal kızaklı olmayışı ve malzeme kalitesinin i560 ın biraz daha gerisinde olması(tahminen) sanki, diğer açılardan i560 ın gersinde olan bir şey göremedim ben, pek olacağınıda sanmıyorum ama eğer varsa farklı bir şey yakında oda belli olur...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TuRaN.z -- 16 Mart 2008; 1:16:06 >
  • bu telin herşeyi güzel yabancı inceleme sitelerin birinde gps in sadece telefonla gelen programla kullanılabildigi yazılmıştı inş öyle değildir yoksa birde lisans olmak zorunda kalcazz
  • quote:

Orjinalden alıntı: s1Lv3r

bu telin herşeyi güzel yabancı inceleme sitelerin birinde gps in sadece telefonla gelen programla kullanılabildigi yazılmıştı inş öyle değildir yoksa birde lisans olmak zorunda kalcazz

pek sorun olacağını sanmam, seninde belirtiğin gibi telin herşeyi güzel gibi, biraz daha incelendiğinde symbian ve navigasyonun dışında multimedya özellikleri v.b. gibi şeylerinde bu telde oldukça başarılı olduğu gözüküyor, dizayn anlamında her ne kadar i560, i550 ye göre çok daha iyi olmasına rağmen(buda fena değil) eğer böyle bir tel alacak olsam sanırım bunu alırdım telde dizayna önem veren biri olmama rağmen, böyle bir tel için nerdeyse eksiksiz özelliklerdede denebilir, biraz daha ayrıntıları ortaya çıkıp zamanla fiyatıda biraz daha düştüğünde oldukça tutabilir sanırım...

• kızaklı olduğu için kızağı ayrı bir maliyet getiriyor i560 a
    quote:

Orjinalden alıntı: ferhat zorlu

i560 daha mı iyi ki pahalı...
  • onu ayarlarlar umarım.yani türkiyeye gelince gps i değişir türkiyeye göre
    quote:

bu telin herşeyi güzel yabancı inceleme sitelerin birinde gps in sadece telefonla gelen programla kullanılabildigi yazılmıştı inş öyle değildir yoksa birde lisans olmak zorunda kalcazz
  • telefonun fiyatı daha nereye düşsün dostum zaten çok uygun fiyata çıkıyor telefon.azıcık daha düşerse millet şüphelenir niye bu kadar ucuz bu telefon diye.bir arızasımı var donanımsal acaba derler
    quote:

Orjinalden alıntı: TuRaN.z

quote:

pek sorun olacağını sanmam, seninde belirtiğin gibi telin herşeyi güzel gibi, biraz daha incelendiğinde symbian ve navigasyonun dışında multimedya özellikleri v.b. gibi şeylerinde bu telde oldukça başarılı olduğu gözüküyor, dizayn anlamında her ne kadar i560, i550 ye göre çok daha iyi olmasına rağmen(buda fena değil) eğer böyle bir tel alacak olsam sanırım bunu alırdım telde dizayna önem veren biri olmama rağmen, böyle bir tel için nerdeyse eksiksiz özelliklerdede denebilir, biraz daha ayrıntıları ortaya çıkıp zamanla fiyatıda biraz daha düştüğünde oldukça tutabilir sanırım...

• quote:

Orjinalden alıntı: aliass

telefonun fiyatı daha nereye düşsün dostum zaten çok uygun fiyata çıkıyor telefon.azıcık daha düşerse millet şüphelenir niye bu kadar ucuz bu telefon diye.bir arızasımı var donanımsal acaba derler

niye ki ucuz olunca sorunlu, pahalı olunca sorunsuz anlamınamı geliyor yani, bence o şüphe dışarıya göre genelde pahalı aldığımızdan oluyor, eğer telde sorun varsa ucuzda olsa pahalıda olsa hiç farketmiyor ayrıca ben bu modelde sorun olduğunu yada olacağına pek ihtimal vermiyorum samsung bu konularda genelde başarılı, tel bana göre 650-700 ytl civarına düştüğünde daha fazla rağbet görür 100-150 ytl farkla ekonomik koşullara göre,
    çoğu kimse bizim gibi çıkar çıkmaz fiyatı ikinci plana atıp almıyor telleri bence, ne kadar hesaplı ve özellikli alabilmenin hesabını yapıyor diye düşünüyorum kardeş bu benim fikrim , biraz daha yüksek fiyatların normal olduğunu düşünenlerede saygı duyarım...

yurtdışındaki fiyatlarına bir iki örnek...
    http://www.plemix.com/phone-samsung-i550-phone
    http://www.welectronics.com/gsm/Samsung/SAMSUNG_i550.HTML

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.