Şimdi Ara

samsung hte350 lcdye bağlama ve arc özelliği kullanımı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
385
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • HERKEZE KOLAY GELSİN YENİ ALDIĞIM SAMSUNG HTE350 MODELİNDEKİ SES SİSTEMİM DAHA ELİME GEÇMEMESİNE RAĞMEN KAFAMA TAKILAN SORULARI SORMAK İSTEDİM.
    TELEVİZYONUM TOSHİBA 42Z3030d ve televizyonumda regza-link özelliği mevcut ben bu sistemi hdmi ile televizyona ve receiveri hdmi ile televizyona bağlasam arc ile tek tabanca kontrol edebilirmiyim?
    başka bir medya oynatıcısı alsam hdmi ile tvye bağlasam tvden hdmi ile ses sistemi zaten bağlı olucak yani ses sisteminden ses alabilirmiyim media playerı hdmı ile tv bağlasam?
    tamamiyle arc sistemi yönünden düşündüğüm yol haritası buydu.ve bu sistemi kullanan memnun olan değerlendirmeleri olan arkadaşların cevap vermesini ayrıca çok isterim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muhobjk1893 -- 25 Şubat 2014; 23:11:08 >

• ürün elime geçti televizyonun arc sistemi çalışıyor dvdnin sesini kısıp bile açıyor tv kumandasıyla. ama receiverdan gelen sesi ses sisteminden alamıyorum ve alette no arc yazıyo anlamadım valla yardımınıza ihtiyacım var arkadaşlar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.