Şimdi Ara

Samsung HMX-H200 , 3D bilmecesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
878
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar ,bu Samsung HMX-H200 dan almak istiyorum almanyadayim ve bu makinanin internetdeki türkce incelemesini okuyorum tutturmuslar bir 3d masali bu makinada görüntüleri 3d ye ceviren bir yetenek yok, olsa magazadaki konusdugum adamlar ve alman sitelerinde 3d yetenegi var diye yazardi biz türkler herhalde bu 3d ye cok kafa takmisiz ama milleti yanlis bilgilendiriyoruz bu makinada 3d zimpirtisi yok

• tam olarak öyle değil Optical Image Stabilizer) adı verilen Smart Optik Görüntü Sabitleyici özelliği , hareket halindeki imgelere odaklanarak net görüntüler çekebilmenizi sağlıyor. BSI CMOS Sensor özelliği de çektiğiniz görüntülerdeki titreşim ve bozuklukları en aza indiriyor .

Makine hakkında verilen bilgilerden biride şu ne kadar doğru bilinmez ama. Samsung 3D televizyona aktaracağınız görüntüler 2’inci boyuttan 3’üncü boyuta dönüşüyor ve çektiğiniz görüntüleri 3’üncü boyutta izlemenin keyfini çıkarmak size [/b]

Sadece Samsung 3D televizyonlarda mı geçerli demek bilemiyorum .
  • siparis verdim bu persembe yada cuma elimde izlenimlerimi yazarim
  • Merhabalar bu kameradan bende almak ıstıyorum almanyadan almayı planlıyorum su anda elıme bı fırsat gectı... Elııne gectı mı acaa deneymlerını burda paylasırsan ok ama cok sevınıcem...
  • Alacak olanlara bilgi;
    1.Benim aldığım arızalı çıktı tarih ve saati unutuyor. Değiştirdim aynı arıza yenisinde de var. Tekrar servise gidecek.
    2.Full HD görüntü çok başarılı.
    3.Fotoğraf ve kamera diye ayrı moda gerek duymuyor. Kamerayla çekim yaparken fotoğraf çekebiliyorsun.
    4.Fotoğraf makinesine her türlü ayarı koymuşlar. Başarılı. Samsung dan beklenmeyecek kadar güzel foto çekiyor.
    5.Bilgisayar bağlantısında kullandığı program kendiliğinden yükleniyor. Oldukça başarılı.
    6.Kamera kapağı kapalıyken çekime devam ediyor. Dikkat etmek lazım.
    7.Pil süresi yeterli.
    8.İnternet satışlarında türkçe menü yok diyor ama var.
  • Bu makinanın 3D çekimi ile ilgili bilgi bir sürü Türk internet sitesinde yer alıyor. Sanıyorum kuyuya taş atan deli vakası söz konusu çünkü HMX-200'de böyle bir özellik yok! Ben kullanıyorum ve olmadığını da teyit ediyorum ama hala inanmayan Samsung'un sitesine bakıp, manuel'ini de indirebilir ve oradan da kontrol edebilir. Hangi sivri akıllı ilk kez böyle bir iddiada bulundu bilemiyorum ama Türk sitelerinin kopyala yapıştıra ne kadar meraklı olduğunu bu olayda gayet güzel görebiliyoruz, çünkü bilgi doğru mu yanlış mı bakmadan bir sürü site aynı bilgiyi yayınlamakta sakınca görmemiş.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.