Şimdi Ara

Samsung Gear VR R323 2016 - 65 TL (Trendyol)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
1
Favori
1.837
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Orijinalliği konusunda bilgim yok. Satıcı "Mobiloom" olarak gözüküyor.

Fiyat ortalama 200 TL civarlarında. Almayı düşünüyorum. Ne dersiniz arkadaşlar? Fiyat uygun ancak orijinal ürün gelir mi?

Düzeltme (15:37) : Aynı satıcı Hepsiburada com da 69 TL ye satıyor. Ben direkt google üzerinden sorgulattım ürünü. O yüzden piyasada 200 Tl civarı diye görmüşüm. Ancak bir çok yerde 65-80 TL arasında satılıyormuş.
    https://www.hepsiburada.com/samsung-gear-vr-2016-sanal-gerceklik-gozlugu-sm-r323-by-oculus-p-HBV0000019BA8?magaza=Mobiloom

Samsung Gear VR R323 2016 - 65 TL (Trendyol)
    https://www.trendyol.com/samsung/samsung-gear-vr-r323-2016-sanal-gerceklik-gozlugu-siyah-p-1182066?boutiqueId=200323&gclid=CjwKCAiAz7TfBRAKEiwAz8fKOFbJTFaqvFI_ZM8NJzRY3WJIqgPTJDIYflTjrs-RTfZr1OkS-Fjm2BoCNgMQAvD_BwE

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Qbert1903 -- 15 Kasım 2018; 15:38:29 >

• HB de 75 tl eski model olduğu için ikrime girmiş sanırım orda da satıyor aynı satıcı 69 a

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Karnivor84

HB de 75 tl eski model olduğu için ikrime girmiş sanırım orda da satıyor aynı satıcı 69 a
    Trendyol' da çekle 45 liraya geliyor.
    Kullanışlı birşey mi yoksa bir süre sonra kenara atılıp unutulan birşey mi?
  • kullanışlı mı arkadaşlar?
  • Eisenmate E kullanıcısına yanıt
    Valla ben en son karton olan modeliyle kullanmıştım, o bile gayet güzeldi ve hoşuma gitmişti. Bence gayet güzel ve kullanışlı bir ürün olacağını düşünüyorum. Sanırım alacağım :)
  • Kumandasız olanları çok kullanışsız bana sorarsanız
  • Carl_Sagan C kullanıcısına yanıt
    Unutulan bişey. Bende de var bir köşede yatıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu tarz ürünler yerine adam akıllı PSVR veya HTC kullanılmalı. Alamıyorsanız da bulaşmayın 1 kere takar sonra atarsınız.
  • 3 farklı video izledim. Biri rollar coaster, biri çayır manzarası, diğeri de denizin altı. Bir daha da kullanmadık. Kenarda duruyor. Bir hevesle almıştım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eisenmate E kullanıcısına yanıt
    fiyatına göre egzantrik bir deneyim yaşatıyor. Ama diğer arkadaşların da dediği gibi hemen köşeye atılıyor. Ben aldığım gün 1 video izledim sonra bir daha elimi sürmedim. Ama merak ediyorsan al kenarda dursun
  • bu trendinde modası geçti, stres çarkı gibi, tabi psvr gibileri gelişir daha
  • insanlara o kadar mesaj attırdım, sadece samsung'a uyumluymuş.

yok mu bu fiyatlara iphone için?
  • Trinus3D ile iyi oluyor bunlar pc oyunlarini gozluge yansitiyor.Bu sadece type 2.0 destekli TYPe C telefon varsa olmaz.Icinden Type C donusturucu cikmiyor bilginize

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Marrusia kullanıcısına yanıt
    J7 ile çalışır mı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Carl_Sagan

J7 ile çalışır mı
    Calisirda pikselleri cok gorursun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • çöp yaa biraz kullanıp kenara atacaksınız yatacak aylarca kenarda.. özenerek alıyoruz bende geçtim aynı yoldan Allahtan iademi kabul ettiler..
  • iyi ki almamışım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Zamanında 250 liraydı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar tabii ki bi hevesle herkes alıyor bu yeni teknoloji ürünlerini. ancak 3-4 denemeden sonra kenara atılıyor. ama şimdi htc, ps vr gibi ürünlerle karıştırmayalım dimi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.