Şimdi Ara

Samsung Gear S3 ' mü ? Asus Zenwatch 3 ' mü ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
1
Favori
369
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, iki saat arasında kararsız kaldım, Asus zenwatch 3 yaklaşık 300tl daha ucuz (Amerikadan getirticem) .

Hangi saati tercih etmeliyim ve neden?

(Samsung S8+ kullanıyorum)

• Samsung kullanıyorsan, Samsung' un saatini alman sana stabilite ve kullanım kolaylığı sağlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Golden Gate

Samsung kullanıyorsan, Samsung' un saatini alman sana stabilite ve kullanım kolaylığı sağlar.

Merhaba,

Samsung Gear S3'ün android wear kullanmıyor olması bir dezavantaj değil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: PVH

quote:

Orijinalden alıntı: Golden Gate

Samsung kullanıyorsan, Samsung' un saatini alman sana stabilite ve kullanım kolaylığı sağlar.

Merhaba,

Samsung Gear S3'ün android wear kullanmıyor olması bir dezavantaj değil mi?

s3 tizen kullanıyor.

Samsung cihazlarla 0 hatayla çalışıyor. Bildirim gecikmesi, bildirim almama, arama durumlarında geçici hatalar gibi sorunlar oluşmuyor.
  • Saatte bana gore Tizen olmasi bir dezavantaj degil Avantajdir. Android saatler dengeli calismazken hem Gear S3 hem Gear Fit2 kullanan biri olarak her iki cihazda hem Samsungla hemde iPhone ile cok guzel calisiyor. Uyku olcumune hayranim bu kadar dedirtiyor. Ayrica Asus Zen3 un tkenik donanim olarak Gear S3 ten cok eksik yonleri var. Ilk basta Gear 3 te AOD modu ile ekran surekli acik oluyor bu durumda bile

Pili bir gunu deviriyor, kolunuzda gercek saat var hissi veriyor. GPS kalp olcer barometre filan bircok sensoru var. Asus Zen3 ise sadece tasarim olarak hos ve hareket aktiviteleri icin yetersiz olup telefon bildirimleri ve hos durusu icin kullanilabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.