Şimdi Ara

Samsung Gear S3 Frontier & Classic [ANA KONU] (68. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.476
Cevap
145
Favori
561.234
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6667686970
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Saatlere hat takılabiliyor mu arkadaşlar?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CuneytKarahan

Saatlere hat takılabiliyor mu arkadaşlar?

Hayır takılmıyor.

• mrthll M kullanıcısına yanıt
    Bir kere sunu söyliyim pilin tam performansı ancak bir hafta sonra oturuyor, ben her turlu denedim sürekli ekran acık parlaklık 5 de tum bildirimler vs acık 2 gün net gidiyor. Gene tüm bildirimler acıkken ama ekran daima acık kapalı 4 gün net bazen 5 günü bile zorluyor. Ama dediğim gibi yeniyse biraz sabret.
  • Arkadaşlar android wear da var olan "theater mode" yok sanirim. Sizin buldugunuz alternatif yöntem/uygulama var midir?

• Forumda saatini çekmeceye çarpınca kenarında koca bir çentik oluştuğunu gösteren bir resim vardı. Aradım bulamadım nedense.
    Saati komple koruyan silikon bir kılıf olsa güzel olurdu.
  • Şimdi birşey fark ettim. Ekran parlaklığı 5. Seviyede. Odadan balkona çıktığım anda ekran parlaklığı otomatik artıyor. Odaya geri dönünce de aynı seviyeye düşüyor. Balkonda ekran parlaklık seviyesini kontrol ettim "açık hava modu" yazdığını gördüm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alpbey78 -- 29 Ocak 2017; 15:18:31 >
  • Yarın gear s3 frontierim gelecek watchmaster mıydı programın adı neydi paralı bi sürü saat şekili vardı 20 tl civarında bişeydi adı neydi

• Arkadaşlar saatte hangi navigasyon programını yükleyeceğiz, ücretsiz veya ücretli Türkiye haritası olan yardım

• quote:

Orijinalden alıntı: cinaski12

Arkadaşlar saatte hangi navigasyon programını yükleyeceğiz, ücretsiz veya ücretli Türkiye haritası olan yardım

Samsung apps te Google map uygulamasını yükledim ben.

• dontstop86 kullanıcısına yanıt
    Bluetooth sorunu bende de var vozum bulamadim.

• Saatte navigasyon bence gereksiz. Benim bağımsız gps fonksiyonundan beklentim telefonsuz antrenman programını haritada görebilmek ve ne kadar yol katettiğini falan tespit edebilnek. Bunuda henüz bulamadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: tnrskr

Saatte navigasyon bence gereksiz. Benim bağımsız gps fonksiyonundan beklentim telefonsuz antrenman programını haritada görebilmek ve ne kadar yol katettiğini falan tespit edebilnek. Bunuda henüz bulamadım.

bu konu ile bi soru sormuştum ama cevap alamadım...telefonda bağımsız olarak gpsi hangi uygulamalarda kullanabiliyoruz??bisiklet sürerken mesafe hız vs gibi detayları alabiliyormuyuz?

• saitates kullanıcısına yanıt
    Saatin donanımı buna uygun ama düşünün ki pusula programı dahi yok. Yani yazılım adam olana kadar ya s10 çıkar yada tizen the and olur ama şu gerçek saat çok iyi olmuş. Ben özellikle şarjdan çok memnunum zamanla ciddi artma oldu aod kapalı rahat 3 gün açık 2 gün

• quote:

Orijinalden alıntı: mrthll

onu da test edince yazarsan sevinirim hayırlı akşamlar

İki gündür herşey açık kullaniyorum. "Saat hep açık" özelliğinde aktif.

Ancak iki gün gidiyor. 1 Saatte şarj %2 azalıyor.

• Arkadaşlar internet olmadan da haritalar üzerinden offline olarak gps takibi yapabiliyor muyuz? Araç içinde navigasyon gibi
  • Frontier ve Classic arasındaki fark nedir ? birinde parlak metalik sanırım ve hoparlör olup olmaması durumu varmış.

Fiyatlar aynı bildiğim kadarıyla. Önerir misiniz ?Almayı düşünüyorum saati.
  • Arkadaslar merhaba.ufak bir sorunum var yardimci olursaniz sevinirim.arama gelince sorun yok ister telefondan ister saatten acabiliyorum fakat telefondan arama yaptigim zaman karsi taraf acinca direk saatten geliyor konusma bunun onune nasil gecerim acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: auxlander

Arkadaslar merhaba.ufak bir sorunum var yardimci olursaniz sevinirim.arama gelince sorun yok ister telefondan ister saatten acabiliyorum fakat telefondan arama yaptigim zaman karsi taraf acinca direk saatten geliyor konusma bunun onune nasil gecerim acaba

Telefondan arama yaptıktan sonra ekrandan bluetooth seçildiğinde arama saat üzerinden devam ediyor.

• Ekran daima açık seçmeme rağmen bir süre sonra seçtiğim saat şekli değişiyor, değişmemesi için ne yapmalıyım
  • quote:

Orijinalden alıntı: aslanger

Ekran daima açık seçmeme rağmen bir süre sonra seçtiğim saat şekli değişiyor, değişmemesi için ne yapmalıyım

Arayüze göre değişiklik gösteriyor. Bazı arayüzler aynı kalırken bazıları değişiyor.

• 
Sayfa: önceki 6667686970
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.