Şimdi Ara

Samsung Gear S3 Frontier & Classic [ANA KONU] (155. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.476
Cevap
145
Favori
561.197
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 153154155156157
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bjkali

Saati ve gear uygulamasını güncelledikten sonra oldu.

Bugün recovery reset attım saate. Sonrasında teldeki uygulamayı silip baştan yükledi sorun yok şuanda. Bir kaç gün kullanayım bakalım ne olacak.

Güncelledikten sonra saatin tizen sürümü kaç oldu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: alastor06

quote:

Orijinalden alıntı: bjkali

Saati ve gear uygulamasını güncelledikten sonra oldu.

Bugün recovery reset attım saate. Sonrasında teldeki uygulamayı silip baştan yükledi sorun yok şuanda. Bir kaç gün kullanayım bakalım ne olacak.

Güncelledikten sonra saatin tizen sürümü kaç oldu?

Tizen Sürümü 3.0.0.1 yazıyor şuanda hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Tizen 3.0 yükleyip sorun yaşamayan be memnun olan varmı acaba, karar vermek için yardımcı olursanız seviniriz.

• Bende bugün 2.el aldım,ücretli olanları ücretsiz yükleyebilirmiyim yoksa ücret mi odemem lazım

• kaptansss K kullanıcısına yanıt
    İphone kullanıyorum 3.0 sonrası bir sorun görmedim. %10-15 kadar bir sarj kaybı dışında sıkıntı yok. Eski sürün ile 3 gün cıkıyordu şimdi 3 günü çıkarmıyor.

• Benimkinde 2.3.2.3 yüklü geldi. Güncelle dediğim zaman en son sürüm yüklü diyor. Sanırım arkadaşların dediği gibi samsung 3.0 güncellemesini geri çekti
  • şimdi anladığım kadarıyla samsung tizen 3 ü şikayetlerden dolayı geri çekip sorunları düzeltip geri yayınlayacakmış. peki tizen 3 ü yükleyen arkadaşlara bu güncelleme olarak mı gelecek yoksa eski sürüme döndürmemiz mi gerek bilgisi olan bir arkadaş var mı ?. şuan ben tizen 3 te herhangi bir sorun yaşamıyorum pil performansıda eskisine göre bir tık iyi diyebilirim uğraşmak istemem açıkçası.
  • Merhaba iyi günler dün sarjım %3 deyken sadece izleme moduna aldım ve ekran kapandı sarj bitti diye düşündüm evde doldurdum fakat ekran gelmiyor hiç birşey gözükmüyor siyah ekran kaldı ne yapabilirim

• Saate komple sıfırlama nasıl oluyor recovery?

• Bu tizen 3 heralde bi gear sport da sorunsuz gerçi onu kullananlar da pek bişey paylaşmıyor

• vlgtrn V kullanıcısına yanıt
    mesela 3.0.0.2 versiyonu gibi çıkacak. 3.0.0.1 olanlar da daha eskiler de güncelleyecek.
  • Merhaba. Gear Watch Designer uygulamasına bağlanamıyorum. bütü ayarları yaptım. IP adresi girerek bile bağlanamdım. sertifika alırken bir sefer bağlandı sonra ne yaptıysam olmadı. bir öneriniz var mı?
  • Daha da yeni guncellemesi cikmis bakalim Turkiye ye ne zaman dagitilacak ...

https://www.sammobile.com/news/gear-s3-update-in-canada-address-battery-life-issue/

Batarya sorunu iyilestirilmis deniliyor bakalim reel de nasil olacak.
  • Gece yatarken 00:30 gibi saati şarj standına koydum. Taktığımda %24'deydi. Sabah 5'de uyandım ve saatin şarjı %2'ye düşmüş. Tekrar şarja taktım ve sabah 7:30'da %94 olmuştu. ŞArj standından aldığımda ise kendiliğinden kapandı. Saat iyice garipleşmeye başladı Tizen 3 yazılımıyla birlikte.
    Hadi bir şekilde şarj almadı anlarım da 4,5 saat içerisinde rahatsız etmeyin modundayken %22 şarj nasıl düşer onu anlamıyorum.
  • Görmeyenler vardır belki diye yazıyorum samsung un yeni saatlerini gördüm 3-4 tane galiba biri bu

http://apps.samsung.com/gear/appDetail.as?appId=com.samsung.watchface-dual-dial-s

• Dün gece 01:00 gibi güncelleme kontrolü yaptım 20 mb lik bir guncelle geldi. Güncellemeyi yaptım şarj %67 de idi şuanda saat 13:45 sraj %50 yani 12.5 saat gibi bir zamanda %17 şarj tüketmiş sizce nasıl?

Bana göre pil kullanimi iyi gibi, bunu daha net anlamak için bu aksama saatin pilini tam doldurup gearmanager uygulamasi da dahil temiz bir format atacağım Bakalim ondan sorna pil performansı nasıl olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi executive44 -- 19 Aralık 2017; 13:51:26 >

• Henüz gelen güncelleme söz konusu yok. Yalnız bu Tizen 3.0 ile patlayan pil sıkıntısı herkesde yok sanırım. Yada kullanılan uygulamalar ile sapıtan çok saat var. Sanırım ben şanslı taraftayım pil konusunda bir sıkıntı yaşamıyorum. Cumartesi sabah şarjdan aldığım saati dün akşam yani pazartesi gece %12 ile şarja bıraktım. Birazda kullanım ile alakalı sanırım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • executive44 kullanıcısına yanıt
    Saat türkiye cihazımi hocam ben baktim bana gelmemiş

• Arkadaslar cihazım tizen 3 guncel olarak kullanıyorum kaç kere de sıfırlama yaptım ama bazen saati kapatıyorum kendini geri açıyor bu problemi yaşayan var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: neyro61

Henüz gelen güncelleme söz konusu yok. Yalnız bu Tizen 3.0 ile patlayan pil sıkıntısı herkesde yok sanırım. Yada kullanılan uygulamalar ile sapıtan çok saat var. Sanırım ben şanslı taraftayım pil konusunda bir sıkıntı yaşamıyorum. Cumartesi sabah şarjdan aldığım saati dün akşam yani pazartesi gece %12 ile şarja bıraktım. Birazda kullanım ile alakalı sanırım.

Valla gelen güncelleme ile saatten soğudum. Kalp atış sensörü saçma sapan ölçümler almaya başladı. Eskiden aşağıdan yukarı kaydırma hareketi ile geri geliyordum şimdi saçma sapan bir bildirim ekranı geliyor. Tuşa basıp geri gitmek zorunda kalıyorum. Shealthy resmen katletmişler zaten saatte. Bir çok kombinasyon vardı kalp atış- yuruyus hızı veya kalp atış- mesafe bu şekildeki kombinler güncelleme gelmeden önce en az 5 çeşitti. Şimdi 2 çeşit.

• 
Sayfa: önceki 153154155156157
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.