Şimdi Ara

Samsung Gear Fit 2 [ANA KONU] (34. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
911
Cevap
17
Favori
75.573
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Whatsapptan gelen sadece son mesaj gözüküyor. Tüm mesajlar okumak mümkün mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emirhan Terzi

Whatsapptan gelen sadece son mesaj gözüküyor. Tüm mesajlar okumak mümkün mu?

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.pacosal.nfsw

Notifications for Smartwatches diye bir uygulama var. bunu kullanırsan mesajlar alt alta diziliyor. Program ücretli ilk kullanımda 100 bildirim hakkı veriyor. Ancak uygulamalrdan verilerini silince tekrar 100 bildirim hakkı elde ediyorsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: soldier.

quote:

Orijinalden alıntı: Emirhan Terzi

Whatsapptan gelen sadece son mesaj gözüküyor. Tüm mesajlar okumak mümkün mu?

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.pacosal.nfsw

Notifications for Smartwatches diye bir uygulama var. bunu kullanırsan mesajlar alt alta diziliyor. Program ücretli ilk kullanımda 100 bildirim hakkı veriyor. Ancak uygulamalrdan verilerini silince tekrar 100 bildirim hakkı elde ediyorsun

Teşekkürler bir iki sorum olacak hocam cevaplarsanız sevinirim.

Dediğiniz uygulama sürekli arka planda telefonda çalışması mı gerekiyor ? bir kere açıp ayarları yapıp kapatsak yeterli mi?
    Whatsapptan gelen mesajlara sadece hazır cevaplar verebiliyor. 3.parti yazılım veya uygulama ileistediğimiz bir şeyi yazmak mümkün müdür ?

• Ben kurup test mesajı atıyordum sonrada çıkıyordum programdan bi sıkıntı yaşamadım. Dediğiniz tarz bi program hiç görmedim. İngilizce forumlardan anladığım kadarıyla Samsung politikası sebebiyle uygulama geliştirmek sadece saat yüzü olarak kısıtlı tutuluyor. Samsung bunun fit bileklik olarak kalmasını istiyormuş. Alternatif istiyenlerin akıllı saat almasını istediği için. Yoksa donanımsal olarak bi eksik yok cihazda.
    Bahsini ettiğimiz programı kurduğunuzda telefonda ana dizine bir text dosyası atıyor. O dosyanın içinde hazır mesajlara ek yapabilirsiniz.
  • Herkese selamlar... Bir sorum olacak... Aynı mesafeler ama telefon ayrı,bileklik ayrı ölçüyor yakılan kaloriyi...Sizce hangisi doğru olan...Cihaz Note 8,bileklik gear fit 2...Birbirinden bağımsız olarak kullanıldığında sonuç kafa karıştırıyor da sormak istedim, teşekkürler=)

Samsung Gear Fit 2 [ANA KONU]Samsung Gear Fit 2 [ANA KONU]Samsung Gear Fit 2 [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zaraki_kenpachi -- 13 Mart 2018; 15:4:1 >

• quote:

Orijinalden alıntı: soldier.

Ben kurup test mesajı atıyordum sonrada çıkıyordum programdan bi sıkıntı yaşamadım. Dediğiniz tarz bi program hiç görmedim. İngilizce forumlardan anladığım kadarıyla Samsung politikası sebebiyle uygulama geliştirmek sadece saat yüzü olarak kısıtlı tutuluyor. Samsung bunun fit bileklik olarak kalmasını istiyormuş. Alternatif istiyenlerin akıllı saat almasını istediği için. Yoksa donanımsal olarak bi eksik yok cihazda.
    Bahsini ettiğimiz programı kurduğunuzda telefonda ana dizine bir text dosyası atıyor. O dosyanın içinde hazır mesajlara ek yapabilirsiniz.

Teşekkürler hocam şuan fit 2 pro kullanıyorum WhatsApptan gelen mesaja cevapla dediğimde hazır mesajla cevap açılmıyor. Direk telefonda cevapla açılıyor. Fit 2'de böyle değildi. Direk hazır cevapla tamam evet vs yazıp gönderiyorduk. Proda mi bu özellik yok acaba? Proda sadece smsten atılan mesajlara saatten hazır cevap ile yanitlayabiliyorum

• Tabiki fit2 doğru çünkü hareket sensörü kolda olduğu için daha doğru ölçümler yapıyor ayrıca egzersiz esnasında kalp ritmi izi ölçütü için verileri buna göre yorumluyor. Haliyle fit2 de daha fazla kalori takmış görünüyorsunuz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Emirhan Terzi kullanıcısına yanıt
    Son zamanlarda whatsapp bendede aynı fit2 kullanıyorum.Cevapla diyorum hazır cvp açılmıyor.Güncelleme ile ilgili galiba.

• Merhaba Bugün Gear Fit 2 aldım. Almadan önce özelliklerine bakmıştım ve hemen hemen istediğim her şeyi karşılıyordu ancak cihazı aktif edip güncellemelerini yaptıktan sonra özelliklerinde yazmasına rağmen alarm,tarih, uyku takip sistemi gibi menülere ulaşamadım ayarlar kısmına bakıyorum ama maalesef yok. Konu hakkında yardımcı olursanız sevinirim.
  • Darkplate D kullanıcısına yanıt
    Alarm uygulamasını indirip kullanıyorsunuz. Samsung app'den girip indirebilirsiniz.

Uyku takibini günlük aktivite kısmına giriyorsunuz. orda uyku kısmı var ona tıkladığınızda detayları görürsünüz.

eğer gece uykunuzu takip ettiyse uyandıktan 1 saat sonra bildirim ekranında detayları gösteriyor. Eğer bu görünmüyorsa saati kapatıp açın. Benim saatte bazen adımları ve uyku takibi duruyor kendi kendine. kapatıp açınca düzeliyor.

Dün gece kafasına göre 80000 adım attığımı gösterdi 50km yürümüşüm güya. Başka sıkıntıları da vardı bu gün servise verdim bakalım ne olacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Büyük C -- 28 Mart 2018; 21:2:52 >
  • Arkadaşlar merhaba,iphone 7 kullaniyorum ve bana whatsapp,telefon bildirimlerini görebileceğim,kablosuz kulaklikla telefonsuz muzik dinleyebileceğim ucuz ve kaliteli bir saat lazimdi ve bu urunu buldum.Ancak endişem ios ile olan uyumu nasildir?Bir arkadaş whatsapp dan sadece son mesaj gozukuyor diyor.İosta da öyle mi? Çozumler neler ve en uygun fiyata nerden alabilirim?Son olarak şarji ne kadar gidiyor? Lutfen cevaplarsaniz cok sevinirim

• JohnLocke. kullanıcısına yanıt
    Şarj iki iş günü gidiyor yani bir tam gün bir de akşam eve dönene kadar ama sürekli nabız kontrolü açık otomatik aktivite algılaması açık bluetooth açık ve sürekli telefon bağlı şeklide... WhatsApp bildirimlerim kapalı tam olarak nasıl bilmiyorum ama face instagram youtune ve Gmail bildirimleri ayrı ayrı görünüyor. İnstagramda ki fotolar bile görünüyor bildirimlerde, ios ve Android uygulama uyumu hemen hemen aynı

• Anladim hocam çok teşekkurler.Peki en uygun nasil alabilirim fikriniz var mi?Hepsiburadada var 350 civarına.Cok fazla da yok piyasada sanirim.Bir de spor dişinda gunluk t shirtle falan sırıtmaz heralde

• Ben okulda da takıyorum.. Gerçi serbest gidiyoruz artık çok önemli olmuyor ama bence sorun değil.. Ayrıca çinden kırmızı kordon aldım, yanıyor kolumda resmen 😂

• Samsung Gear Fit 2 [ANA KONU]

Fiyat olarak oldukça iyi zaten bu paraya bu kadar özellikli bir saat var o da xiaomi Amazfit pace istersen ona da bak.. O direk saat, bileklik değil

Teşekkür ederim bilgi için.
  • Teşekkür ederim fakat bugün gene saçmaladı cihaz=) öğleden sonra 41 dakika ve yaklaşık 4 km yavaş tempo yürüdüm, 540 kalori yaktın dedi.

Sabah, orta-hızlı tempoda 45 dakika ve 6,5 km koştum 600 kalori yaktın dedi=) Oldukça tutarsız geldi bu veriler bana... Ayrıca ip atlama, samsung health uygulaması içinde var, bileklik içinde yok, bu da oldukça büyük eksik gibi...

Samsung Gear Fit 2 [ANA KONU]Samsung Gear Fit 2 [ANA KONU]Samsung Gear Fit 2 [ANA KONU]Samsung Gear Fit 2 [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: _turbo_

Iki aydir severek kullaniyorum. Aktif kullanimda yani Bluetoothla sürekli bagli olup GPS aciksa ve bildirimler gösteriliyorsa kalp atisi otomatik ölcüm aciksa saati sürekli göster modu ve saate bakinca ekrani ac modu aciksa 1 günü ancak cikariyor. Ancak GPS kapatilip kalbi otomatik ölcü kapatirsaniz pil suresi biraz daha artiyor. Öncelikle cok memnunum özellikle kolda cok guzel duruyor, ben daha cok saat niyetine kullaniyorum. Özellikle degisen arayuzuyle elbisenize göre renk degistirebilirsiniz. Galaxy Appstorede güzel arayuzler var ancak ne yazikki Türk bayrakli veya Türk takimlari temalilar cikmadi henuz. Istersek bu arayuzleri kendimiz samsungun sundugu ucretsiz yazilimla yapip Samsung Storeye atabiliyoruz ilgilenenler icin link Burdan

Program tanitimi icin Video

http://youtu.be/5S6fHJJTGKI

Benimde sarj bir gun gidiyor normal sanirsam belki zorladam 1.5 gunu cikarir gibi

• beyler muzik nasil ariliyordu bu cihaza... birde fizy kullnabiliyrmusyu fizy yukleyen varmi fit 2 ye

• 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.