D

Çavuş
24 Ekim 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 35 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba, Pentium G4400 İşlemciyi İ3 9100F ile değiştirmek istiyorum. İki işlemcide 1151 soket değişim konusunda bir sıkıntı yaşar mıyım.
Merhaba, FIFA 20 oyununu aldım ancak oyuna girmek istediğimde siyah ekran açılıyor ve bu şekilde kalıyor. Ekran kartı sürücüleri ve Windows 10 güncel, oyuna Origin üzerinden giriş yapıyorum. Konu hakkında yardımcı olursanız sevinirim. Sistem:
İşlemci: Pentium G4400
Ekran kartı: MSI RX 460
RAM: 8 GB
Merhaba, Lenovo Z570 kullanıyorum, Windows 7 olan işletim sistemini ücretsiz yükseltme ile Windows 10'a yükseltmiştim. Windows 10 ile format atmak istiyorum ancak hiçbir şekilde BIOS (F2) ve Boot (F12) menülerine giremiyorum. Konu hakkında yardımcı olursanız sevinirim. İyi günler...
Merhaba Arkadaşlar;
Cep telefonu ekran görüntüsü almak için kaliteli bir uygulama arıyorum. Kullanımı rahat, edit özelliği olan ve videoda uygulamanın reklamı görünmeyen bir uygulama olursa iyi olur ücretli olmasında bir sakınca yok kaliteli olsun yeter. Konu hakkında yardımcı olursanız sevinirim. İyi günler..
Merhaba Arkadaşlar, 15 gündür 240 GB Kingston Hyperx Savage SSD kullanıyorum, bilgisayarı açtıktan bir süre sonra disk kullanımı %100 seviyeye ulaşıyor ve bu şekilde çalışmaya devam ediyor. Bu olağan bir durum mudur? yoksa SSD mi sorunlu.

Not: İşletim Sistemi Windows 10 ve işletim sistemi SSD de kurulu.

Merhaba;

World Of Warcraft için sistem toplanacak ancak ilk aşamada ekran kartı düşünülmüyor, Amd A10 7890K mı iyi bir tercih olur yoksa intel i5 6400 mü bu konuda bilgi ve tecrübesi olan varsa ve paylaşırsa sevinirim, iyi günler.
Merhaba Arkadaşlar;

Lenovo Z570(i5 2430M, Nvidia 540M) kullanıyorum 3 gün önce Windows 7 den Windows 10a yükseltme yaptım ama yaşadığım sorunlardan dolayı usb iso dosyası oluşturarak temiz bir kurulum yapayım dedim, bu esnada hiç bir sorunla karşılaşmadım ta ki oyun oynamak isteyene kadar. World Of Warcraft oynuyorum temiz kurulum yapıp sürücü güncellemelerini de yaptıktan sonra World Of Warcraft ıda yeniden indirdim oda temiz olsun dedim ama performans tam bir facia bilgisayar nvidia 540M yerine HD Grafik Kullanıyor Nvidia Denetim masasından yüksek performanslı nvidia işlemcisini seçmeme rağmen bir düzelme olmuyor, World Of Warcraftı good ayarlarda 70-80 fps ile oynarken şuan en fazla 20-25 fps anca alıyorum. Konu hakkımda yardımcı olursanız sevinirim..

Çözüm: Öncelikle yüklü bütün grafik sürücülerini kaldırdım, sonrasında dizüstü bilgisayarı aldığımda gelen sürücü yedekleri içinden eski sürücüyü yükledim daha sonra windows 10 güncelleştirme aracı ile en güncel sürüme yükselttim ve sorun düzeldi.

Merhaba Arkadaşlar;
Lenovo Z570 kullanıyorum özellikleri şu şekilde;

İ5 2430M
GT540M
6GB Ram

Dün itibariyle Windows 10 yükseltme yaptım sorunsuz bir şekilde Windows 10 a yükseldi ancak daha önce de başıma gelen bir olay yine gerçekleşti World Of Warcraft Oynuyorum 540M ekran kartının güncel sürümünü yüklediğimde hiçbir şekilde World Of Warcraft açılmıyor ve hata veriyor oyunu silip yeniden kurmak da fayda etmiyor yeni sürücüyü kaldırmakta ancak temiz kurulum ve eski sürücüyü kullanarak açabiliyorum oyunu. Windows 10 da güncellemeleri otomatik olarak yaptığı için ekran kartının güncel sürümünü kuruyor ve oyuna giremiyorum. Ayrıca Nvidia denetim masası ve GeForce Experience de açılmıyor.
Windows 10 nun iso dosyasıda mevcut onu DVD ye yazıp onunla temiz kurulum yapma şansım var mı ürün anahtarı isteme durumu söz konusu olur mu olması durumunda dizüstü bilgisayarımın altında yazan ürün anahtarını girmem işe yarar mı ve en önemlisi acaba bu şekilde yapsam WoW çalışırmı.
Konu Hakkında Yardımcı Olursanız Sevinirim.

Not: Oyunu wow.64 yolundan yönetici olarak çalıştırdığımda açılıyor ancak battle .net üzerinden play butonu kullandığımda açılmıyor ve hata veriyor.

Merhaba Arkadaşlar;

Google Play Hesabımızdaki bir oyunu silip tekrar yüklememiz durumunda daha önceki kazanımlarımız kaybolur mu? yoksa kaldığımız yerden devam edebilir miyiz? Örnek vermek gerekirse; Mortal Kombat X oyununda aldığımız leveller, Karakter Kartlarımız, Online Karşılaşmalarımız vs. gibi..
Merhaba;

Mortal Kombat X Android ile ilgili bir sorunla karşı karşıyayım ancak çözümünü bulamadım

Telefonum Huawei Ascend G7 Oyunu çok akıcı ve güzel bir şekilde oynuyorum online özelliklerden faydalanabilmek için internet bağlantısı gerekiyor wi-fi ile sorunsuz bir şekilde bağlanıp online özellikleri kullanabiliyorum ancak 3g kullandığımda hiç bir şekilde bağlantı kurmuyor ve bağlantı hatası veriyor dolayısıyla online özellikleri kullanamıyorum.

Konu hakkında yardımcı olacak varsa sevinirim...
Hakkında
Forum İmzası:
2011 Opel Corsa Gümüş Gri / 1.4 Enjoy 111 Otomatik / 16" Jant / Park Sensörü
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen yıl
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 72
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 4.404 (Bu ay: 132)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Dahili Bileşenler
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.