Şimdi Ara

Samsung Galaxy Z Flip Serisi [Ana Konu] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (2 Mobil) - 2 Masaüstü2 Mobil
5 sn
167
Cevap
15
Favori
8.174
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • xmrtx kullanıcısına yanıt

isim yapınca coştular.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Galaxy Z Flip 5 ile gördüğüm tüm eksiklikler giderildi. İşlemci snapdragon 8 gen 2 oldu. Öndeki ekran artık daha işlevsel hale geldi. Kapak tam olarak kapanıyor, boşluk kalmıyor. Değişim kampanyasından yararlanıp sipariş vericem.

• Samsung Galaxy Z Flip Serisi [Ana Konu]
    Samsung Galaxy Z Flip Serisi [Ana Konu]

Tasarım göreceli kavramdır ama görüşlerinizi merak ettim. Sizce en güzel renk hangisi?

-Mint

-Graphite

-Lavender

-Cream

-Yellow (Sadece Samsung Shop'a özel renk)

• Ben sarıyı sevdim. Siyah çerçeveyle sarı renginin uyumu beni cezbetti.

Ama kadın olsaydım mint veya lavender rengini tercih ederdim kesin. Tatlı duruyorlar

• Değişim kampanyası hala ses çıkmadı on sipariş vermiştim benim durumumda olan var mı cihazı göndereli on gün oldu

• Bugün biraz kullanma fıratım oldu. Galaxy Z Flip 5'e aşık oldum. Hayalimdeki katlanabilir telefonu yapmışlar. Kapandığı zaman küçücük oluyor. Öndeki küçük ekran çok kullanışlı olmuş. Bildirimleri detaylı şekilde görme, bildirimlere cevap yazma, mesaj yazma, takvime bakma, müzik seçip müzikleri oynatıp durdurma, küçük ekranda video izleme vs. gibi sayısız özelliği var. Kamera olarak da beni tatmin etti. İşlemci olarak da snapdragon'ın en güçlüsünü koymuşlar. Malzeme kalitesi, elde tutarken verdiği his, tasarımın güzelliği falan tek kelimeyle mükemmel Samsung Galaxy Z Flip Serisi [Ana Konu] 

• Kucuk ekrana twittter ve instagram destegi gelirmi acaba

• xmrtx kullanıcısına yanıt
    Galaxy store dan good lock ı indirin ve onun içindende Multistar ı indirin. Gerekli ayarları yapınca birçok uygulama gayet iyi çalışıyor kapak ekranında.

• fafafa F kullanıcısına yanıt
    Tskler bu iyi oldu

Bu arada agustos guncellemesi geldi

• Galaxy Z Flip 5 çok tarz bir telefon olmuş. Renklerini ve tasarımını çok sevdim. Katlandığı zaman küçücük oluyor ve taşıması kolaylaşıyor. Öndeki ekranın tasarımını özelleştirerek telefonun görünümünü her gün farklı bir görünüme dönüştürebilmek mümkün. En ucuz telefonlar bile çok para oldu. Böyle amiral gemisi seviyesindeki telefonların Galaxy Z Flip 5 gibi yenilikçi tasarım özelliklerine sahip olması gerekiyor. Samsung'u takdir ediyorum.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün Galaxy Z Flip 5 siparişi verdim. Kapaktaki ekranın büyümüş olması, kapak ekranının çok daha kullanışlı hale gelmesi, Snapdragon 8 Gen 2 for Galaxy işlemci kullanılması, arka kamerayı selfie kamerası için kullanarak en iyi ön kameralı telefon sahibi olma imkanı, kapağın menteşe sisteminin geliştirilmesi gibi sebepler beni kazandı.

• dark1508 D kullanıcısına yanıt

Hayırlı olsun hocam. Tasarımın şıklığını da düşününce on numara beş yıldız telefon sahibi oldunuz. Güle güle kullanın. Deneyimlerinizi yazmanızı bekliyorum.

• Merhaba arkadaşlar dün iPhone 14 den sonra flip 5 sarı 256gb geçiş yaptım çok hoşuma gitti telefonu kullanması farklı geldi daha önce s23 kullanmıştım tavsiye ederim herkese

• Bide bu Samsung online dan kodlar ne zaman geliyor bilginiz var mı

• Şu an z flip 5 siyah renk için sıcak fırsat var mıdır?

• arastgeldi A kullanıcısına yanıt

sarı site belki işinizi görür.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.