Şimdi Ara

Samsung Galaxy Win gün yüzüne çıktı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
84
Cevap
1
Favori
6.480
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: EmreFB1907

quote:

Orijinalden alıntı: bozisik

Midem bulandı artık.

Benim de midem bulandı. Artık şu tipi görünce kusacak gibi oluyorum . Ama bunu yazsam kızarlar gene

bu samsung fanlarından korkulur
    gerekirse ailelerini,vatanlarını satarlar koreli bir firma için
  • Tamam s3'ün tasarım tuttu patentini aldın da yeter artık beaa bu ne harbi kabak tadı vermeye başladı, fakat ucuz olursa bu telefon tutar bildiğin s3'ün aynısı(telefon ile hava atmayı seven bir milletiz ya!!) köşeler az daha kesinleşmiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: seconder77

quote:

quote:

Midem bulandı artık.

Benim de midem bulandı. Artık şu tipi görünce kusacak gibi oluyorum . Ama bunu yazsam kızarlar gene

Vallahi dostum sağa bakıyorum iphone , sola bakıyorum s3 , önüme bakıyorum s3 , ace ve türevi samsunglar.

Bu sene bunların içinde parlayan dikkat çeken Bir One var birde Xperia Z . Bu ikisi ve diğerleri diye bakmaya başladım olaya . Herkeste görmek bayıyor. Ayırt edemez olduk özellikle samsung telefonları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Golden Gate -- 4 Nisan 2013; 0:42:40 >

• "Mainguyen sitesinden elimize ulaşan bilgiler

ışığında" adamlar uğraşmış söz yazmış :))

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: seconder77

quote:

quote:

Midem bulandı artık.

Vallahi dostum sağa bakıyorum iphone , sola bakıyorum s3 , önüme bakıyorum s3 , ace ve türevi samsunglar.

Bu sene bunların içinde parlayan dikkat çeken Bir One var birde Xperia Z . Bu ikisi ve diğerleri diye bakmaya başladım olaya . Herkeste görmek bayıyor. Ayırt edemez olduk özellikle samsung telefonları

kardeş ben hangisi hoşuma giderse onu kullanırım
    forumdakiler gibi kendimi markaya satanlardan değilim
    iphone ucuzlarsa onuda kullanırım iphone çok şık bir telefon

• saat geçmiyor ki yeni bir samsung haberi duymayalım

• Günün anlam ve önemi nı belirten telefon çıktı.işi olmayanlar bu telefonu alabilirler pikselleri saymak için!!!!

• 500 Kişi çalışanı olan bir binada anket yaptık hangi telefonu dağıtalım diye... Sonuç ne çıksa beğenirsiniz!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xconnect

500 Kişi çalışanı olan bir binada anket yaptık hangi telefonu dağıtalım diye... Sonuç ne çıksa beğenirsiniz!

zamsung
  • Cidden yeter ya samsung baydın artık.Şuan s3 kullanıyorum ve ciddi şekilde sıkıldım bu tasarımdan, hergün tel. çıkarıyor ve hepsi aynı,sırf bu yüzden tasarım harikası olan XZ alacağım.

• samsung ne dengesiz bir firmadir ya.

• Samsung'un bugüne kadar yaptigi en karizma telefonu Wave 8500 ama onunda yazilimini beceremediler.

• acikacasi cift sim kart isteyenlere uygun bir telefon bu..o yuzden iphone htc vb.funboylari cok konusmasin bence

• quote:

Orijinalden alıntı: Schumii

Samsung 3 kuruş ayır da kenara artık özgün bir tasarım yap. Mümkünse plastik ve arka kapaklı olmasın...

batarya sabit cikmayanindan mi olsaydi..mantikli gerekcelerle gelin bari ya. note 2 kullaniyorum 3 tane yedek bataryam var..iatedigim zaman yedege geciyorum..sabit bataryalilar napiyo acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FRAPS

Samsung teknoloji çöplüğü oluşturuyor , batarsa hiç üzülmem.

+1 aynen katılıyorum bunu dediğimde samsung fanboyları eksilemişti

• ARKADAŞLAR " ÇİFT HATLI" BİR CİHAZ BU !

Şuanda en uygun Samsung galasky s duos var ve 700TL civarında.

Benim ihtiyacım var ve dizayn / özellikl sorunumda yok ! Yeter ki gelsin ve ucuz olsun.
  • Samsung'u bir çok kişi eleştirmiş gereksiz yere. Adamlar bir sürü telefon çıkarıyor ama bu şekilde her keseye hitap ediyor. Bu telefon da güzel olmuş. İşlemcisi iyi, ekranı gayet yeterli, bataryası da çok iyi durumda.

Yekpare telefon peşinde koşanları hiç anlamıyorum. Belki yedek batarya gerekecek. Bu bataryalar ölümsüz de değil. Bataryanın kapasitesi azaldığında Samsung kullanıcıları yeni batarya alıp kolayca değiştirebiliyor. HTC, Sony, Nokia ve özellikle de Iphone kullananlar ise servis arar artık. Bir de bir çok firma telefona hafıza kartı yuvası koymuyor. Ama Samsung neredeyse her telefonuna yedek batarya koyuyor. Ayrıca bu telefonun kamerası en azından 720P çekebilirse tadından yenmez.

Hiç mi eksiği yok? Elbette var. İşlemciyi biraz düşürüp, grafik ünitesini yükseltebilirlerdi. Tasarım olarak da Galaxy Wonder'a veya Wave'ye benzeyen bir tasarım kullanılabilirdi. Apple'ın köşeleri yuvarlatılmış dikdörtgen patentleri zaten Samsung'u kafasının rahat edeceği yeni tasarımlar bulmaya yönlendirdi. Ama nedense Apple'ın gözü bir tek Samsung'u görüyor. Xperia Z'nin de HTC One'nin de köşeleri yuvarlatılmış. Xperia Z çok özgün bir tasarımı olmasıyla kurtarıyor. Ama HTC One, Iphone 5'e benziyor. Yanlış bilmiyorsam HTC ile Apple anlaşmıştı ama eminim ki Samsung'a koyduğu kadar ağır anlaşma şartları koymamışlardır.

• amanda samsungda genede aynıda hedede hödede diyenler "Samsung'un çift sim kart girişli yeni modeli Galaxy Win" kısmını okumamış sanırım.4 çekirdekli çift sim kart girişli telefon.mesela ben böyle bir telefon bekliyorum kaç zamandır varmıydı alternatifi?
  • Saçmaladı diyenler veya midesi bulanıp kusacak olanlar lütfen başka markalara yönelin. Burada laf kalabalığı yapıp mide bulantınızı okumak zorunda bırakmayın.

Alan arkadaşların kullanım deneyimlerini lütfen aktarmalarını bekliyorum. daha öncesinde 7562 tecrübesi olup beğenmeyenlerdenim. S3 ayarında bir telefona ihtiyacım var ve çift hatlısının çıkmasını bekliyorum. N7102 çift hatlının Türkiye ye geleceğine umudum kalmadı.
  • İyi güzel de ne bileyim insan bari kenar stilini değiştirir tasarımın?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.