Şimdi Ara

Samsung Galaxy Watch Active 2'nin detayları netleşiyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
134
Cevap
1
Favori
7.236
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu saatten alacak olan varmi? 2 yildir severek Gear S3 Classic kullaniyorum, sanirim bu saati alacagim. Tasarimi tam istedigin gibi. Eskisinide satasim yok.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ertank07 kullanıcısına yanıt
    Arkadaşım sen ekrandakilere pek dikkatli bakmıyorsun anlaşılan. Daha önce de 2499 TL pahalı diye yazmıştın. 44mm alüminyum model hep 1799 TL idi, artış falan olmadı. Senin 1599 TL gördüğün model 40mm. Onun o fiyata olduğunu birkaç gün önce kendi mesajında bile yazmıştın, ben de 44mm 1799 TL diye cevaplamıştım. Tekrar bak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi civcivx -- 18 Eylül 2019; 12:12:48 >
  • _turbo_ kullanıcısına yanıt
    Ben 44mm silver alüminyum model siparişi verdim. Aslında hediyeli dönem bitince (31 Ekim'e kadar) alınsa, özellikle 11.11'de 1500 TL.lere kadar alınır sanırım ama S10+ telefonum da olduğu için, kablosuz şarj 2 türlü de işime yarar diye düşündüm.

Bende de Garmin Vivoactive 3 var. 2 yıldır kullanıyorum ama akıllı saat kısmı sadece bildirimden ibaret, ayrıca soluk ekranı da artık cezbetmemeye başladı. Bu ikisini dönüşümlü kullanırım artık.
  • civcivx C kullanıcısına yanıt
    Aluminyum silver parlakmi diger celik modelde oldugu gibi. Bende Silver alacagim ama mat istemiyorum yoksa Celik Model alacagim.
    Mat. Parlak istiyorsanız, dediğiniz gibi çelik alın. Fiyat farkı çok olmasa çelik tercih ederdim ama benim gözüme 700 TL fark çok geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi civcivx -- 18 Eylül 2019; 14:9:18 >
    Celik hem daha saglam olur bu saatte cercevede yok, o halde Celik alacagim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Merhaba,

Gear S3 Frontier bana artık ağır gelmeye başladığı için ben de 44 mm Silver alüminyum modeli gözüme kestirmiş durumdayım. Acaba bu saatte de Gear S3'te olduğu gibi telefon görüşmesi yapılabiliyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: _turbo_

Bu saatten alacak olan varmi? 2 yildir severek Gear S3 Classic kullaniyorum, sanirim bu saati alacagim. Tasarimi tam istedigin gibi. Eskisinide satasim yok.
    ben ön sipariş verdim hocam.ürünlerin dağıtımı 1 ekimden itibaren olacakmış. 44 mm çelik siyah+deri kayış siparişi verdim.toplamda 2998 tl tuttu.kablosuz şarjlı powerbank hediyesi ekstra oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ..Knight..

Merhaba,

Gear S3 Frontier bana artık ağır gelmeye başladığı için ben de 44 mm Silver alüminyum modeli gözüme kestirmiş durumdayım. Acaba bu saatte de Gear S3'te olduğu gibi telefon görüşmesi yapılabiliyor mu?
    tel görüşmesi yapılabiliyor.
  • onboardx O kullanıcısına yanıt
    Bu özellik inan hic kullanilmiyor, bendeki Gear S3 tede yapiliyor ama kullanisli degil saati konusurken agzina tutmak. Sadece deneme amacli iki kez kullandim iki senede.
    araba kullanırken gayette işe yarıyor ayrıca ağzınıza götürmenize gerek yok normal duruşta bile sesi alabiliyor saat mikrofonu çok kuvvetli, tabi benim bahsettiğim model galaxy watch 46 mm hatta odada masa üstünde dursa bile uzaktan konuşmak mümkün

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cumur -- 19 Eylül 2019; 12:12:33 >
  • cumur C kullanıcısına yanıt
    Yaramiyor, araba kullanirken en iyisi telefon hoparlörü acmak. Cunku saat kolunuzdayken direksiyon cevirirken agzini koluna dayamak hicte kolay olmuyor . Tecrübeyle sabittir. O yuzden arabamda telefonu hoparlöre baglamadigim zamanlar telefonu dizime koyuyorum ve telefon hoparlörunu acip konusuyorum. Saatle araba dururken konusabilirsiniz sadece yoksa dedigim gibi direksiyon cevirirken pratik degil.
  • Amazftin yeni saatleri de güzel duruyor, kıyas yapılsa hangisi mantıklı acaba, fiyat olarak 1800 çok değil mi sanki.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    yazdığımı okumadınız sanırım yada anlamadınız ağız dayamaya gerek yok dedim yukarda hatta odada masa üstüne koyarak konuşabiliyorsunuz dedim de kime dedim acaba handsfree den bi habermiyiz
  • Huawei GT 2 saati de bugün tanıtıldı. Özellikle pil konusunda Samsung'un Active 2'si ve aynı fiyattaki diğer saatlere oranla bariz üstünlüğü var. Pil konusu kafamı karıştırıyor ve sanki Huawei GT 2 daha iyi tercih duruyor..
    Ürünler satışa çıksın, karşılaştırma videolarını izleyip ona göre birini tercih edeceğim..
  • Arkadaşlar sipariş vereceğim gümüş te güzel duruyor,Siz ce hangisi tercih edilmeli çizik olursa gümüş daha mı belli eder.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ertank07 -- 20 Eylül 2019; 12:40:31 >
  • ticwatch ve amazfit verge saatlarim oldu ikisinde de konuşma özelliği vardı,arabayla giderken asla doğru düzgün konuşamadım
    karşı tarafa ses doğru dürüst gitmedi vs. çok sessiz olacak ve herhalde saati ağza sıfır dayamak gerekiyor,mikrofonu sola koyuyorlar,
    ben saati sola değil de sağa taktığımdan mikrofon diğer kısım da kalıyor.
    Yok always on açık değil.Normal kullanımda 2 gün gidiyor,always on açarsanız daha da düşer yazmış.Bir de GPS açık antrenman yaparken bluetooth kulaklıkla müzk dinelrsen satte %15-20 şarj düşüyormuş.

44mm nin pili galaxy watch 42 mm den büyük 46 mm den küçük.Tahminim pil ömrü de ikisinin arasında olacaktır.Normal kullanımda 2 - 2,5 gün çıkartır ama sonuçta 2 akşamda bir şarja takmak en rahatı olacaktır.
    Yok always on açık değil.Normal kullanımda 2 gün gidiyor,always on açarsanız daha da düşer yazmış.Bir de GPS açık antrenman yaparken bluetooth kulaklıkla müzk dinelrsen satte %15-20 şarj düşüyormuş.4-5 gün gitmesi için güç tasarruf modunu açmak lazım yazmış.

44mm nin pili galaxy watch 42 mm den büyük 46 mm den küçük.Tahminim pil ömrü de ikisinin arasında olacaktır.Normal kullanımda 2 - 2,5 gün çıkartır ama sonuçta 2 akşamda bir şarja takmak en rahatı olacaktır.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.