Şimdi Ara

Samsung Galaxy Watch Active 2 [ANA KONU] (265. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.084
Cevap
121
Favori
432.327
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 263264265266267
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aliexpress den aldığım kordonlar geldi baya güzeller almak isteyene link bırakabilirim.
    Samsung Galaxy Watch Active 2 [ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Buraxlive B kullanıcısına yanıt
    Link bırakbilirsen sevinirüm hocam.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhaba, sizde de araç kullanırken kat sayıyor mu? İşe geldiğimde +7 kat görüyorum.

• emrt E kullanıcısına yanıt
    watch 1 de de sayıyordu hala duzeltemediler onu saate bunu algılayacak sensör mevcut ama yazılım tirt olunca yapacak bisey kalmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cumur -- 22 Eylül 2020; 14:51:23 >
  • uyguna_iphone kullanıcısına yanıt
    iphone de olmaz hocam apk dosyası yüzünden

• emrt E kullanıcısına yanıt
    Bende saymıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Buraxlive

Aliexpress den aldığım kordonlar geldi baya güzeller almak isteyene link bırakabilirim.
    https://tr.aliexpress.com/item/32852245000.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.40a44c4dNtRTm7

Buyrun hocam aynı satıcıdan aldım ikisinide 15.5 TL de vergi ödedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Buraxlive -- 22 Eylül 2020; 21:47:40 >

• Arkadaşlar merhaba,

Ürünü yeni aldım sorularım var cevaplayabilirseniz sevinirim

1. Telefonum Huawei, hava durumu uygulaması konumumu buluyor ama ayarlarından her saat güncelle yi isaretlememe rağmen güncelleme yapmıyor, ilk mesaj da bu sorun sadece Xiaomi telefonlar için yazılmış, telefonu Huawei olup da bu sorunu yaşayan var mı ya da bir çözümü var mı?
    2. WhatsApp ta aynı kişiden gelen birden fazla mesaj için bildirim kısmında sadece son mesajı mi görüntüleyebiliyoruz sadece? Öncekilere bakamıyorum.

Şimdiden teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: k_koray

Arkadaşlar merhaba,

Ürünü yeni aldım sorularım var cevaplayabilirseniz sevinirim

1. Telefonum Huawei, hava durumu uygulaması konumumu buluyor ama ayarlarından her saat güncelle yi isaretlememe rağmen güncelleme yapmıyor, ilk mesaj da bu sorun sadece Xiaomi telefonlar için yazılmış, telefonu Huawei olup da bu sorunu yaşayan var mı ya da bir çözümü var mı?
    2. WhatsApp ta aynı kişiden gelen birden fazla mesaj için bildirim kısmında sadece son mesajı mi görüntüleyebiliyoruz sadece? Öncekilere bakamıyorum.

Şimdiden teşekkürler.
    1. Sorun Xiaomi'de düzeldi. Artık telefonumda bir sorun yok hava durumu kusursuz çalışıyor. 2. soruna gelecek olursa kaslında bu bir sorun değil. Whatsapp'dan peş peşe bildirim gelince bir sağ ekrana kaydırın (yani farklı bir ekrana geçin veya ana ekran tuşuna basın) dah asonra yeniden sola kaydırıp bildirimler ekranına gelin tıklayınca hepsini gösteriyor.

• Evet dostlar alamaz diyenlere inat Samsung Amerika da ekg için FDA onayı almış. 23 ünde bir güncelleme ile GW3 ve GWA2 bu özelliği kullanmaya başlayacak diyor haber. Hayırlı olsun.https://mspoweruser.com/samsung-galaxy-watch3-samsung-galaxy-watch-active2-ecg/

• aliytrklkmz kullanıcısına yanıt
    Cevap için sağolun hocam hava durumu benim de düzeldi anlık bir problemmiş.

2.sorum için;

Dediğiniz şey farklı kişilerden gelince oluyor fakat aynı kişiden mesaj sadece son mesajı görüyorum ve o kişinin kaç mesaj attığını bile göremiyorum. İnceleme videolarında gelen mesaj böyle görüntüleniyor.

Benimkinde ise böyle

Sizinki nasıl gözüküyor? Buna ek olarak sizin telefonunuz sanırım Xiaomi, saatinizde "Mesajlar" uygulaması var mı?

• Arkadaşlar telefonu Samsung olmayanlara soruyorum?

Saatinizde "Mesajlar" uygulaması önyüklü olarak geldi mi? Ben de gözükmüyor ve sanırım olmadığı için tüm mesajları görme konusunda sıkıntı yaşıyorum.
  • k_koray K kullanıcısına yanıt
    Mesajlar uygulaması maalesef yok. Bende de incelemedeki gibi.
  • aliytrklkmz kullanıcısına yanıt
    Peki ben de niye böyle bir fikriniz var mı? Herhangi bir ayar mi gerekiyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: k_koray

Peki ben de niye böyle bir fikriniz var mı? Herhangi bir ayar mi gerekiyor?
    Uygulama yüklü olarak gelmiyor. Çözüm yolu olarak nextsms gibi ayrı bir uygulama kullanabilirsiniz anca ya da saat arayüzünde sms simgesi olan bir arayüz seçerseniz, arayüzdeki simgeye tıklayınca da mesajlar uygulaması açılıyor. Fakat tüm mesajları orada da göremiyorsunuz. Yani kesin tek çözüm yolu farklı bir sms uygulaması kullanmak (Tabii hem telefon uygulaması düzgün çalışan hem de saat uygulaması olan seçenek 1-2 tane maalesef)
  • k_koray K kullanıcısına yanıt
    Gelen mesaja dokunduğumuz zaman kaç mesaj atılmışsa hepsini görebiliyoruz

• Problem çözüldü sanırım telefonumun sürümü Android 6, sürümü Android 10 olan bir telefonda denedim o zaman incelemedeki gibi gözüktü, android versiyonum eski kalmış o yüzden şu an sadece son mesajı görebiliyorum.

Yardımlarınız için teşekkür ederim

• mrtaksy kullanıcısına yanıt
    Alamaz diyenler boş yapıyor usta. Türkiye'ye de gelecek ama zamanı kestiremiyoruz maalesef. Onlar sadece elma seviyor. Ekşi elma..

• Bizim ülkemize ne zaman gelecek bakalım bu güncelleme

• 
Sayfa: önceki 263264265266267
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.