Şimdi Ara

Samsung Galaxy Watch Active 2 [ANA KONU] (264. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.084
Cevap
121
Favori
432.311
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 262263264265266
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ABD bölge kodlu cihazlara Tizen 5.5 henüz gelmedi, Kore bölge kodunda Türkçe dil desteği var mı acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar nasıl ekg ile tansiyonu ekleyebılırım saaati aldım. Nasıl ekleme olcak. Beceremedim

• quote:

Orijinalden alıntı: -SYL-

Çok teşekkür ederim hocam, galiba watch 3 e kayacağım. Sensör yönünden de daha yenilikçi olması cezbediyor:)
    Şimdiden hayırlı olsun :) Güle güle kullanın.
  • uyguna_iphone kullanıcısına yanıt
    https://www.youtube.com/watch?v=11lvEJWdzMY&feature=youtu.be

bu video da ayrıntılı anlatıyor ayrıca videonun ayrıntısındaki apk dosyaları telefona videodaki gibi yükle ve çalıştır
    Not: benim telefonum samsung a50 tansiyon programı sorunsuz çalışıyor ekg yi hiç çalıştırdım ve de tansiyon ölçümünden memnunum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efem-35 -- 21 Eylül 2020; 12:7:5 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • efem-35 kullanıcısına yanıt
    Siz yapabıldınızmı ben berecemedim. İphone kullandıgımm ıcın olabılırmı? Teamdan aksam yardım etsen cok dua ederim

• efem-35 kullanıcısına yanıt
    Ayrıca tizen 4.07 sürümü var bende ondanmı olmuo

• Antrenmanlardaki koçun sesini türkçe ayarlayabiliyor muyuz ? yoksa sadece Ingilizce mi acaba ?
  • Arkadaşlar merhabalar.
    2 senedir mi band 3 kullanıyorum. Biraz daha akıllı saat tarafına geçmek istediğimden ve Samsung telefon kullanmamdan Watch Active 2 gözüme çok çarpıyor. Hem kasası ve universal kayış desteği olması gayet güzel.

Kullanan arkadaşlar özellikle uykuda, spor yaparken ve denizde kullanımı hakkın da düşüncelerini paylaşırsa sevinirim.

Sanırım saat çıkalı 1 sene oldu ve 2021 başlarında da Active 3 çıkacak deniyor. Beklenir mi sizce?

Şuan maximum uygulamasın da 1479₺

• FlightClub kullanıcısına yanıt
    Ben uyku analizinden ve spor yaparken kullanımından çok memnunum. Çok yüzen biri değilim ama bu yaz bir kaç defa denizde test etme şansım oldu. Yüzerken yüzmeyi otomatik algıladı.

• erditepe E kullanıcısına yanıt
    Peki hocam alüminyum ve çelik kasanın tuzlu suda kullanımında farklar olur mu? Yani

Bir de yorumlar da genel de paslanmaz çelik tavsiye edilmiş o kadar vermeye değer mi?

• FlightClub kullanıcısına yanıt
    Tuzlu suya sokmanın kasa ile bir ilgisi yok. Çelik kasa olmasının çarpmalarda dayanıklılık olarak daha iyi olduğu bir gerçek. Alüminyum kullanırken biraz daha dikkatli olmak gerekiyor ama bu demek değil ki alüminyum kasa dayanıksız. Bütçeniz yetiyorsa çelik almanızı öneririm yoksa alüminyum da her türlü tatmin eder. Bir tavsiye eğer alüminyum siyah alacaksanız o renk siyah değil koyu lacivert bilmenizde fayda var 🙂

• Arkadaşlar merhaba,

Ben saati almayı düşünüyorum, 3 tane sorum olacak.

1. Telefonum Huawei, bazı yerlerde bağlantı sıkıntısı yaşadıklarını okudum, böyle birşeyle karşılaşan var mı?

2. Facer uygulamasında bir çok arayüz mevcut bunlar sorunsuzca kurulabiliyor mu? Şarj süresini çok etkiliyor mu? Aktif kullanan arkadaşlardan yorum bekliyorum.

3. Şu an Media Markt ta alüminyum ile paslanmaz çelik arasında 300 TL fark var, paslanmaz çelik almak bana ne avantaj sağlar? Alüminyum çabuk mu soyuluyor?

Şimdiden teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi k_koray -- 22 Eylül 2020; 8:51:39 >
  • k_koray K kullanıcısına yanıt
    Merhaba.Telefonum Huawei P10,hiç bir sıkıntı olmadan 1 yıldır kullanıyorum. Facer'da istediğim her saat yüzünü kullanıyorum.
    Şarj süresi 2-3 gün arasında dolaşıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ademis -- 22 Eylül 2020; 8:41:45 >
  • Teşekkürler hocam cevabın için, mesajı düzenledim bir soru daha ekledim o konu hakkında fikrin var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi k_koray -- 22 Eylül 2020; 8:53:26 >
  • Arkadaslar iphone kullancısıyım telefona nasıl tansiyon ekg yuklerım? Videolarda aynısını yapıorum ama olmuyor

• Arkadaslar diğer bir sorumda telefondaki tüm kişileri saat göstermiyor yani biri aradıgında saatte isim çıkmıyor numara cıkıyor sadece onu nasıl çözeriz

• k_koray K kullanıcısına yanıt
    Rica ederim.
    Nazar değmesin,benim herhangi bir soyulma vs olmadı.tabi çelik tercih meselesi ; imkan varsa daha sağlam olsun diyorsanız 300 tl fazla değil bence

iphone ise muhtemelen yükleyemezsin. çünkü telefona apk dosyası yüklemen gerek. apk dosyası da iphone'na yüklenemeyeceğine göre başarılı olamazsın maalesef. tabi ileride iphone uyumlu bir yöntem çıkarsa o zaman anca.
  • freecroww kullanıcısına yanıt
    Androidden yükletip sonra iphone ile eşleştirsem olmaz ddmi

olmaz çünkü ekg grafik sadece telefonda gözüküyor. saatde ise ekg'ende sorun olup olmadığını yazıyor. dolaysıyla android telefonu yanında taşıman lazım sonucu görebilmek için.
  • 
Sayfa: önceki 262263264265266
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.