Şimdi Ara

Samsung Galaxy Watch 1 [ANA KONU] (89. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.603
Cevap
70
Favori
138.103
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8788899091
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ARKADAŞLAR ÇOK ACİL YARDIMINIZA İHTİYACIM VAR. YAKLAŞIK 1 AYDIR ORJİNAL ŞARJ ALETİ HATASI ALIYORUM. VE HİÇBİR ŞEKİLDE TEK SEFERDE 25 LİK DİLİMDEN FAZLA ŞARJ ETMİYOR. ISINMA HATASI ORJİNAL ŞARJ CİHAZI KULLANIN HATASI VS VERİYOR. ASLINDA 5V 0.7A CİHAZ KULLANILMALIYMIŞ 1A şarj kafası ile tek seferde %35-40 şarj artımını yakaladım. Bu arada wireles şarj orjinal değil. Sanırım güncellenemeden sonra bu sıkıntı başladı. Ne yapabilriim acaba?
    Samsung Galaxy Watch 1 [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bloodfish83 -- 28 Haziran 2019; 13:45:36 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bloodfish83 B kullanıcısına yanıt
    Sanırım çaresi yok.daha doğrusu çaresi orjinal ürün kullanmak.
    Adamlar samsung members da uyari yayinlamıslar.artık bir sekilde cakma ürünleri engelleyecekler anlaşilan.

• Merhaba, ben de bir akıllı saat alma düşüncesindeyim. Telefon olarak iPhone kullanıyorum. Samsung tipi saat istememin sebebi, kendimize göre tema ayarlayıp tarza göre tek saat kullanmak. IOS tarafında kullanılmayan özellikler oluyor mu, tavsiye eder misiniz? Yoksa direkt Apple Watch mu alayım?
  • Asetil Co A kullanıcısına yanıt
    iphone kullanıyorsanız apple watch 3 veya 4 alın, diğerlerine bakmayın bile. gerçekten çok başarılı olmuş özellikle apple watch 4. kalp atışı ölçümü bütün saatler arasında açık ara en iyisi. iphone kullanıyor olsam ben onu alırdım. apple watch aldım geçenlerde, hiç memnun kalmadım ve iade ettim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • burcink kullanıcısına yanıt
    saçmaladı derken ne gibi mesela örnek verirmisiniz kontrol amaclı

• coupe96 kullanıcısına yanıt
    Alırsam 3 alabilirim. Amerikadan tanıdık getirecek ve aralarında $120 var. Bu ürünleri birisi yanında getirirken gümrük vergisi alınıyor mu? Biliyor musunuz?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • arkadaşlar aod özelligi kaldırıldı mi artık yani telefondaki gibi basit saat arayuzu vardı sanki fronteirlarda telefondaki gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: cumur

servisle bi görüşün derim ben saati sıfırlamanız yeterliydi telefona yazık yani onca şeyi bidaha yükle ayarla zaman kaybı telefonunuz hangi model telefonla alakalı olabilir mi
    Telefonu sıfırlamam sorun değil onca uygulama tekrar kendi yükleniyor şifreler bile otomatik sanki hiç sıfırlamamış gibi kullanıyorum saat canımı sıktı sadece xaomi mi 6 kullanıyorum bu arada
  • cloder kullanıcısına yanıt
    ozaman telefon ile alakalı olabilir hocam ben samsung telefon ile kullanıyorum genelde farklı telefonlarda bu tarz sorunlar olabiliyor farklı bir telefon da deneyin derim servise vermeden önce

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cumur -- 28 Haziran 2019; 21:55:2 >
  • Asetil Co A kullanıcısına yanıt
    yolcu yanında sıkıntı olmaz.
  • cloder kullanıcısına yanıt
    ben sıfırlayarak sorunu çözdüm. ama yedeği geri yüklemedim. sıfırdan uygulama ve arayüzleri tekrar yükledim.
    bu arada baya sorunlu oldu. xiaomi'nin play store saçmalıkları sebebiyle galaxy wearable uygulamasını dışardan kurdum. bir türlü eşleştirmeyi yapamadı. telefonu bile sıfırladım. şans eseri bir başka denemede kurulumu yaptı. tizen ve android'de sorun bitmiyor.
  • keremalp kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun. Kalitesi nasıl? Ringke yerine tercih edilebilir mi? Bir de 2. resimdeki saatin adını yazar mısınız?

• 2.resimdeki arayüz adı. salih2
    Bezel gerçekten güzel ve kaliteli.ringke yi gormedim ama pek fark olacagını zannetmiyorum.birebir boyutlanıp biçimlendirilmiş.5 saniyede takılıyor.
    Ben suya sokmuyorum.yuzmede kullananların alması pek mantıklı gelmiyor bana.

• Gaudi G kullanıcısına yanıt
    Aynı sorun bende de var, lutfen yardımcı olan birisi olabilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cumur

saçmaladı derken ne gibi mesela örnek verirmisiniz kontrol amaclı
    Evde oturturken “böyle devam edin” 1000-1001-1003 adim saymaya başladı.

Günlük başlarda ortalama 20-30 kat sayısı olurken 150-200 kat sayısına çıkmaya başladı.

Altı metre 950m yükseklikte olan yujksekligi bilinen fabrikamızda sürekli 2200 metre ölçüyor.

Deniz seviyesinde tatile gittiğimizde -110 m ölçüyor.

Defalarca sıfırladım ve de yazılımı guncelledim düzelmedi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    telefonun gps i açık olmasına dikkat ettinizmi, yani hem telin hem saatin gps i açık olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bozkan23 -- 29 Haziran 2019; 13:24:26 >
    evet otururken sayması ve katlar aşırı anormal durum fakat şöyle de bisey var bazen sürekli tekrar eden kol hareketleri spor yapıyor olarak algılanıyor geçen gün sürekli aynı el ile kuru yemiş yerken bana kürek çekiyorsunuz dedi iptal ettim mesela bidaha sormadı komik bi durum sonra fark ettim kol aşağı-yukarı sürekli hakaret yapınca kürek algıladı mesela

• Benim ekran bazen mavi oluyor arkadaslar kapatıp acınca düzeliyor sizce sebebi nedir?

• __Nikolaus__ kullanıcısına yanıt
    Saat modelinizin renk ayarları vardır ekrana çift tıkladıkça değişir.

• 
Sayfa: önceki 8788899091
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.