Şimdi Ara

Samsung Galaxy Watch 1 [ANA KONU] (109. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.603
Cevap
70
Favori
138.097
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 107108109110111
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ekran yanması ,surekli en yüksek parlaklıkta ve sabit görüntü durumunda oluşuyor.ne s3 frontier nede galaxy watch kullanıcıları içinde böyle birsey yaşayan duymadım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynen valla.
    Her zaman söyluyorum.sadece ucube kasası bile apple watch almamak için makul bir sebep.

• 2. resimdeki saat arayüzünün ismini paylaşırsanız sevinirim, çok cool duruyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bozkan23 -- 21 Ağustos 2019; 22:29:13 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bozkan23

2. resimdeki saat arayüzünün ismini paylaşırsanız sevinirim, çok cool duruyor
    Jeweler Aurum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tüm sensörler açık yoğun kullanımda 1 günü rahat çıkaran cihaz dün gece 100% şarjla iyi geceler modunda 4.5 saat sonra pili sıfıra indirmiş. Alalı 3 gün oldu ilk şakasını yaptı, tekrarlamaz umarım
  • Arkadaşlar ben de aranıza katıldım. Saat güzel iphone ile kullanıyorum. Bildirimler geliyor konuşma yapılıyor ancak su hatırlatıcı ya veri girişi yapamıyorum (200 ml su içtim gibi)

Acaba huawei p20 pro ile sorun yaşarmıyım. Kısaca huawei telefonlarla uyumu nasıl. Bilen varsa yazarsa sevinirim.
    Tesekkürler

• arkadaşlar galaxy watch saatimin şarjı bittikten sonra açamıyorum

sürekli rebooting de takılıyor. kapanıyor sonra. ne yapılabilir

• Bu sabah yaşadım aynı sorunu şarjda bıraktım kendi kendine doldurup açıldı.
  • Beyler bu Galaxy watch un fiyatı düşmez mi ya..kaç gündür bakıyorum hep 2000 TL min. Fiyatı.. bekliyim mi yoksa alıp geçeyim mi? Fiyatı da artarsa üzülürüm açıkçası..ayrıca watch 2 de çıkacak gibi değil duyum alan falan var mi?

• 46 mm dün elime ulaştı. İlk izlenim olarak ödediğim parayı fazlasıyla hakettiğini düşünsem de harekete duyarlı ekran aydınlanmasının apple watch kadar stabil çalışmadığını düşünüyorum. Bir de gönül isterdi ki LTE versiyonu ülkemizde kullanılabilseydi de telefona bağımlılığımız azalsaydı, zira bluetooth bağlantısı çok kısıtlı mesafe tanıdığı için bir takım telefon fonksiyonlarını saatten yönetmenin pek de bir esprisi kalmıyor.

• Bir de arkadaşlar, herhangi bir whatsapp bildirimi gelmeden saat üzerinden istediğimiz vakit whatsapp mesajı göndermenin bir yolu var mı?

• jjbraddock kullanıcısına yanıt
    WhatsApp bildirimleri geliyor dimi abi saate

• msimsek93 M kullanıcısına yanıt
    Evet geliyor.

• Daha önce de benzer bir şey sorulmuş ama cevap alınamamış.
    Acaba telefon ile saat aynı Wi-fi'a bağlı iken, bluetooth bağlantısı kesilse de cihazlar iletişim içinde kalabiliyor mu?
    Cevap evet ise yardımcı olabilir misiniz? Ben uygulayamadım da.

• jjbraddock kullanıcısına yanıt
    wifi ve bluetotha bağlıyken bluetooth kapanınca ya da uzaklaşarak kesilmesine neden olursanız wifi den uzak bağlantı yapar ve kısıtlı olarak yine bağlı kalırsınız, mesela normal mesaj alıp cevap yazabilirsiniz, bildirimler gelmeye devam eder fakat konuşmaya cevap verip konuşamazsınız, sizi arayan telefonu kapatınca cevapsız olarak bildirim gelir saate sadece, aynı wifi olmasıda gerekmiyor, dünyanın herhangi bir yerinde saat wifiye bağlı ise uzak bağlantı yapabilirsiniz, wifi otomatikte ise aynı anda buluetoth ve wifi bağlanmaz, bluetoth kopunca wifi devreye giriyor, normal olarak açıksa ikisi birden aynı anda bağlanır, bu seçenekte enerji tasarrufu için yapılmış

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar
    1.sorum huawei mate 20 pro ile kullanabilir miyiz
    2. Sorum saatte nefes alma hedefi su içme hedefi vb
    Hedefler ayarlıyorum ancak gün içinde hiçbir uyarıda bulunmuyor bunun nedeni ve çözümü nedir
    Tesekkürler

• bozkan23 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim.

• 
Sayfa: önceki 107108109110111
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.