Şimdi Ara

Samsung Galaxy Watch 1 [ANA KONU] (184. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
4.603
Cevap
70
Favori
138.096
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 182183184185186
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Son sürüm senin gönderdiğin. Sam mobile en son 8 ay önce güncellemiş sayfayı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Huawei mate 20 lite telefonum var ve sürekli kopma yaşıyorm vat mo böyle bşy yaşayan daha önce. Active 2 de aynı skntı vardı cihazı sattım watch aldm drğişen bşy yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sametbaggio

Huawei mate 20 lite telefonum var ve sürekli kopma yaşıyorm vat mo böyle bşy yaşayan daha önce. Active 2 de aynı skntı vardı cihazı sattım watch aldm drğişen bşy yok.
    Huawei'ler tüm bluettoth ürünler ile aynı sorunu yapıyor. Hrkes şikayetçi. Telefonlarda bir sorun var herahlde.
  • imotep İ kullanıcısına yanıt
    Yurt dışı sitesinden is alınıyor ve modeli makamı x2

• sametbaggio kullanıcısına yanıt
    Ayarlar > uygulamalar > uygulama başlatma seçeneğine gidin ve Samsung uygulamalarını manuel yönetmeye alın düzelir hocam.

• Anlayamadım

Pardon telefonun kelime tamamlayıcısı saçma sapan yazmış. Yurt dışı sitesinden mi alınıyor ve marka x2, x7 mi.

• Hayır yok. Bu sayfaya giriyorsunuz hangi ülkede yaşıyorsanız seçip size kupon kodu veriyor. Verilen kupon kodunu galaxy wearable da kupona kaydetiyorsunuz. Ücretli olan tema kupon kodunu uygulayınca ücretsiz olup indiriyorsunuz. Galaxy wearable üzerinden

• Samsung Galaxy Watch 1 [ANA KONU]

Samsung Galaxy Watch 1 [ANA KONU]

Samsung Galaxy Watch 1 [ANA KONU]

MD221

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi imotep -- 27 Mart 2020; 18:0:37 >

Sağol hocam yükledim
  • ziondasonisyan kullanıcısına yanıt
    Deniyim hocam teşekkürler bilgi için

• evet malesef tek çare telefonun dilini ingilizce yapmak ben o şekilde çözdüm

• quote:

Orijinalden alıntı: cumur

evet malesef tek çare telefonun dilini ingilizce yapmak ben o şekilde çözdüm
    Telefonum Samsung marka.
    Telefon dilini İngilizce yapınca kişiselleştirme servisi normale dönüyor ve İyi geceler modu çalışıyor, doğru mu?

• aynen öyle şu an ben sorunu bu şekilde çözdüm güncelleme ilk geldiği zaman da gerideki sayfalarda paylaşmıştım bu durumu

• quote:

Orijinalden alıntı: cumur

aynen öyle şu an ben sorunu bu şekilde çözdüm güncelleme ilk geldiği zaman da gerideki sayfalarda paylaşmıştım bu durumu
    Dönüş için teşekkür ederim. İyi akşamlar.
  • Xiomi mi 9t telefonum var, çok arama yaptım ben dahil Türkiye ve dünyada Xiaomi telefonlar ile Galaxy watch arasında neredeyse herkes bildirim sorunu yaşamış özellikle işletim sistemi android 10 olan telefonlarda.
    saati yeni aldım ve sorunsuz kullanıyorum, sorun yaşayanlar aşağıdaki adımları takip etsin.

1- Galaxy wearable+Galaxy watch plugin+Samsung accesory service e tüm izinleri verin, pil sınırlandırmasını kaldırın, otomatik başlatma seçeneğini aktif edin
    2- telefon dilini ingilizce yapın ve ayarlardan şu sırayı takip edin; Settings > System App Settings > Security > Boost speed > Lock apps > burada Galaxy Watch Plugin + Samsung Accessory Service.

İşe yaradıysa beğenin öne çıksın

• DedemZenciydi kullanıcısına yanıt
    Konuya mesaj olarak en sona yazmıştım ama size yanıtın bildirim gelmesi için size de yanıt olarak kopyalıyorum;

1- Galaxy wearable+Galaxy watch plugin+Samsung accesory service e tüm izinleri verin, pil sınırlandırmasını kaldırın, otomatik başlatma seçeneğini aktif edin 2- telefon dilini ingilizce yapın ve ayarlardan şu sırayı takip edin; Settings > System App Settings > Security > Boost speed > Lock apps > burada Galaxy Watch Plugin + Samsung Accessory Service seçin.

• Telefon dilini İngilizce yapmadan da oluyor boşuna İngilizce yapmaya gerek yok Samsung Galaxy Watch 1 [ANA KONU]

• 
Sayfa: önceki 182183184185186
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.