Şimdi Ara

Samsung Galaxy W - Sony Ericsson Xperia Neo V

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
363
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ben bu telefonları forumdan, çeşitli yerlerden bayağı araştırdım. Bu telefonlar hakkında sorularım olacak. Samsung Galaxy W'nun internet hızı 14.4 Mpbs, Sony Ericsson Xperia Neo V'nin internet hızı ise 7.2 Mpbs. Peki bu 14.4 Mpbs'lik hızı Türkiye'deki telefon şebekeleri sağlayabiliyor mu? SE Xperia Neo V ics kullanıyor. Bu ics çok ahım şahım bir şey mi? SG W işlemcisi 1400 MHz, SE Xperia Neo V işlemcisi 1000 MHz. Bu fark, performans olarak fark ediyor mu? Bir de Neo V'ye overclock yapınca 1800 MHz oluyormuş ama çok çabuk şarjı bitiyor ve çok çabuk ısınıyor diye duydum. Samsung Galaxy W genel olarak Neo V'den üstün özelliklere sahip olduğu için bu telefonu düşünüyorum. Ancak internet performansı çok fark etmiyorsa, şu overclock olayı basitse ve sağlamsa, ics de güzelse kesinlikle Neo V'yi seçerim.

Teşekkürler

• Overclock işi o kadar kolay deildir. Acayip bir soğuk ortam gerektirir. Galaxy W'yi fabrikada OC'leyip getiriyorlar. Bu yüzden iyi. Performansları arasında tabii ki fark oluyor. 2 seneye kadar avea , vodafone hızlarını 10 mbps 'ye çıkartır diye umuyorum Turkcell 11 mbps sanırsam. Bu yüzden 3-4 sene kullancaksan ve internette takılcaksan Galaxy W derim ben. Neo V donanımsal problemleri epey var diye duydum ama kullanmadığım için yorum yapmayacağım. Galaxy W kullanıyorum gayet memnunum telefon iyi hızlı ancak ara sıra donma yapıyor ki her telefonun yapacağı donmalar ne de olsa İOS kadar stabil değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lalalalupsixD

Overclock işi o kadar kolay deildir. Acayip bir soğuk ortam gerektirir. Galaxy W'yi fabrikada OC'leyip getiriyorlar. Bu yüzden iyi. Performansları arasında tabii ki fark oluyor. 2 seneye kadar avea , vodafone hızlarını 10 mbps 'ye çıkartır diye umuyorum Turkcell 11 mbps sanırsam. Bu yüzden 3-4 sene kullancaksan ve internette takılcaksan Galaxy W derim ben. Neo V donanımsal problemleri epey var diye duydum ama kullanmadığım için yorum yapmayacağım. Galaxy W kullanıyorum gayet memnunum telefon iyi hızlı ancak ara sıra donma yapıyor ki her telefonun yapacağı donmalar ne de olsa İOS kadar stabil değil.

Herhalde Samsung Galaxy W alacağım. Peki ics olmaması kayıp mıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Phantaso61

quote:

Orijinalden alıntı: lalalalupsixD

Overclock işi o kadar kolay deildir. Acayip bir soğuk ortam gerektirir. Galaxy W'yi fabrikada OC'leyip getiriyorlar. Bu yüzden iyi. Performansları arasında tabii ki fark oluyor. 2 seneye kadar avea , vodafone hızlarını 10 mbps 'ye çıkartır diye umuyorum Turkcell 11 mbps sanırsam. Bu yüzden 3-4 sene kullancaksan ve internette takılcaksan Galaxy W derim ben. Neo V donanımsal problemleri epey var diye duydum ama kullanmadığım için yorum yapmayacağım. Galaxy W kullanıyorum gayet memnunum telefon iyi hızlı ancak ara sıra donma yapıyor ki her telefonun yapacağı donmalar ne de olsa İOS kadar stabil değil.

Herhalde Samsung Galaxy W alacağım. Peki ics olmaması kayıp mıdır?

Elbette kayıptır ancak Ram yetmezliği sıkıntısı yaşarsınız bence.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.