Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY W | ANA KONU (905. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.133
Cevap
101
Favori
1.258.253
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 903904905906907
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Telefonların bu kadar kasmalarının sebebi
    uygulamaların guncellendikçe daha fazla yer kaplamaları ve boyutlarının büyümesi
    Ben de kullandım ilk sene bit şey yoktur
    Sonra şişmeye basladı
    Custom rom atınca cihaz rahatlıyordu
  • arkadaslar soyle mobil oyun (yani fps, tower defence degil de atiyorum jetpack joyride gibi) olarak tavsiye edebileceginiz bir oyun var mi? genel tarzlar olabilir ama icinde biraz aksiyon olsun:)

telefon one of a kind romlu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • vatan zenfon 2 nin gümüş rengini gelmesini bekliyom gelsin bunu babam verip ona devam etcem aklınız varsa zenfon 2 alın kurtulun bu telefondan cm11 son versiyon kullanıyom arconun en performanslı rom belki yine kasma yine kasma arama ekranında kasma oluyor be face swarm twiter bide namaz vakti pro yüklü kasıyor ya çok saçma geliyor bana
  • quote:

Orijinalden alıntı: srdrerkoc

Arkadaşlar şimdiye kadar kullandıklarımın en serisi ve en özelliklisi Rom-CM9-super-SystemUI-v2 idi. sürüm 4.0.4 Şiddetle tavsiye ederim. Telefona yeni bir can geliyor sanki.

Allah razı olsun :) telefon uçuyor resmen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba. Bende wonder kullanıcısıyım 4 yıldır. Daha önce evin içerisinde full wifi çeken telefon şimdi sadece modeme çok yaklaşınca çekiyor. Evde herkes Samsung kullanıyor onlarda sorun yok. Benim telefon görmüyor wifiyi format attım rom attım orjinal romda da aynı. En son cm9 yükledim o da aynı. Wifi kanallarını denedim tek tek aynı. Acaba sorun nerdedir ? Benim telefonda wifi ayarlar mı değişti ? Statik ip denedim o da olmadı.
  • Erdinç Çelik kullanıcısına yanıt
    sorun yazılımda değil de donanımda gibi görünüyor.

• telefon "artık daha fazla gidemem, sen beni bırak yoluna devam et" dedi. Bakalım, yeni model aramaya başladık
  • Bugün telefon kapandı, sürekli açılıp kapanıyor artık benimle olan yolculuğunun sonuna geldi sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: TeKNoYDN

Bugün telefon kapandı, sürekli açılıp kapanıyor artık benimle olan yolculuğunun sonuna geldi sanırım

Önce telefonu download modda bir açmaya çalış, olmuyorsa:

https://www.youtube.com/watch?v=ZjcucJDzfmk

burada gördüğün şekilde telefonu aç, güç tuşunu temizle. O da olmuyorsa artık...

• quote:

Orijinalden alıntı: pelerinli

quote:

Orijinalden alıntı: TeKNoYDN

Bugün telefon kapandı, sürekli açılıp kapanıyor artık benimle olan yolculuğunun sonuna geldi sanırım

Önce telefonu download modda bir açmaya çalış, olmuyorsa:

https://www.youtube.com/watch?v=ZjcucJDzfmk

burada gördüğün şekilde telefonu aç, güç tuşunu temizle. O da olmuyorsa artık...

bu dediklerini dün yapmıştım video bile aynı

• TeKNoYDN kullanıcısına yanıt
    o zaman tavsiyen ne hocam yeni telefon hakkında, seninle aynı durumdayız çünkü

Ben bazı şeyleri beğenmediğimden dolayı mate 8'i en azından özellikleri kesinleşinceye kadar beklerim, ondan sonra bir daha piyasayı koklayacağım
  • quote:

o zaman tavsiyen ne hocam yeni telefon hakkında, seninle aynı durumdayız çünkü

Ben bazı şeyleri beğenmediğimden dolayı mate 8'i en azından özellikleri kesinleşinceye kadar beklerim, ondan sonra bir daha piyasayı koklayacağım

lg g4 düşünüyorum fiyatu biraz düşse :(
  • TeKNoYDN kullanıcısına yanıt
    ya hocam aslında bende düşündüm ama g3'ü incelerken benim kullanım senaryolarımda o ısınmayı ve pildeki verimsizliği gördüm ya, kim bilir abisi neler yapar dedim

konu açtım hocam bu konuları konuşmak ve artık şu meseleyi bir bağlamak için, istersen burayı kirletmeden ya pmleşelim ya da o konudan devam edelim
  • quote:

ya hocam aslında bende düşündüm ama g3'ü incelerken benim kullanım senaryolarımda o ısınmayı ve pildeki verimsizliği gördüm ya, kim bilir abisi neler yapar dedim

konu açtım hocam bu konuları konuşmak ve artık şu meseleyi bir bağlamak için, istersen burayı kirletmeden ya pmleşelim ya da o konudan devam edelim

konuya yazarım hocam tamamdır

• yakınlarda wonder satan oldu mu. ikinci eli ne eder bu telefonların

• Valla fazla etmez 100 - 150 TL verirlerse gene iyi

Ben liseye giden yegene verdim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TiSKE -- 18 Eylül 2015; 17:08:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TiSKE

Valla fazla etmez 100 - 150 TL verirlerse gene iyi

Ben liseye giden yegene verdim..

Aynen öyle çok para veren olmaz.

Bu arada yegene iyilik mi yapmışsınız kötülük mü bilemedim
  • 2 senelik birliktelikden sonra ip5s geçdim çok cile çekdirmiş ip5s geçince anladım sizde kendinizi üzmeyin en kısa sürede ya s6 note 4 5 lg g4 falana alın yada ip 5 5s 6 6s artık hangisine bütçeniz yeterse alın tavsiyem 6s alın önümüzdeki 4 sene kafanız rahat olur
  • benim pazartesi günü tam 3 yıl olacak telefonu alali. fiyatina göre güzel telefondu bence. ama yakında çocuk geliyor o yüzden kamerası güzel bir telefon almak istiyorum onun resimlerini çekmek için :)
    benim yeğenlerin telefonu benimkinden iyi bunu begenmezler :)

• yaklasik olarak dorduncu seneme giriyordum telefonla. artik degistirme zamani geldiydi dedim, arastirmalarima baslarken telefon "sen beni kovamazsin, ben istifa ediyorum" dedi. Yapamayacagim sekilde guc tusu bozuldu. Ben de arayisa giristim, gerek emanet telefon kullanmamdan gerek de dolarin belirsizliginden dolayi note 4e gozumu kararttim ama aldim.

yine de cok sevdigim telefonumla ilgili yardim icin hep buradayim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 903904905906907
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.