Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY W | ANA KONU (371. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.133
Cevap
101
Favori
1.258.253
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 369370371372373
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mobilecom

Bende de 2-3 günde bir reset atma olayı oluyor gibi, dün denk geldim şansa, baktım kapatıp açtı kendini cihaz.

kardeş
    açıp kapanma sonrasında pin kodu istiyor değil mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ölü ozan

beyler
    bu alete hazfıza kartı takmasak da her bişeyi kendi belleğine yüklesek nasıl olur ? zaten angry bird dışında oyun oynamam, film müzik vs. de yüklemeyecem...

iyi güzel olur da madem onları yapmayacaksın niye Galaxy W aldın ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: atakan153

Ee o zaman rootlamadan ben hafiza kartini kullanamayacakmiyim .s

Arkadaslar teledonu dun aldim bilmiyorum yardim edermisiniz nasil kulancam hafizayi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: satanpist

Bugün kız arkadaşıma bu telefondan aldık tavsiye edebileceğiniz güzel kapaklı kılıf ve ekran koruma jelatini ala bileceğim site varmı:=?

Site bilmiyorum da Ankara Demetevler de bildigim bir yer var silikon kılıf ve ekran jelatini bulunabilir

• Arkadaslar hafiza kartinda olanlari nasil gorcem ben

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Arkadaslar hafiza kartinda olanlari nasil gorcem ben

Dosyalarımdan external_sd yazan klasöre tıkla. Taktığınız harici hafıza kartındakileri görebilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: mylord92

quote:

Dosyalarımdan external_sd yazan klasöre tıkla. Taktığınız harici hafıza kartındakileri görebilirsiniz

Tesekkur ederim peki az once pc ye bagladim telefonu telefon hafizasinda sanirim real football var 500 mb android klosorunde galiba o android klosorunu hafiza kartina atsam birsey olurmu ?

• Tesekurler
    1) peki ben simdi real football yukledim 500 mb galiba telefon hafizasindaki android klasorunde orda degilse nerededir
    2) o android dosyasini falan hafiza kartima atsam sorun cikarmi

• Arkadaşlar bu sabah telefonu sarjdan aldığımda %100du 16dk internet takildim (ekran isigi sonuna kadar kısık, arkada çalışan uygulama yok) şarj %95e düştü bu mantıkla ben hiçbirşey yapmasam 300dk int takilicam 5 saat falan. Bu telefonun normali bumudur daha yeni aldim 2kere full sarj edildi bide sarjdayken internete falan giriyorum onlar neden olabilirmi bukadar az dayanmasına ?

• quote:

Orijinalden alıntı: atesoku1453

Arkadaşlar bu sabah telefonu sarjdan aldığımda %100du 16dk internet takildim (ekran isigi sonuna kadar kısık, arkada çalışan uygulama yok) şarj %95e düştü bu mantıkla ben hiçbirşey yapmasam 300dk int takilicam 5 saat falan. Bu telefonun normali bumudur daha yeni aldim 2kere full sarj edildi bide sarjdayken internete falan giriyorum onlar neden olabilirmi bukadar az dayanmasına ?

hocam benim kanaatim telefonu kullandıkça şarj süresi artıyor yani 1ay sonra %20 falan daha uzun gdiyor şarj size önerim Pil+ uygulamasını yükleyin bataryayı kalibre edin orada size telefonla örneğin 15dk oyun oynama 1saat müzik gibi kalan şarjınız la neler yapabileceğinizi gösteriyor ona göre önlem alırsınız.Şarj için yapacak birşey yok malesef.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AeonFlux™

quote:

Orijinalden alıntı: atesoku1453

Arkadaşlar bu sabah telefonu sarjdan aldığımda %100du 16dk internet takildim (ekran isigi sonuna kadar kısık, arkada çalışan uygulama yok) şarj %95e düştü bu mantıkla ben hiçbirşey yapmasam 300dk int takilicam 5 saat falan. Bu telefonun normali bumudur daha yeni aldim 2kere full sarj edildi bide sarjdayken internete falan giriyorum onlar neden olabilirmi bukadar az dayanmasına ?

hocam benim kanaatim telefonu kullandıkça şarj süresi artıyor yani 1ay sonra %20 falan daha uzun gdiyor şarj size önerim Pil+ uygulamasını yükleyin bataryayı kalibre edin orada size telefonla örneğin 15dk oyun oynama 1saat müzik gibi kalan şarjınız la neler yapabileceğinizi gösteriyor ona göre önlem alırsınız.Şarj için yapacak birşey yok malesef.

Peki üstadım teşekkürler cevap icin su durumda insan paranoyak olabiliyo gözüm hep şarjda %91 oldu aksami çıkacağını sanmıyorum.

• Günaydın herkese :)

Benim 2 tane sorum olacak cevaplayan olursa çok memnun kalırım:

1) Telefon kapalıyken mesaj geldiğinde telefonun açıldığı zamanda gönderilmiş gibi gösteriyor ancak ben karşı tarafın kaçta gönderdiğini öğrenmek istiyorum mümkün mü?

2) Bir de ben eski telefonumdan kalma 4 gb hafıza kartimi kullanmaktayim zaten yarısından fazlası müzik dolu. Soracağım şu ki benim bu telefona root atmamin bi faydası olur mu? Yani zaten atsamda hafıza kartında kullanılacak pek yer yok.d

• arkadaslar sizden ricam herkes Telefon ayarlarına girip telefon hakkındaya tıklayıp Durum ve Sinyal kuvvetine tıklayabilirmi.... Sizde kaç gosteriyor
    bende -73 dBm 20 asu iş yerimde evde -103dbm idi... hangisinde iyi kötü bilmiorum ama sizdeki degerler neler dir yazarmısnız.. bu arada sarj olayına takma buldugun prize şarjı tak derişm dosrum :) 2 saatte suan benm %75 e düşmüş .. sadece telefonda gezindim ..ne oyun oynadm nede uygulama yuklu :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: enjoy35

arkadaslar sizden ricam herkes Telefon ayarlarına girip telefon hakkındaya tıklayıp Durum ve Sinyal kuvvetine tıklayabilirmi.... Sizde kaç gosteriyor
    bende -73 dBm 20 asu iş yerimde evde -103dbm idi... hangisinde iyi kötü bilmiorum ama sizdeki degerler neler dir yazarmısnız.. bu arada sarj olayına takma buldugun prize şarjı tak derişm dosrum :) 2 saatte suan benm %75 e düşmüş .. sadece telefonda gezindim ..ne oyun oynadm nede uygulama yuklu :))

-51 dBm 28 asu (3G kapalı etkisi olurmu bilmiyorum)
  • quote:

Tesekurler
    1) peki ben simdi real football yukledim 500 mb galiba telefon hafizasindaki android klasorunde orda degilse nerededir

bilen varmi

• android sürümü yükseltilebiliyormu bilen varmı arakdaşlar?
  • android sürümü yükseltilebiliyormu bilen varmı arakdaşlar?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mylord92

quote:

Tesekkur ederim peki az once pc ye bagladim telefonu telefon hafizasinda sanirim real football var 500 mb android klosorunde galiba o android klosorunu hafiza kartina atsam birsey olurmu ?

Onun hakkinda bir bilgim yok fakat kurulu uygulamayi hafiza kartina tasiyabiliyorsunuz. Biraz yukariki mesajlarima bakarsaniz nasil yapildigini yazmistim. Simdi yollari tam hatirlamiyorum :)

• quote:

quote:

Tesekurler

bilen varmi

1)gameloft içinde olabilir büyük ihtimalle
    2)emin değilim
  • Herkese günaydın :)

Benim iki sorum olacaktı cevaplayan olursa sevinirim :

1)Telefon kapalıyken mesaj geldiğinde mesajın gonderilme saatini telefona mesajın geldiği saat olarak gösteriyor. Ben karşı tarafın o mesajı kaçta gönderdiğini göremez miyim ?

2) Telefonumda kullandığım hafıza kartı eski nokiamdan kalma 4gb sd kart ve şu an yarısından fazlası da müzikle dolu. Soracağım şu ki bu telefona yeni hafıza kartı almadan root atmak bir ise yararmi ? çünkü bu işlemin tek getirisi hafıza kartını kullanmaksa benim kartta kullanılacak yer kalmadı boşuna atmayim yazın 16gb alana kadar.d

• 
Sayfa: önceki 369370371372373
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.