Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY W | ANA KONU (355. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.133
Cevap
101
Favori
1.258.251
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 353354355356357
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: blackshow

quote:

Orijinalden alıntı: tuncay_d

quote:

arkdslr telefona herhangi bir mesaj,meal vs gibi şeyler geldiğinde beni ses li uyarabilecek uygulama varmı?

Valla benim ki uyarıyor ama nasıl yaptım bilmiyorum

bluetooth tan o sesli uyarıyı alabilmek için envai çeşit uygulama indirdim ayarlar falan kurçaladım baya, sonra baktım kısık bir sesle alarmı zil sesi olmadan sesli olarak "saat 7:00 alarm : diye uyarınca tabii bende duymadım ve o indirdiğim uygulamaların hepsini sildim ama hala sesli olarak uyarıyor ve hatta alarm zili de çalıyor

ben zaten zil demek istedim ama sen işi ilerletmişin konuşuyomu yoksa aga beni sadece meal geldimi mesaj sesi gibi uyarsın yeter

Konuşuyor aga şundan mesaj geldi şu numara arıyor şu kişiden cevapsız çağrı var diyor

e-posta yı diyorsan o uygulamaların ayarlarında natification/bildirim ayarları var

• belki daha önce konuşulmuştur ama yeniden yazmak istedim.malum Wonder cihazımızda bildirim ledi yok ve çağrı var mı yok mu, mesaj geldi mi gelmedi mi bunu anlamak zor oluyor bu vereceğim uygulamayı kurup ayarları yapınca ekrana uyarı simgesi çıkıyor çok kullanışlı :)
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.led.notify&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5sZWQubm90aWZ5Il0.
  • quote:

Orijinalden alıntı: portege g900

belki daha önce konuşulmuştur ama yeniden yazmak istedim.malum Wonder cihazımızda bildirim ledi yok ve çağrı var mı yok mu, mesaj geldi mi gelmedi mi bunu anlamak zor oluyor bu vereceğim uygulamayı kurup ayarları yapınca ekrana uyarı simgesi çıkıyor çok kullanışlı :)
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.led.notify&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5sZWQubm90aWZ5Il0.

çok şarj yiyormu sen kullanıyomusun?

• İnternette gezinirken bazı sayfaları açmıyor , hemen hemen bütün tarayıcıları denedim , örneğin hepsiburada - turkcel sayfaları gibi . Bilmiyorum sizde de aynı sorun var mı . Daha önceki telefonum 5620 montede sorunsuz sayfalar açılıyordu . Tabi onda da flash desteği yoktu. Bazı internet sayfalarının açılmama sorunu sanırım tarayıcılardan kaynaklanıyor .
  • quote:

Orijinalden alıntı: FİRUKO

İnternette gezinirken bazı sayfaları açmıyor , hemen hemen bütün tarayıcıları denedim , örneğin hepsiburada - turkcel sayfaları gibi . Bilmiyorum sizde de aynı sorun var mı . Daha önceki telefonum 5620 montede sorunsuz sayfalar açılıyordu . Tabi onda da flash desteği yoktu. Bazı internet sayfalarının açılmama sorunu sanırım tarayıcılardan kaynaklanıyor .

ben şimdi denedim 2 sayfayıda açtı kendi tarayıcısı.
  • quote:

Çift çekirdek 768 mb ram 3.8" ekran....
    Kalan hrşey aynı....
    Arada kayda değer bir fark olacağını sanmıyorum, kişisel tercihler ön planda olur, yani ikisinide eline al hangisi içine sinerse kasaya onunla git

ben de W ailesine katıldım, garantili 750 liraya, kılıf ve film hediyeli, ace iphone yalan, yakında bolca sorularım olacak
  • quote:

İnternette gezinirken bazı sayfaları açmıyor , hemen hemen bütün tarayıcıları denedim , örneğin hepsiburada - turkcel sayfaları gibi . Bilmiyorum sizde de aynı sorun var mı . Daha önceki telefonum 5620 montede sorunsuz sayfalar açılıyordu . Tabi onda da flash desteği yoktu. Bazı internet sayfalarının açılmama sorunu sanırım tarayıcılardan kaynaklanıyor .

Bende sorun yok, sayfalar hiç mi açılmıyor, yarıda mı kalıyor v.s
  • quote:

Orijinalden alıntı: acsev2003

quote:

Çift çekirdek 768 mb ram 3.8" ekran....
    Kalan hrşey aynı....
    Arada kayda değer bir fark olacağını sanmıyorum, kişisel tercihler ön planda olur, yani ikisinide eline al hangisi içine sinerse kasaya onunla git

ben de W ailesine katıldım, garantili 750 liraya, kılıf ve film hediyeli, ace iphone yalan, yakında bolca sorularım olacak

Hayırlı olsun arkadaşım biz hep burdayız

• yaşasın yazmaktan kurtuldum konuşuyorum bu yazıyor harika bir özellik hepsini dogru yazdı harika
  • google earth programıni kurabiliyormuyuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: abormen

google earth programıni kurabiliyormuyuz

Google Play de var telefondan girip, aratıp ordan yükleyebilirsin Google Earth'ü ama gerek yok bence.
    Telefonun kendinde Google Haritalar var o yeterli gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: enjoy35
    İnanmiyordum böyle bir sorun olabileceğine ama markette dolaşırken denk geldim oyuna, arkadaşın bahsettiği sorun aklıma geldi. Oyunu kurdum denemek için ve sonuç hüsran.. Bende de aynı sorun var. Kasma takılma yok ama 1 dakika kadar sonra oyun donup kalıyor ve birkaç saniye içinde oyundan atıyor.
    Cevap veren arkadaşlar oyunu kurup deneme imkanı oldu mu, yoksa sorun olmayacağını düşünerek mi cevap veriyorlar?
    Ben de gayet memnunum wonder'imden ama bu olay kafamı karistirdi.

Aynı sıkıntıyı bende yaşadım, oyunu kaldırdım. Direkt telefon restart ediyor kendini. Root etmeden önce oluyordu, root ettikten sonra açıckası tekrar bakma gereği duymadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dukeabilisim -- 16 Mayıs 2012; 6:55:18 >
  • Günaydın , sayfalar yarıda kalıyor. Bazı siteleri sorunsuz açıyor , film sitelerinde online film izliyorum.Fakat belirttiğim sitelerde sorun yaşıyorum. Tarayıcı ayarlarına bir daha bakayım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkdaşlar bugün bi sorun oldu wifi ye bağlanıyorm bağlandı diyo ama nete çıkmıyor neden olabilir ?
  • quote:

Günaydın , sayfalar yarıda kalıyor. Bazı siteleri sorunsuz açıyor , film sitelerinde online film izliyorum.Fakat belirttiğim sitelerde sorun yaşıyorum. Tarayıcı ayarlarına bir daha bakayım.

Arkadaşım denedim sorun yok, önbellek temizleyip dene istersen yada uygulamaları yönetten interneti tıklayıp veriyi sil belki düzelir..
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: portege g900

belki daha önce konuşulmuştur ama yeniden yazmak istedim.malum Wonder cihazımızda bildirim ledi yok ve çağrı var mı yok mu, mesaj geldi mi gelmedi mi bunu anlamak zor oluyor bu vereceğim uygulamayı kurup ayarları yapınca ekrana uyarı simgesi çıkıyor çok kullanışlı :)

çok şarj yiyormu sen kullanıyomusun?

şarj yemiyor ve ben kullanıyorum çok güzel :)

• quote:

Orijinalden alıntı: user66

quote:

Orijinalden alıntı: enjoy35
    İnanmiyordum böyle bir sorun olabileceğine ama markette dolaşırken denk geldim oyuna, arkadaşın bahsettiği sorun aklıma geldi. Oyunu kurdum denemek için ve sonuç hüsran.. Bende de aynı sorun var. Kasma takılma yok ama 1 dakika kadar sonra oyun donup kalıyor ve birkaç saniye içinde oyundan atıyor.
    Cevap veren arkadaşlar oyunu kurup deneme imkanı oldu mu, yoksa sorun olmayacağını düşünerek mi cevap veriyorlar?
    Ben de gayet memnunum wonder'imden ama bu olay kafamı karistirdi.

Aynı sıkıntıyı bende yaşadım, oyunu kaldırdım. Direkt telefon restart ediyor kendini. Root etmeden önce oluyordu, root ettikten sonra açıckası tekrar bakma gereği duymadım.

bende ne reset ne kasılma ne de oyundan atma mevcut değil tıkır tıkır çalışıyor maaşallah :)

• arkadaslar sızde ekranın pil kullanımı ne kadar gorunuyor
    ben yarı parlaklıkta kullanıyorumyınede %60 altına dusmuyor
    suan parlaklıgı tahmını %10 da sanırım bu durumda dahı %59 gosterıyor
    normal mı bu degerler arkadaslar
  • Arkadaşlar bu telefonu 579 TL'ye almayı düşünüyorum, bu fiyata alınabilir bir telefon mudur, kullananlar olarak tavsiye eder misiniz?

Bir de bu cihaz ICS güncellemesini kesin olarak alamıyor değil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: nihilist76

Arkadaşlar bu telefonu 579 TL'ye almayı düşünüyorum, bu fiyata alınabilir bir telefon mudur, kullananlar olarak tavsiye eder misiniz?

Bir de bu cihaz ICS güncellemesini kesin olarak alamıyor değil mi?

Aynı linux çekirdeği var ICS olsa ne yazar olmasa, bizim android 2.3.6 yada 2.3.7 olur ilerde 2.4 olur zaten yeterli
    hepsi linux kernel bütün programlar hepsinde çalır linux tabanlı işte, ICS de eklenen ekstra özellikler var i

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Starforces -- 16 Mayıs 2012; 12:15:37 >
  • 
Sayfa: önceki 353354355356357
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.