Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY W | ANA KONU (350. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.133
Cevap
101
Favori
1.258.262
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 348349350351352
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Class 10 hafıza kartı taktığında reset sorunu yaşayan oldumu yoksa sadece bende mi oluyor
  • oyun ve uygulama indirmek için, 3 kaynağımız var, android market, samsung apps ve game hub
    bunların birbirinden farkı nedir?
    game hub daki bütün oyunlar paralı mı?
  • Servise gonderiyorun bu bazen reset atmalar icin hadi hayirlisi
  • quote:

Orijinalden alıntı: .Colibri.

Birde sizce ekran koruyucusu ve koruyucu kapak kılıf vb. almalı mıyım, almalıysam nasıl birşey almalıyım yardımcı olursanız sevinirim.(dille çekilen deri kılıfları pek sevmiyorum.)

Ekran koruyucu almalısın, mat ekran koruyucular parmak izi bırakmıyor fakat görüntü kalitesini düşrüyor normal koruyucularda görüntü kalitesi bozulmuyor fakat ekranda hafif bir yağlanma gibi parmak izi kalıyor tabii silince geçiyorkılıf ise sana bağlı alırsan eğer silikon kılıf öneririm gitti gidiyorda çesit çeşit var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: süülo

Class 10 hafıza kartı taktığında reset sorunu yaşayan oldumu yoksa sadece bende mi oluyor

Hafıza kartını telefonda biçimlendirdin mi?
  • Selam millet, Wondercılar grubuna ben de katıldım, hem telefon hem de android bir harikaymış
  • quote:

Orijinalden alıntı: kara_şahin

beyler şu oyunları yükleme konusunda..bir kaç sıkıntım var sizdede aynı sorun varmı acaba..

şimdi bir sitede..apk+sd dosyaları..var
    sd dosyalarını hafıza kartına android/data/klasörüne atıyorum..
    sonra apk dosyasını telefon hafızasına..android.yazan yere bir klasör açıyorun..ordan kuruyorum..
    ama bir türlü çalıştıramaıyorum..varmı bu konuda bilgisi olan..

Tam bilmiyorum ama rastgele klasör açıp data dosyalarını onun içine atmakla çalışcağını sanmıyorum.
    Winrar dosyasından sağ tıklayıp klasöre çıkardığında "com.konami.pes2012" buna benzer şekilde yazılmış olan bir klasör çıktıysa onu Android/data klasörü içine at. Apk dosyasının nereye atıldığının bi önemi olduğunu sanmıyorum, data yı attıktan sonra çalıştır yeter.

İndirdiğin yerde de anlatılmış olabilir klasör isminin ne olması gerektiği.

• quote:

Orijinalden alıntı: Akustik

arkadaşlar sadece GPS destekli sesli navigasyon işini nasıl halledebiliriz?

iGO_My_Way_Android_8.4.3.179971
  • quote:

Arkadaşlar alarmı denedim ve alarmın telefon kapalıyken aktif olmadığını gördüm. 5,6 sene önce aldığım 6300'da bile kapalıyken alarmı aktif etme varken bu telefonda nasıl olmaz hayretler içerisindeyim.

Android işletim sistemi hiçbir telefonda alarm kapalıyken çalışmaz bu telefona özgü değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: tuncay_d

quote:

Birde sizce ekran koruyucusu ve koruyucu kapak kılıf vb. almalı mıyım, almalıysam nasıl birşey almalıyım yardımcı olursanız sevinirim.(dille çekilen deri kılıfları pek sevmiyorum.)

Ekran koruyucu almalısın, mat ekran koruyucular parmak izi bırakmıyor fakat görüntü kalitesini düşrüyor normal koruyucularda görüntü kalitesi bozulmuyor fakat ekranda hafif bir yağlanma gibi parmak izi kalıyor tabii silince geçiyorkılıf ise sana bağlı alırsan eğer silikon kılıf öneririm gitti gidiyorda çesit çeşit var.

Ben mat ekran koruyucuya dayanamayıp değiştirdim görüntüyü tanecikler o kadar bozuyorki gözüde yoruyor kesinlikle seffaf parlak tercih edin derim yağlanması önemli değil silersiniz ama görüntü kalitesi bozulmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: kara_şahin

beyler şu oyunları yükleme konusunda..bir kaç sıkıntım var sizdede aynı sorun varmı acaba..

şimdi bir sitede..apk+sd dosyaları..var
    sd dosyalarını hafıza kartına android/data/klasörüne atıyorum..
    sonra apk dosyasını telefon hafızasına..android.yazan yere bir klasör açıyorun..ordan kuruyorum..
    ama bir türlü çalıştıramaıyorum..varmı bu konuda bilgisi olan..

Yanlış yapıyor olabilirsin, SD dosyalarını belirttiği android/data is oraya koyacaksınız, sonrada apk dosyasını sd nin dışında biyere roota vede üzerine tıklayıp kuracaksınız, extra bir klasör aç demiyorsa açmayacaksınız, doğru yere koyunca mutlaka çalışır

• quote:

Orijinalden alıntı: emresk

quote:

Merhaba arkadaşlar, öncelikle tüm annelerimizin anneler gününü kutlamak isterim.
    Sorunuma gelince de; bazen arama geldiğinde benim belirlediğim zil sesi değil de samsungun orj. melodisi çalıyor. Var mi aynı problemle karsilasan

Ek olarak bir sorum daha olacak; telefonda kayıtlı wireless şifrelerini nasıl görebiliriz? Oldu ki Unut dedim şifreli bir bağlantıyı.

güncell..
  • quote:

Orijinalden alıntı: saitcam

Selam millet, Wondercılar grubuna ben de katıldım, hem telefon hem de android bir harikaymış

Hayırlı olsun arkadaşım, hoş geldin.

• quote:

quote:

quote:

Merhaba arkadaşlar, öncelikle tüm annelerimizin anneler gününü kutlamak isterim.
    Sorunuma gelince de; bazen arama geldiğinde benim belirlediğim zil sesi değil de samsungun orj. melodisi çalıyor. Var mi aynı problemle karsilasan

Ek olarak bir sorum daha olacak; telefonda kayıtlı wireless şifrelerini nasıl görebiliriz? Oldu ki Unut dedim şifreli bir bağlantıyı.

güncell..

wireless şifrelerini göremezsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: tuncay_d

quote:

Orijinalden alıntı: saitcam

Selam millet, Wondercılar grubuna ben de katıldım, hem telefon hem de android bir harikaymış

Hayırlı olsun arkadaşım, hoş geldin.

Evet Android harika, ne windows mobile nede bada yada symbian tek rakibi Apple IOS vede türk hava yolları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Starforces -- 15 Mayıs 2012; 9:44:15 >
  • Yazilimsal sorun dediler reset atma icin hadi hsyirlisi

• quote:

Orijinalden alıntı: ern94

Yazilimsal sorun dediler reset atma icin hadi hsyirlisi

İyi bak bu, eğer servisten sonra bir daha tekrarlamazsa böyle sorun yaşayan arkadaşlara da bir yol olur...
  • http://depositfiles.com/files/a09z6kfny

Adresinden iGO My way Android 8.4.3.179971 (800x480) Navigasyonu bilgisayarıma indirdim... şimdi ne yapmam gerekli basite indirgeyerek anlatabilecek bir arkadas varmı ... ROOT Falan yapılması gereklimidir telefona... Gps destekli Navigasyon gerekli bana.. tşkkrler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enjoy35 -- 15 Mayıs 2012; 10:47:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: enjoy35

http://depositfiles.com/files/a09z6kfny

Adresinden iGO My way Android 8.4.3.179971 (800x480) Navigasyonu bilgisayarıma indirdim... şimdi ne yapmam gerekli basite indirgeyerek anlatabilecek bir arkadas varmı ... ROOT Falan yapılması gereklimidir telefona... Gps destekli Navigasyon gerekli bana.. tşkkrler

Telefona at ( bulabileceğin bir yer olsun ) telefondan bul ve tıkla , yüklensin mi diye sorar evet de yüklenince aç, wifi ile dosya indirmeni isteyecek indir
  • quote:

Orijinalden alıntı: enjoy35

http://depositfiles.com/files/a09z6kfny

Apk dosyasını kablo veya bluetooth'la telefona at ve oradan kur. BT ile atarsan direk dosyalarımdan bt içinde dosya görünür ve üzerine tıklayıp/dokunup kurarsın bu kadar. Bu linkteki SII'ye de uyar umarım ben de bir indireyim

• 
Sayfa: önceki 348349350351352
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.