Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY W | ANA KONU (351. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.134
Cevap
101
Favori
1.258.249
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 349350351352353
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • telefona attım fakat YÜKLEME ENGELLENDİ

Güvenlik için telefonunuz Android Marketinde bulunmayan uygulamaları engellemeye ayarlanmıstır uyarısı geldi ne yapmaluıyım... kies air ile sd karta atmıstım
  • ayarlardan izni açtım yükleme tamamlandı dedi ama aç dediğimde Please insert your Sd card containing iGo content files uyarısı alıyorum üff :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: enjoy35

ayarlardan izni açtım yükleme tamamlandı dedi ama aç dediğimde Please insert your Sd card containing iGo content files uyarısı alıyorum üff :)

Muhah bende de aynı sorun çıktı. Link fos anlayacağın
  • demekki bu sitede hiç kimsenin navigasyona ihtiyacı olmamışş ilginç ya bi kişi bile yüklememişmi :)) İPhone la 3gs üstündeki navgsyonla istanbulu gezmiştik arkadasla :S
  • quote:

demekki bu sitede hiç kimsenin navigasyona ihtiyacı olmamışş ilginç ya bi kişi bile yüklememişmi :)) İPhone la 3gs üstündeki navgsyonla istanbulu gezmiştik arkadasla :S

Arkadaşım 350 mbyte sd kart dosyası var IGO klasörü şeklinde sd kartta duracak, onu nasıl upload edelim elimizde var İGO hepimiz kullanıyoruz internetten sd karta koyulacak kısmını bulacaksın sonrada apk dasyasını çalıştırınca kurulacak root gerekli değil, sınırsız, upload etmesi zor araştırman lazım
  • Merhaba arkadaşlar telefonu alalı 3-4 gün olmasına rağmen telefon hakkında ilk izlenimlerim çokta olumlu değil açıkçası..Telefonda oyun oynarken takılmalar yaşıyorum dün video çekeyim dedim arada bir takılma oluyor videoda anlamadım..yaklaşık 2 saat kadar konuşma yaptım ara ara bölümlerde karşıdakinin sesi boğuk ve anlaşılamayacak derecede kesilmeye başladı hattan diye düşündüm ama bazı arkadaşların telefonda ses boğuk geliyor demesi aklıma geldi telefondan diye tahmin ediyorum..İçimden servise götürmek de gelmiyor ne yapmalıyım bilemedim biraz daha mı kullanayım zamanla düzelir mi acaba yazılımsal bir sorun varsa nasıl halledebiliriz teşekkür ederim..
  • quote:

demekki bu sitede hiç kimsenin navigasyona ihtiyacı olmamışş ilginç ya bi kişi bile yüklememişmi :)) İPhone la 3gs üstündeki navgsyonla istanbulu gezmiştik arkadasla :S

Apk yı indirdiğin yerde sd dosyalarını içeren link olmalı
  • [simage]
    [/simage]

normal modda hiç ayar yapmadan sıradan bir gece çekimi resişm isteyen arkadaşlar vardı
  • Şurda herkez teli bi anlasın, daha derin konulara girmemiz lazım Custom rom, custom kernel, rooted, deodexed,zipaligned,overclock vb
  • bnm yeni aldıgım bir navitech b-513 navigasyonum var ondaki 354mb yazılımı telefona çalsam işe yararmı :)) navigasyon varken napıcaksın derseniz ablama vericem onu bende telefonmdan idare edicem mesleğim gereği navigasyon bana her gün gerekecek ... acil çözüm bulmam gerek .:S
  • http://www.****.com/android-gps-navigasyon/navitel-5-0-4-android-icin-turkce-navigasyon-programi-587210.html

Araştırmalarım sonucu buldum.. İhtiyacı olan arkadaşlara tavsiye ederim..ben henuz kurmadım indirme aşamasındayım.. ilgilenenlere duyurulur..
  • quote:

bnm yeni aldıgım bir navitech b-513 navigasyonum var ondaki 354mb yazılımı telefona çalsam işe yararmı :)) navigasyon varken napıcaksın derseniz ablama vericem onu bende telefonmdan idare edicem mesleğim gereği navigasyon bana her gün gerekecek ... acil çözüm bulmam gerek .:S

Bu steden part 1_2 yi indir onceden indir diğin apk yi telefonda kur bunu da sd katta at

http://www.googleandroid.gen.tr/Thread-igo-my-way-v8-4-3-179971-full-son-s%C3%BCr%C3%BCm-800x480-telefonlar-icin-l

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blackshow -- 15 Mayıs 2012; 13:37:09 >

• quote:

bnm yeni aldıgım bir navitech b-513 navigasyonum var ondaki 354mb yazılımı telefona çalsam işe yararmı :)) navigasyon varken napıcaksın derseniz ablama vericem onu bende telefonmdan idare edicem mesleğim gereği navigasyon bana her gün gerekecek ... acil çözüm bulmam gerek .:S

Bunu kullandìm denemek için , güzel çalışıyor kullananlar memnun..
    Full sürüm crackli , 5,9 mb apk yı telefonuna indir kaydet ve aç, wifi ile 500 küsür mb sd dosyası inecek sonra kullanabilirsin..
    Not: kullanmaya başlarken ve sonrasındada etkinleştir diye bir yer var etkinleştirme, e postanı falan kaydetme , güncelleme..

http://db.tt/0l3CEVGn

• blackshow ve tuncay arkadaslar 2sinide kuruyorum ... ilginiz için çokkkk teşekkür ederimm..
  • quote:

blackshow ve tuncay arkadaslar 2sinide kuruyorum ... ilginiz için çokkkk teşekkür ederimm..

Navigation lar sarmış dört bir yanımı
  • quote:

Orijinalden alıntı: tuncay_d

quote:

Orijinalden alıntı: NidderuN

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Haftaya 730 TL'ye i8150 alıyorum.Son bir kez daha sormak istedim,başka bir telefonmu yoksa galaxy W mi?
    Ace düşünüyordum ama ön kamera da lazım oluyor vazgeçtim.

.

Ace alırsan pişman olursun, bu saatten sonra alınacak telefon değil..

Samsung alacam hocam o zaman W'yi alıyorum.Bir kaç sorum daha var.

İlk kez samsung,ilk kez android,ilk kez dokunmatik kullanıyorum bilmem gerekenler neler?
    Telefonu alır almaz neler yapmalıyım,neler yüklemeliyim?
    Hangi siteler faydalı olur benim için?

Önce bir ekran koruyucu al, hafıza kartını biçimlendir, telefonla gelen başlangıç kılavuzunu ve samsung sitesinden kullanma kılavuzunu oku..

Faydalı bir kaç program da önerebilir misiniz

Dropbox, tunein radyo, led flash, cameramx, dophin browser hd, boat mini browser, angry brids, NFShot pursuit, androzip pro, ttpod , ve sosyal uygulamalar

Teşekkür ederim.Telefon bu akşam geliyor bu akşam biraz daha rahatsız edecem hocam sanırım seni
    Bu arada hafıza kartını nerde biçimlendireyim? Bilgisayarda mı,yoksa direk telefon gelince onda mı ?

• telefon en son adana optimum mediamarkt ta 671 tl idi. hatta yaklaşık 50 tanesini bir sepete koymuşlardı. sankş bundan sonra bu fiyattan yukarı gitmez gibi geldi bana.
  • usb ile pc ye bağlıyayım dedim ses geliyor ama bilgisayarımda gormuyor.. bir uygulamayımı aktif etmem gerekir bağlantı için.. Yaw her sey için bir sey istiyor bu telefon istekleri bitmiyor :)) sürücüler gorunmuyorrr ne yapabilirim ??
  • kies ile aktar dersenizde şimdiden cvp vereim .. klasor atmak istiorum kies air ile dosya gitmior..nese hafıza kartını çıkartıp yapıcam şimdi..ama sanırım bu sorun için yazılım yani driver yuklenmesi gerek samsung android seklinde..
  • quote:

kies ile aktar dersenizde şimdiden cvp vereim .. klasor atmak istiorum kies air ile dosya gitmior..nese hafıza kartını çıkartıp yapıcam şimdi..ama sanırım bu sorun için yazılım yani driver yuklenmesi gerek samsung android seklinde..

Ayarlar-kablosuz ve ag-usb secenegi var ona gir belleği pc ye bağla de ve bağlantıyı kur bu kadar basit
  • 
Sayfa: önceki 349350351352353
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.