Şimdi Ara

Samsung Galaxy Tab S3 için yeni bir görsel sızdırıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
403
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Samsung Galaxy Tab S3 için yeni bir görsel sızdırıldı

Samsung’un uzun ömürlü cihaz serileri arasında yer alan ve MWC 2017 fuarında yeniden sahneye çıkacak Galaxy Tab S serisinin üçüncü nesli ile ilgili detaylı görseller gelmeye devam ediyor.

S Pen desteği

Yeni nesilde artık tek modele yer vereceği düşünülen Galaxy Tab S3 ayrıca önemli bir gelişmeye de sahne olacak. Daha önce Note serisinde ve Tab A Plus modellerinde gördüğümüz S Pen aksesuarı artık Galaxy Tab S serisinde de yerini aldı.

Geçmiş yıllarda Galaxy Note 10.1, Galaxy Note 8, Galaxy Note Pro 12.2 gibi modeller sayesinde bir yıl içerisinde fazla sayıda S Pen destekli ürün görüyorduk. Geçen yıl Galaxy Note 7 modelinin pazardan çekilmesi ile birlikte sadece Galaxy Tab A 10.1 modeli S Pen kalemi ile kaldı. Bu yıl firma S Pen teknolojisine ağırlık vermek istiyor.

9.7 inçlik Super AMOLED ekranında 2048x1536 piksel çözünürlük sunacak olan Galaxy Tab S3, Snapdragon 820 yonga setinden gücünü alacak. 4GB LPDDR4 RAM yanında 32GB ve 128GB kapasite seçeneklerinin olacağı ifade ediliyor.

Ayrıca Bkz.Samsung Galaxy S7 serisi ülkemizde Android 7.0 sürümüne terfi etti

Yeni tablet modelinde de tasarım çok fazla değişmeden miras alınıyor. Hallice kalın ekran çerçeveleri yanında Galaxy S8 amiral gemisinin aksine parmak izi okuyucu entegreli fiziksel Home tuşu devam ediyor.

Samsung yeni tabletini biraz daha profesyonel kullanıma yönlendirmek istiyor zira S Pen kalemi yanında bir Bluetooth klavye de opsiyonel olarak satışa sunulacak. Diğer taraftan S Pen kaleminin sadece 128GB kapasiteli seçenek ile birlikte sunulacağı ifade ediliyor. Satışlar ise fuardan hemen sonra başlayacak. 

• IPad varken çöp. Ayrıca S820 mi kaldı? Millet i7 işlemci koyuyor bunlar halen geçen sene çıkmış olan dandik mobil işlemciyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi David Attenborough -- 15 Şubat 2017; 10:28:58 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Apple'ı pek sevmem ama tablet piyasasında en iyisi apple hakkını vermek lazım.

• Ne kıymetli s penmiş 9" altı hiç bir tablete vermediler.

• Geçende çift kenarı kavisli diye atmasyon bir görseli haber yapmıştınız

• 4:3 ekranları sevmiyorum.

• Tablet konusunda Samsung kadar sıkıcı ve tembel tasarımcı görmedim .10 yıldır aynı terane

• quote:

Orijinalden alıntı: S. Hawking

IPad varken çöp. Ayrıca S820 mi kaldı? Millet i7 işlemci koyuyor bunlar halen geçen sene çıkmış olan dandik mobil işlemciyi.

Ucuz olsa tam aradığım tablet Kardeş sen beğenmiyorsun ancak bu tablete en az 2000 TL isterler.
  • Apple'ın öncü ve lider olduğu bir piyasa tablet piyasası. Birde üzerine artık ilgi görmüyor tabletler. Samsung ne yapsın ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • şu kalemi tablette biri standart yapsın

• S835 ile gelseydi bari ,s820 eskimeye yüz tuttu.

• Ucuz olursa belki alınır ama iPad 'ler varken çok satılması zor gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: S. Hawking

IPad varken çöp. Ayrıca S820 mi kaldı? Millet i7 işlemci koyuyor bunlar halen geçen sene çıkmış olan dandik mobil işlemciyi.

iPad Air 2 - Çıkış yılı: 2014
    iPad Mini 4 - Çıkış yılı: 2015
    En düşük konfigürasyonlu fiyat: 1749tl

Snapdrogon 820li ilk cihazların çıkışı - 2016

Doğru tabi, iPad dün çıkmış. 3 yıl önce dün Ama fiyat hiç 3 yıllık durmuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CWaRRioR -- 16 Şubat 2017; 13:41:36 >
  • Samsungu alirsin kutuyu acar acmaz fiyati 500 lira duser

Apple i alirsin kutuyu acip kullansan 1 ay sonra hemen hemen ayni fiyata satarsin

Maalesef bi gercek.

Ben alicak olsam ikinci el ipad alirim

• Değer kaybı konusuna katılmamak elde değil, talepten kaynaklanan böyle bir durum olduğunu düşünüyorum. Ama geçen senenin işlemcisine çöp deyip 3 sene önce çıkan cihaza 1750 lira vermek de hiç akıl karı gelmiyor bana. 3 seneden bahsediyoruz, dile kolay... Bu fiyattan satılabiliyor olmasını trajikomik buluyorum. Dubai fiyatlarına denk geldim geçen gün, Samsung cihazların fiyatları Türkiye'yle aşağı yukarı aynı ama Apple'da uçurum var. Nedenini niçinini artık sorgulamıyorum ama bizde nedense Apple ne isterse veririz mantığı oluşmuş artık.

Bir de tablet almaktaki amaç da önemli. Şu an tablet alacak olsam Android bir tablet arayışına girerdim. Muhtemelen 16:9 ekranlı ve sd card girişli. Telefonda yapamayıp tablette yapabileceğim hiç birşey yok benim için. O yüzden film izlemek için düşünürdüm sadece, o da mobil kullanılabilecek büyük ekranından dolayı. SD karta da tableti offline kullanabilmek için arşiv yapardım.

Tabi tercih meselesidir herşeyden önce. Apple ürünlerini tercih etmememe rağmen fiyatlarının yurtdışındakilerle benzer olmasını isterdim yine de. İkinci el ipad air 2 fiyatı da muhtemelen sıfır 8" lte siz Samsung tab s2 fiyatıyla aynıdır.

• Sammobile da S3 için 7.0 yayınlandı

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.