Şimdi Ara

Samsung Galaxy Tab S 10.5 Wi-fi root atacağım fakat kafamda soru işaretleri var.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
237
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar başlıkta dediğim gibi root atacağım fakat kafam bir iki şeye takıldı. Öncelikle bu KNOX sayacını sıfırlamanın bir yolu yok mudur? Tabletin hala garantisi bitmedi bir sorun çıkarsa (ki konu benim şansımsa zaten illa ki çıkacaktır) diye korkuyorum. İkincisi CF Autoroot ile rootlayacağım ama USB hata ayıklama modunun açılması gerektiği belirtilmemiş açmalı mıyım? Bir de Samsung USB driverları nasıl yükleniyor normal .exe dosyası mı yoksa Kies'lemi? Benim PC çalındı ve internet kafeden format atacağım kabul ederler mi ve bir sıkıntı çıkar mı?
    Son olarak CyanogenMod yüklemeyi planlıyorum fakattabletime uygun sadece Cm 12.1 nightly sürümleri var. Çok hata var mıdır? Çok soru sorduğumun farkındayım fakat ilk defa bu işe kalkışacağım için tabletin içine etmek istemiyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Knox sadece note 3 de s3de falan sıfırlanıyor. Knox coşturmadan kingroot ile yapılabilir ben galaxy alpha telefonumda onu kullandım.

Rom atarsan kesinlikle garanti dışı. Döndürmenin yolu yok.

Kingrootu sitesindem indirmen gerek.

Bu arada ben de 8.4 Tab S var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Neyse knox coşsun yapacak bir şey yok çünkü kingroot benim tableti desteklemiyor. Benim asıl problemim şu. Root dosyaları benim tableti destekliyor ama orda yazan kernel sürümü ile benim kernel sürümü farklı. Yani onu flashlasam brick olur mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CimriKonsolOyuncusu -- 22 Ağustos 2016; 17:43:40 >
  • CimriKonsolOyuncusu kullanıcısına yanıt
    Hocam geçen hafta 2.el altıgım tab s t800 root yaptım açıldıktan sonra supersu yeniden başlatma istedi güncelleme için. yeniden baslattı ama tablet çöktü.Sürekli bütün uygulamalar sırayla peşpeşe durduruldu hatası vermeye basladı ekran sim siyah bu süreçte.3-4 gün boyunca uygun stock rom arayıp yüklemeye çalıstım odinle.geçen gün halledebildim zar zor.Şuanda gene rootsuz daha bulaşmayı düşünmüyorum.Çektigim sıkıntı bana yeter takır takır çalısan tableti bozdum suan normal ama dahada ellemem.Size tavsiyem bulasmayın yada bu işle haşır neşir olan biriyle yapın.Basınız agrımasın.
  • Lookmania kullanıcısına yanıt
    Yok hocam zaten yeterli bilgim var rootlamak için ama kafama takılan tek sorun yapım numarası farkı. Ne olur ne olmaz diye zaten önce stock romu yedekleyeceğim. Sizin yapım numaranızla benimki aynıysa hangi dosyalar ile rootladığınızı paylaşabilir misiniz? Benim yapım numarası LRX22G.T800XWU1BOK1.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CimriKonsolOyuncusu -- 25 Ağustos 2016; 17:30:36 >
  • Root attiktan sonra garantisine geri dondurmek istiosan sammobile dan stock rom indirmelisin Ben Kendi tabletime cok rom yukledim zamaninda suan 5.02 stock rom kullaniom ve memnunum gene root atabilirim ama ihtiyacim yok

Romlarlar hasir nesir olmak istiosan Xda developer sitesine bak

LRX22G.T800XXU1BPC4 benim kinin yapım numarası.root yaparken şu dosyayı kullandım T800XXU1BOCC_T800OXA1BOC4_HOME.tar. şu Linkden de indirdim dosyayı.
  • Çakma Sparrow kullanıcısına yanıt
    Zaten XDA'ya bakıyordum

• Lookmania kullanıcısına yanıt
    Çakma Sparrow kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim ama sanırım riske girmeye gerek yok. Zaten tableti satmaya karar verdim yerine ipad mini retina alacağım. Touchwiz kasıyor, bir ton silemediğim ve kullanmadığım boş uygulama ve özellik var, Nougat da gelmeyecekmiş zaten Mini retina muhtemelen daha çok uzun seneler beni idare edebilecek bir tablet.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CimriKonsolOyuncusu -- 31 Ağustos 2016; 15:56:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CimriKonsolOyuncusu

Teşekkür ederim ama sanırım riske girmeye gerek yok. Zaten tableti satmaya karar verdim yerine ipad mini retina alacağım. Touchwiz kasıyor, bir ton silemediğim ve kullanmadığım boş uygulama ve özellik var, Nougat da gelmeyecekmiş zaten Mini retina muhtemelen daha çok uzun seneler beni idare edebilecek bir tablet.

Marshmallow gelmio nougat Hayallerde Kaldi Gercekten bende bu konuda sinirliyim ve bu tabletteki tek sorunum isinma sorunu. Stres testine sokiyim dedim daha bismillah ilk dakikada 90 dereceye cikti

• Benimki ısınmıyor ama Samsung cidden sıkıntılı. Yazılım desteği SIFIR, TouchWiz kasım kasım sürünüyor ve tabletim felaket yavaş şarz oluyor. Benim akşam tableti şarza takıp sabah kalktığımda %10 olduğunu gördüm kaç defa. Oysaki tabletin bataryasını zayıflatacak bir şey de yapmadım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.