Şimdi Ara

Samsung Galaxy Tab E SM-t560

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
940
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• geçen hafta aldım tableti. benim beklentilerimi karşıladığı için memnun kaldım.

peki neydi beklentilerim; film-dizi izlemek(büyük ekran olmazsa olmaz), internette gezinmek, uzun pil süresi ve ufak tefek uygulamalar indirmek. saydığım tüm özellikleri karşılıyor tablet. bana göre tek eksi özelliği çözünürlüğü biraz düşük ama o da fiyatına göre makul. ekran süresi de yaklaşık 10-11 saat dostum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tırnakçı -- 20 Ekim 2016; 3:06:22 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tırnakçı

geçen hafta aldım tableti. benim beklentilerimi karşıladığı için memnun kaldım.

peki neydi beklentilerim; film-dizi izlemek(büyük ekran olmazsa olmaz), internette gezinmek, uzun pil süresi ve ufak tefek uygulamalar indirmek. saydığım tüm özellikleri karşılıyor tablet. bana göre tek eksi özelliği çözünürlüğü biraz düşük ama o da fiyatına göre makul. ekran süresi de yaklaşık 10-11 saat dostum.

kendim kullanmayacağım için beklentimiz hemen hemen aynı zaten üstün birşeye gerek yok.
    merak ettiğim ne kadar süre götürebileceği aslında kısa sürede çöp olsun istemiyorum belki uzun süredir kullanan vardır dedim ama konu başlığı bile bulamadım doğru dürüst tercih edilmiyor mu acaba diye düşündüm

• Selamlar. Bu tabletin yazılımını guncellemenin bir yolu var midir?

• Yok

• mako M kullanıcısına yanıt
    Youtube'da bulabilirsin ama şahsen ben denemedim, bozulma ihtimali de var

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.