Şimdi Ara

Samsung Galaxy Tab E SM-t560

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
3
Cevap
0
Favori
378
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Tabletler >> Diğer Markalar >> Samsung Galaxy Tab E SM-t560
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    688 Mesaj
    Tab E kullanıp memnun kalan var mı?

|
    |

peki neydi beklentilerim; film-dizi izlemek(büyük ekran olmazsa olmaz), internette gezinmek, uzun pil süresi ve ufak tefek uygulamalar indirmek. saydığım tüm özellikleri karşılıyor tablet. bana göre tek eksi özelliği çözünürlüğü biraz düşük ama o da fiyatına göre makul. ekran süresi de yaklaşık 10-11 saat dostum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tırnakçı -- 20 Ekim 2016; 3:06:22 >

Orijinalden alıntı: tırnakçı

geçen hafta aldım tableti. benim beklentilerimi karşıladığı için memnun kaldım.

peki neydi beklentilerim; film-dizi izlemek(büyük ekran olmazsa olmaz), internette gezinmek, uzun pil süresi ve ufak tefek uygulamalar indirmek. saydığım tüm özellikleri karşılıyor tablet. bana göre tek eksi özelliği çözünürlüğü biraz düşük ama o da fiyatına göre makul. ekran süresi de yaklaşık 10-11 saat dostum.

kendim kullanmayacağım için beklentimiz hemen hemen aynı zaten üstün birşeye gerek yok.
    merak ettiğim ne kadar süre götürebileceği aslında kısa sürede çöp olsun istemiyorum belki uzun süredir kullanan vardır dedim ama konu başlığı bile bulamadım doğru dürüst tercih edilmiyor mu acaba diye düşündüm
    |
    |

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Bey Azura
Mobilya Takımları
SEO
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,125
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.