Şimdi Ara

Samsung Galaxy Tab 4 Gta San Anderas Kasıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
917
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle herkese iyi günler forumdada yeniyim yani konuyu nasıl açıcağımı bilmiyordum böyle açtım umarım doğrudur.Asıl konuya gelicrk olursak Samsung Galaxy Tab 4 10.1 inc t530 tabletimde Gta s
    San Anderas oynarken grafik ayarlarını en düşüğe aldığı. halde donuyor youtube de izlediğim tab 3 videolarında daha yüksek ayarlarda hiç donmuyor tabletim Antutu Bencmarkta 18000 buda biraz kötü geldi ama daha düşükledonmadan oynuyanlarda var acaba benim tabletin özelliklerimş hetmiyor yoksa oyunu yüklerken falan bi hatamı yaptım,cevaplarsanız sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• doğru açmısın hocam :) hoşgeldin

oyununuz apk mı?eğer apk ise oyununuz apk olduğundan kaynaklı olabilir.
  • apk derken neyi kast ettiğinizi anlamacım ama apk ve obbsini kendim indirip attım tablete s3 minidede öyle yapmıştım onda kasmıuordu tablette neden kasıyorki...

• oyunun son sürüm olduğundan eminmisiniz
  • v 1.05 indiridm kurdum gene aynı...

• Beyler yardım edebilek birisi yokmu. ..

• HORT
    Kardeşimin oyun ihtiyaçları için orta düzey bir tablet olarak aldık
    Aynı sorundan bizde mağduruz çok kötü bir performansı var tabletin antutu 24000 alıyor böyle giderse root atıp cyanogen kuracağım garantiye yanıyorum daha 5 aylık falan.
    touchwiz yeni nesil bir de 1.5gb ramı var 1 i dolu pek beklediğim gibi olmadı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KüfürbazHaydoo -- 5 Mart 2015; 17:21:09 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.