Şimdi Ara

Samsung Galaxy Tab 4 10.1 Ana Konu ve Değerlendirme (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
284
Cevap
5
Favori
29.967
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sony centerlarda s tabletlerde indirim var. Tegra işlemcili bir tableti 600e görmüştüm.
    Bulamazsanız samsungu tavsiye ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nightsoldier

Sony centerlarda s tabletlerde indirim var. Tegra işlemcili bir tableti 600e görmüştüm.
    Bulamazsanız samsungu tavsiye ederim.

Ustam ben pek anlamam s derken samsung tabs olan model mi 999 a dusurmus teknosa

• http://www.hepsisony.com/?urun-4678-sony-xperia-sgpt121-tablet-s-wifi---32-gb

Gerçi 2 yıl önce üretilmiş bir tablettir. İnceleyin derim.
  • Arkadaslar t532 tabletim 5 satte anca doluyor. Oyundada 2 saatte bosaliyor normalmi 2 sürede

• quote:

http://www.hepsisony.com/?urun-4678-sony-xperia-sgpt121-tablet-s-wifi---32-gb

Gerçi 2 yıl önce üretilmiş bir tablettir. İnceleyin derim.

Hocam cihaz alınırmı hala ne düşünüyorsunuz ? 10 inç tablet tavsiyeniz varmı acaba güncel çıkmış ?
  • Popcorn Playa kullanıcısına yanıt
    Valla açıkçası tablet ipad demektir. İpadin eski versiyonlarına 2. el olarak bakabilirsiniz. Ama sıfır istiyorum derseniz samsungu tavsiye ederim. Tablet s, eski olmasına rağmen kalitesi ile samsungun önündedir. Özellikleri sizi tatmin ederse değerlendirin derim.

Yani bu seçimi sizin ihtiyaçlarınız belirler. Ben olsam şu anda 2 yıl eski olmasına rağmen sony tercih ederdim. KAsa kalitesi ve tegra işlemcisi bence halen bir çok işlemin üstesinden gelecektir.
  • quote:

Valla açıkçası tablet ipad demektir. İpadin eski versiyonlarına 2. el olarak bakabilirsiniz. Ama sıfır istiyorum derseniz samsungu tavsiye ederim. Tablet s, eski olmasına rağmen kalitesi ile samsungun önündedir. Özellikleri sizi tatmin ederse değerlendirin derim.

Yani bu seçimi sizin ihtiyaçlarınız belirler. Ben olsam şu anda 2 yıl eski olmasına rağmen sony tercih ederdim. KAsa kalitesi ve tegra işlemcisi bence halen bir çok işlemin üstesinden gelecektir.

Zorlasam sıfır ipad air alırımda oda 16gb olur, çok yetersiz kalır hafıza açısından. Sonynin eski olması güncelleme açısından sorun olmaz mı ?
  • Popcorn Playa kullanıcısına yanıt
    sony telefonlara root yapıp flashtool ile rom atılabiliyor. Araştırmadım ama buna da yapılabilir. xda dan araştırmanızı tavsiye ederim nasıl root ve rom atılacağını. Sonuçta 2012 üretimi bir tablet.
  • Dostum max 900 tlye oyun oynayıp film izleyebileceğim tablet arıyorum şu an zannediyorsam Samsung Galaxy Tab S 8.4 alacağım ama tereddüt ediyorum hep büyük tablet kullandım şu an eski ıpad var elimde baymaya başladı artık. 8.4 inch bana yeterli olur mu ? Senin de tavsiyelerini bekliyorum
  • 2 sene önceki sony tableti öneriyor ya gördüm şok oldum sen iyimisin ???? Kimse aldanip inanmasin
    ipad demişler şahsen iphone kullanan biri android tablet almasin tam tersi android telefon kullanan da ipad almasin senkronizasyon acisindan alismislik acisindan bir birine uyum acisindan
    tab4 üst segment tablet değil ama kullanim acisindan geri kalır yanı da yok ama biraz daha fazla para verebilecek olan varsa note 10.1 2014 e bakin

• HASAN4 H kullanıcısına yanıt
    Şikâyetiniz başarıyla iletildi

Bu mesajın devamındaki url'yi kullanarak şikayetinizin durumunu kontrol edebilirsiniz.

Ayrıca her zaman yukardaki şikayet kısmından son durumu görebilirsiniz.
    ticket.asp?rid=1514706

Sen hakaret ettikçe ben şikayet edeceğim. Bakalım hangimiz galip çıkacak bu işten

Şikâyetiniz başarıyla iletildi

Bu mesajın devamındaki url'yi kullanarak şikayetinizin durumunu kontrol edebilirsiniz.

Ayrıca her zaman yukardaki şikayet kısmından son durumu görebilirsiniz.
    ticket.asp?rid=1514719

Doğrudanı bıraktın.,şimdi de dolaylı hakarete devam ediyorsun . Ben de inatla şikayet etmeye devam ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0173FC748 -- 1 Mayıs 2015; 16:16:45 >
  • tab 4 10.1 in özelliklerine internette bakın birde 2 sene evvel çıkan sony ye bakın kendınız kıyaslayın görün bunu yazmak bile bana çok saçma geliyor ama ne yapalım fiyat performans anlamında gerçekten tatmin edebilecek bir tablet ekran 1280x800 bazı arkadaşlar düşük demiş ama herhangi bir mağazaya gidip elınıze alıp baktığınızda gerçekten tatmin ediyor sonuç itibariyle yeni çıkan bir tablet elbetteki 2 sene önceki teknoloji ile kıyas edilemez hatalı yanlış olur elmalar la elmalar armut larla armutlar kıyaslanmaz teşekkürler...
    Ha şöyle adam gibi cevap verin, ben de neden sony önerdiğimi yazayım.http://www.devicespecifications.com/tr/model/023c2bd0 burada tab 4 10.1 özellikleri var.
    Burad da sony özellikleri var
    http://www.hepsisony.com/?urun-4678-sony-xperia-sgpt121-tablet-s-wifi---32-gb

Sony aslında özellik olarak tab 4 10.1 den aşağı seğil. Sony 161 ppi ekrana sahip, samsungta bu oran daha düşük. Sony 100mhz daha hızlı bir işlemciye sahip, kamerası daha iyi ve su geçirmez özelliği var.
    Bunun dışında tegra 3 s400den daha güçlü bir işlemci. Buyrun karşılaştırması.http://www.hepsisony.com/?urun-4678-sony-xperia-sgpt121-tablet-s-wifi---32-gb

Şimdi bu sonuçlara göre tavsiyemin çok da abest olduğunu düşünmüyorum.

• klasik sony fanları gerçi yeni açıkladı sony 2014 de zarar etmiş di ama nekadar ettiği açıklanmamıştı bunuda açıkladı bugün öğrendim ekran olarak duşuk tutulmuş f/p olarak ama elınıze alıp ınceledıgınızde hısstemıyorsunuz neyse bu son mesajım bırdaha da bırsey yazmam teknoloji saatlerle bile eskiyen gunumuzde adam tam tamına 2 sene evvel kı teknolojiyi onerıyor ben buna sınırlendım kımse ınanmasın dıye buraya yazdım hangı fırma olursa olsun fan olmak kötü son nokta ben senınkıgı ınsanlarla da tartısmam :)
    Teknolojinşn eskiliği sadece satışa çıktığı zaman ile ölçülmez. Her sınıfı kendi sınıfıyla karşılaştırmak gerekir. Tab 4 10.1 in rakibi asus memopad 10.1dir ve geri kalan hometech vs çinli firmalardır.
    Ama sony tab s, o zamanki ipad aire rakip olarak çıkmıştır. Yani şu an karşulaştırmayı yaparken, 2 sene öncenin amiral gemi tabletini öneriyorum. Evet, sony şu anda air 2 veya tab sten geridedir, haklısınız ama şimdiki uygun fiyatlı tabletler kıvamındadır altyapısı nedeniyle.

Bem sony fanı olsam, avatarım da asus logosu olmazdı değil mi? Veya z serisi telefonuma ait imza koyardım profilime.

Ben bütçeme en uygun ve kalitesine güvendiğim markayı tercih ederim, kimse babamın şirketi değil. Sony veya samsung veya asus aldığım için bu şirketlerin bana para verdiği falan yok.

Umarım dersimi anlatabilmişimdir, iyi günler dilerim.

Not: sony 2015 ilk çeyreği zararla kapattı. Özellikle mobil birimi. Genel kültür olsun size, bir sene eski bilgiye sahipsiniz.
    http://forum.donanimhaber.com/m_105331731//tm.htm#105338516

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0173FC748 -- 1 Mayıs 2015; 18:21:59 >

• Merhabalar. Ben de Tab4 10.1 T532 mevcut (http://www.samsung.com/tr/consumer/mobile-devices/tablets/others/SM-T532NYKATUR)
    3g var diye telefon'da edebilmek için aldım ancak hat taktım ve yapadım sonradan öğrendigim türkiye'deki yazılımda kapalıymış. Acaba bununla ilgili bilginiz var mı? rom yükleyerek falan yapabilir miyim acaba?
  • TheWalking T kullanıcısına yanıt
    İpad kullanmışsanız android tablet sizi mutsuz eder. Uygulamalar telefon için optimize edilmiş, tablet için olan uygulamalar az ve görece kalitesiz.
    Ha otg kullanırım, navigasyon cihazı olarak kullanmak istiyorum derseniz olabilir. Zira tab 4 o kadar düşmeye, çarpmaya bana mısın demedi. Pili de ipad kadar gidiyor.

Bence hiç macera aramayın, ipadden devam edin. Tabi yukarıda bahsettiğim gibi bir durum yoksa.

• omer6435 O kullanıcısına yanıt
    Açıkçası odinle root, rom atan kullanıcıların varlığını okumuştum xdada ama kendim denemedim. Kendim denemediğim bir şeyi de olur gibi söyleyip zan altında kalmak istemem.

• Ben iPad mini kullanıyordum fakat ipadlerde sistemin belirlediği sınırların dışına çıkamıyorum. Hem otg desteği olduğu için hem de hafıza problemini aşabilmek için bu cihazı tercih ettim. Tamamen tercih meselesi iphone kullanan biri gayet samsung tablet alabilir ki ben o durumdayım ve memnunum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.