Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY TAB 3 7.0 SM-T210 WİFİ (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.645
Cevap
32
Favori
188.278
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Öncelile dizayn çok şık ama yorumları gördüm, almaktan vazgeçtim.
  • Wifi den dolayı mı memnun değilsiniz ?Bazıları 3G bağlantısını yapamamaktan bahsetmiş ama tabletin özelliklerinde 3G yazmıyor. Samsung olması düşündürüyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sonic35 -- 21 Temmuz 2013; 22:55:02 >
  • geçen sene samsung wifi 5.0 tableti 450 tl ye aldım şimdi 7'' tabletler 350-450 tl arasi samsung modelleri hep :D baya kazık yemişim diyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: asparanda

geçen sene samsung wifi 5.0 tableti 450 tl ye aldım şimdi 7'' tabletler 350-450 tl arasi samsung modelleri hep :D baya kazık yemişim diyorum

Çinliler sağolsun.
    Yoksa daha çooook öpülmüştük...

Türk ithalatcı ve toptancıları Çin tabletlerinin ülkemize girmesi ile fiyatlarındaki fahiş karları aşağıya çekmek zorunda kaldılar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sas_sas -- 22 Temmuz 2013; 13:23:25 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: sonic35

Wifi den dolayı mı memnun değilsiniz ?Bazıları 3G bağlantısını yapamamaktan bahsetmiş ama tabletin özelliklerinde 3G yazmıyor. Samsung olması düşündürüyor

wifi zayıf maalesef cihazda 3g yok usb modem ile cihaza bağlantı yapmak isteyen arkadaşlar olmuş yapamamış o nedenle 3g bağlantısı yapılamamış.

Samsung gözümden düştü tablet konusunda vodafone'nun tableti var bende lenova smart tab 2 bu cihaza fark atar tek sıkıntı ice cream sanwich sürümü jelly bean olsaydı güzel olurdu. Bu cihazın tek artısı jelly bean olması ve sesi harika bir sesi var.
  • Tabletin batarya ne kadar gidiyor,wifi bağlantısı yaptığınız modeme olan uzaklık ne kadar ? Sizin kullandığınız cihazda bir problem olabilir,servise falan verin olmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sonic35 -- 23 Temmuz 2013; 1:00:23 >
  • Ben de şarjı uzun giden bi tablet bakıyorum tab 3 ün wifisinin kötü diye yorumlanması beni cihazdan soğuttu tab 2 nin şekli tab 3 e göre daha kalın ve kaba duruyo 400 450 civarı bişey bulamazsam asus un tablet telefonu fonepad alacağım 700 civarı. Yine DH ye sormak gerek
  • arkadaşlar tablette kesin otg desteği varmı?
    kimi yerde var kimi yerde yok diyor.
    bu tablette samsungun 30pin bağlantısı dışında birde direkt usb bağlantısımı var yoksa?
    yahoo answersde birisi sormuş adam öyle demiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sonic35

Tabletin batarya ne kadar gidiyor,wifi bağlantısı yaptığınız modeme olan uzaklık ne kadar ? Sizin kullandığınız cihazda bir problem olabilir,servise falan verin olmadı.

Arkadasim cihazin,wifisi zayif cihazda problem yok heryerde bu sorun belirtilmis normal telefonlardaki gibi guclu wifi yok wifi kismini tam hoparlorun oraya koymuslar eliniz oyun oynarken mecburen oraya,gidiyor bu da wifi sinyalinin azalmasina sebep oluyor. Nette gezerken cihazi ters ceviriyorum wifi kismi ustte kaldigindan full cekiyor hrrsey bir yana wifi sorunu yuzunden cihazi tavsiye etmiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustafa_(87) -- 23 Temmuz 2013; 21:25:01 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu tableti tvye baglamanin bir yolu var mi

• Arkadaşlar bugün Teknosa'dan sabah 9 da kalkıp kampanyayı kaçırmadan 399 tl ye (benden hemen sonra 499 yapmışlar fiyatı) samsung galaxy tab 3 7'' wifi aldım. Genel anlamda iyi olduğunu söyleyebilirim hele de bu fiyata bence malzeme kalitesi ve hızı gayet yeterli wifi konusunda herkes sıkıntı yaşamış ancak ben bilgisayarımlada evmde aynı problemi yaşadığım için modeme bağladım bu bağlantı sorununu , su an modem yan odada ve cok rahat bir şekilde çekiyor. En dip odada bilgisayarımlada tabletlede sıkıntı yaşıyorum.Dışarda test edemedim onuda ileri ki günlerde. Oyunlarda takılma olmuyor değil oluyor çok ufakta olsa ama ekran kalitesi orta üstü hızda aynı şekilde kamerası gayet başarılı pikseline göre.3 g dışında bütün özellikler var dlna (evdeki tv sony ve laptop lg ikisindede dlna var ) ama nasıl kullanacağımı bilmiyorum bluetooth var , yani bunları denemedim ama kutusunda yazıyor. Bi de albenisi var ki bugün özellikle bayanlardan bunun fiyatını (ki bunlar galaxy s3 ve note 2 kullanıcısı) fiyat tahmini 1000 tl diye aldım. Erkekler yine daha makul 600-700 görüntü gerçektende öyle ama :D Ben tavsiye ediyorum bu tableti ama gidip görmek en iyi kararı vemenizi sağlar ben sadece markaya güvendim ve benim için önemli olan bluetooth ve dlna desteğiydi kablosuz bağlantıyı seviyorum :D

• Hangi oyunlarda denediniz acaba? Temple run 2, where s my water? Gibi oyunlarda sıkıntı yaşanmaz herhalde?

• dostum descible me(filmin adı buydu sarı karaketerler varya onların olduğu oyun) bi de real racing te denedim ikisindede takılma yasadım angry birds te takılma yok bu benim ilk android cihazım hatta ilk akıllı cihazım belkide ben senkronizasyonunu sağlayamamışımdır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dec_chaos

Bu tableti tvye baglamanin bir yolu var mi

Hocam bu arada şu dlna olayını kurcalarken buldum sanırım samsung link diye bir şey var. Cihazda yüklü ordan yapıyoruz sanırım cihazlar arası kablosuz bağlantıyı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: komik41

quote:

Hocam bu arada şu dlna olayını kurcalarken buldum sanırım samsung link diye bir şey var. Cihazda yüklü ordan yapıyoruz sanırım cihazlar arası kablosuz bağlantıyı.

Dlna disinda kablolu bir cozum olabilir mi acaba?
    Malum hdmi yok ancak 30 pin soket uzerinden sinyal iletilebilir.

• quote:

dostum descible me(filmin adı buydu sarı karaketerler varya onların olduğu oyun) bi de real racing te denedim ikisindede takılma yasadım angry birds te takılma yok bu benim ilk android cihazım hatta ilk akıllı cihazım belkide ben senkronizasyonunu sağlayamamışımdır.

descible me oyununda bir sıkıntı var zaten kasmayan cihaz yok.
    s3te bile kasan bir oyundan bahsediyoruz.
    real racing konusunda birşey diyemeyeceğim hiç denedim.
    ama most wantedin grafik konusunda ondan daha güzel olduğunu düşünüyorum.
  • bu tabletin root olayını cozebilen var mı bide otg kablasunu bi turlu bulamadım en azından root yapabilsem yetecek

rootsuz hafıza kartına uygulama taşıma yontemi varsa rootda gerek kalmıcakta
  • quote:

quote:

quote:

Dlna disinda kablolu bir cozum olabilir mi acaba?
    Malum hdmi yok ancak 30 pin soket uzerinden sinyal iletilebilir.

Piyasada kesin bir dönüştürücüsü vardır araştırmak lazım. Ancak şunu söylemek lazım tab 3 8'' modelinin bundan çok daha üstün olduğu açık ama fiyat farkıda çok açık neredeyse iki katı. Temple run 2 oyununuda denedim aynı anda radyo fenomen kısa yolu kurulu müziği açtım hiçbir takılma yaşamadım. Ama aletten mi yoksa androidden mi kaynaklı bir yavaşlık var yani geçişler iyide bir programı çalıştırdığımda çıkmaya çalıştığımda falan tepkiler biraz yavaş sanki (tabii ben ipad 2 ye ve iphone 4s 5 s3 telefonları etrafımdakilerden kullandığım için öylede geliyor olabilir) ama ses kalitesi mükemmel beyler yok yani böle bişey :D

• Tabletten çektiğiniz fotoğrafları bilgisayar a bağlantı yapıp aktarabildiniz mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sonic35 -- 25 Temmuz 2013; 22:34:44 >
  • Tablet gayet guzel. Oncelikle Tab 1 yani p1000 ve tab 2 kullandim. Su anda note 2 kullaniyorum.
    Tablet gayet şık. Wifi benim icin problemsiz.
    Hiz gayet tatmin edici ve web tarayici akici.
    Gps var.
    Benim isim olmaz ama bir kac oyun kurup deneyecegim.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.